Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-CMC - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 4-CMC (/showthread.php?tid=104)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: 4-CMC - mati54 - 03.02.2023

Czy jest ktos w stanie to raz na zawsze potwierdzic/obalic 3cmc - sniff 4cmc- oral ?


RE: 4-CMC - daniel776 - 03.02.2023

serotoninowe rzeczy najlepiej jeść, więc można potwierdzić założenie


RE: 4-CMC - Beeniepatu - 03.02.2023

(03.02.2023, 03:14)mati54 napisał(a): Czy jest ktos w stanie to raz na zawsze potwierdzic/obalic 3cmc - sniff 4cmc- oral ?

Oczywiscie, ze jest. Niniejszym potwierdzam. 3cmc sniff. To inhibitor wychwytu zwrotnego, 8x bardziej selektywny do dopy niz sero. Wartosci dopy to ec50: 47 a sero ec50:410. Dla porzadku przypomne, ze im mniejsza wartosc, tym wieksze zaangazowanie neuroprzekaznika. 3cmc to euforyk - a nie empatogen. Klasyczna trojka to dopaminowy rush z noradrenalinowym przyspieszeniem (ec50: 54). Sero gra tu minimalna role.

No a 4cmc klasyczne to empatogen - sero-czysciciel. Duzo efektywniej przyjac oralnie. Choc nalezy pamietac, ze serotonina wydzielana jest w roznych miejscach. Najwiecej jednak w ukladzie trawiennym


RE: 4-CMC - mati54 - 03.02.2023

I to jest konkretna odp od profesor !


RE: 4-CMC - DissoEnjoyer - 11.03.2023

Beeniepatu Może i gra minimalną rolę - zgadzam się z tym - ale są sorty co przy porządnych dawkach dają serotoninowego pluszu, ale to tak dygresyjnie mówię.

4-cmc - jadło sie sorty - różne i różniaste. Pierwszy raz klefa zajebałem akurat w nos, podobnie jak... MDMA ! Działanie można by zrównać, ale nie przyjdzie mi juz do głowy, by obydwie substancje zażywać nosem.

Co do klefedronu, przypomniała mi się taka sytuacja (gdy leciał jeszcze bdb klef) - po przyjęciu oralnie 400 mg czas stanął w miejscu, pojawiły się halucynacje (ale nie takie deliryczne - nie do odróżnienia od rzeczywistości) typu jakiś gość wspina mi się na szafę XD

Pamiętajcie, że to rzeźnik serotoniny. To nie zabawka, wielu użytkowników zda sobie z tego sprawę.

Pozdrówki !


RE: 4-CMC - Beeniepatu - 11.03.2023

DissoEnjoyer masz racje co do 'roznych sortow'. To sa juz jednak sorty nie bedace ksiazkowym 3cmc.  A do takiego sie odnosze - bo to jest wyznacznik dzialania substancji.


RE: 4-CMC - PUDZILLA - 11.03.2023

Beeniepatu nazywając dopaminowe wypierdalacze euforykiem, to jest poprawne nazewnictwo? jeśli ta euforia jest od dopaminy i na tej podstawie się wnioskuje "euforykowość" substancji, to alfa też jest euforykiem idąc tym tokiem


RE: 4-CMC - Beeniepatu - 12.03.2023

PUDZILLA dokladnie tak.


RE: 4-CMC - wwojtuss - 24.04.2023

jak ktos czytajacy ten watek chce sie dobrze wyjebac chlorkiem, to polecam 1.8x dawki sniff przyjac w bombce, (200mg-250mg chociazby) i 100-150mg zesniffowac na wejsciu bombki


RE: 4-CMC - Myga - 01.06.2023

4cmc dobrze mnie klepie oral zdecydowanie oral sniff strasznie nie przyjemny jest