Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bezsenność - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Bezsenność (/showthread.php?tid=1239)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Bezsenność - horsii - 13.12.2022

Na bezsenność OTC - passiflora ekstrakt, Validol. Razem lub osobno. Podobno kultowa


A na receptę która łatwo dostac, nienarkotyczny skuteczny usypiacz - mirtazapina.


RE: Bezsenność - DissoEnjoyer - 21.12.2022

polecam nervomix forte - chmiel, melisa, kozłek lekarki, dziurawiec to z otc
krople walerianowe
alkohol w niskich dawkach powoduje senność ale zaburza sen
neuroleptyki wiadomo też upierdalają do snu
Tyzanidyna dawała mi krótki, parogodzinny (ale zawsze) chemiczny sen

higiena snu przede wszystkim, dobór substancji, która nie działa na tyle długo że nie da sie po tym spać
suplementacja magnezu
zero telefonów komputerów przed spaniem - wyciszyć się
melatonina to regulator snu, jak przeglądacie fejsa przed spaniem, to oszukujecie mózg i nie zaśniecie

Spanie nie jest takie proste jak sie wydaje


RE: Bezsenność - C84S - 22.12.2022

U mnie sprawdza się Melatonina ,magnez ,cynk.


RE: Bezsenność - Kajabuza - 23.12.2022

DissoEnjoyer: "Spanie nie jest takie proste jak sie wydaje."
Dla mnie to pier**lona sztuka. Ostatnio to już w ogóle - jak na tańcu zgubiłem kwetiapinę - potrafię nie spać całą noc. Następnie cały dzień być aktywnym i z nadzieją na natychmiastowe zaśnięcie położyć się do łóżka po to, żeby... Męczyć się z zaśnięciem. Wierzgać powiekami. Podobno kultowa A jak już zasnę to i tak cała noc wygląda jak zasypianie na 15 minut, przebudzenie, żeby się wku**ć na to, że nie śpię normalnie i tak do rana... 
W każdym razie... Czy natura nie zna żadnego takiego upier**lacza do snu, że konia powali, ale nie uzależnia? Ja serio w skrajnych przypadkach byłbym gotów jakimś paralizatorem się jebnąć, byle przytomność stracić i zmrużyć oko...😀



RE: Bezsenność - Bam - 23.12.2022

Uwierz mam ten sam problem  dlatego jak sie juz wkurwi... to wstaje i nie spieee robie cos chodze 15godzin i dopiero ide spac i da sie czuc mocc po kilku godzi.nach odmulenia
Dzis wysprzatalem ...psa wykapalem itd... a mialem nie wstawac wcale ale moze to po to by ogolnie nie spacc tylko zyc kazdy impulsss warto przemyslec...

To twoj mozg Smile


RE: Bezsenność - Kajabuza - 23.12.2022

Bam najgorzej jak nie masz co robić, bo akurat nabroiłeś lekko i najchętniej byś albo uciekł w sen, albo się huśtnął. 😀 Ale fakt faktem, że im bardziej człowiek chce spać tym bardziej nie idzie - może zaciekawienie jakimś filmem tu pomoże, bo będziemy chcieli obejrzeć do końca, a tu dupa. 😂



RE: Bezsenność - Bam - 23.12.2022

Bierz dobre tabletki nasenne kiedys mialem takie ze po 1 odcinalalo nawet jak byles na temaciee hehe naprawde .... ale te na sen sa dobree biale podluzne i zrana po nich glowa nie boli i nie jest ciezka jak bys kaca mial

Bo psychotropy nie daja rady jak sie ma problem...Lykalem po 10 czasem po 20  faza sie poglebiala

Jak nic nie pomaga 
Jak masz lajta alfy pierdolnij 10cm i popijaj soczkiem najlepiej lodowatym ma byc klasa Smile) tez pomoze

Zresetuje mozg poprostu i nastawi na inne dzialanie wszystkie bodzcie

Oczywiscie w pracy tego nie polecam bo to wiecie co teriapia nie dla byle ludzu ktorzy sie napotkaja by cie wyprowadzicnz rownowaggii mala garstka ludzi tak to jeszcze mozg przetworzy ...

Mnie ostatnio filmy nie zaciekawiaja musi byc klimat i soczek Smile

Zreszta pojde sprawdze co graja Big Grin


RE: Bezsenność - Beeniepatu - 23.12.2022

Bam widze, ze chyba odnalazles swoj zakopany sloiczek. Niestety chyba Ci nie sluzy. A ten soczek to juz w ogole 😎


RE: Bezsenność - Bam - 23.12.2022

Ide wlasnie spac co ty bredzisz jaki sloiczek ostatki odkopalem pare lat temu Smile) ale polecam na tv 7 fillm fajny kurde tylko te reklamy

Uwierz ja mialem tylko pepsi i to resztki wypilwm hehehe i to takie nie lodowate tylko ledwie chlodu troszke czuc bylo hehe kaja  buzaa rzeczywiscie film wwciagajacyy hehe no i czekam bo reklamy ..

Kaja buzaaa to pewnie sie juz 3metry nad lozkiem unosii tak nia miota bo spac nie mozee


RE: Bezsenność - Beeniepatu - 23.12.2022

Bam jasna sprawa