Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Snow - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2214)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 09.02.2024

Czlowiekwidmo 
Libido tak średnio. 3/5
Fazę można śmiało ukierunkować.


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - Martin - 13.02.2024

Sorcik prezentuje się następująco:

[Obrazek: 1707850733264.jpg]
Wygląda wprost świetnie duże, białe, lekko przezroczyste, duże kryształy które aż chcą zamieniać się w drobny bielutki proszek pod kartą. 
Na pierwszy strzał poszło snifem 200mg i jak do tej pory jest to najlepsza trójka jaką miałem przyjemność testować. Działanie bardzo płynne i przyjemne. Nie wystąpiło żadne zamulenie ani euforia które klasycznie usadziły by mnie na łóżku. Zamiast tego był bardzo przyjemny i satysfakcjonujący speed, wszędzie było mnie pełno i za wszystko się brałem a wykonywanie tych czynności sprawiało wielką przyjemność. Dosłownie ciężko było nawet na kilka minut wysiedzieć w miejscu. Po około pół godzinie rush nieco ustąpił ale działanie nadal było wyczuwalne. Po nieco ponad godzinie dorzuciłem 250mg i zalała kolejna fala speedu i satysfakcji. Niestety dopaliłem do tego mdphp z którym trochę przesadziłem i które całkowicie przebiło się przez działanie snowa, jednak tak łatwo nie odpuszczę i testy z pewnie powtórzę bo ten sorcik po prostu zajebiście mi podpasował. Big Grin


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - Szatan69 - 14.02.2024

3cmc snow od escobar. 
Przerwa od narkotyków 7 miesięcy ponad. 
Dawaka :100mg+  100mg + 100mg 
A później szczur co 30 minut po około 180 mg, 3 g poszło w niecałą noc . 
Dawka uczuleniowka : 70mg. 
Jestem jebanym ćpunem to dlatego 3g pękło na luźno solo. 
Wygląd :
Kryształki jak na zdjęciu.  W miarę lekko się kruszą. 

[Obrazek: IMG-20240205-181013.jpg]
Zapach: prawie bez zapachu. 
Aplikacja: snif, słabo gryzie w nosek. 
Działanie: pobudzenie, chęć robienia czegoś . Libido na plus waliłem konia 10 godzin. Nie ma pustego speeda tylko też jest trochę misowatej przyjemności, tekiej lekkiej euforii przyjemnej. 
Po zabawach ponad 14 h zwał był delikatny. 
Towar aktywny ocena 7+/10 jak na te czasy. 
Jak masz przeżarty mózg alfa , hexenami lub  MDPHP to możesz poczuć lekki nie dosyt. 
Ale ogólnie towar działa i jest ok.

(06.02.2024, 14:37)Ser Pleśniowy napisał(a): Jak obecny snów zamawiać?

Jest git można brać śmiało

(09.02.2024, 11:23)kot_kreskowy napisał(a): Czlowiekwidmo 
Libido tak średnio. 3/5
Fazę można śmiało ukierunkować.

Jak ma się przerwę od rc i narko to nawet fajnie ciśnienie wjechało  na ruchaniem


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - Szaryno123 - 15.02.2024

Nagroda 3g cmc snow
Temat lekko kruszący i wilgotny po zajebaniu sniffa 150mg wewnętrzny rozpierdol taki pozytywny trochę zapycha zatoki ale jest git nie za mocny nie za słaby 

Subiektywnie 7
Obiektywnie 8


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - KufloweMoczne - 16.02.2024

Trochę nie wiem jak tę recenzję napisać bo nie uważam siebie za osobę z dużą wiedzą ale spróbuję opisać po swojemu i najlepiej jak umiem.

Nastawienie do tematu miałem średnie bo byłem wyjebany jak koń po westernie bo całą noc zapierdalałem i nosiłem drewno i pellet. 
Po odebraniu paczki lekkie zaskoczenie bo zamiast bandyty przyszedł śnieg ale jak się okazało było to miłe zaskoczenie. Paczka oczywiście pancernie zapakowana, jeśli chodzi o pakowanie to 10/10

Temat prezentował się naprawdę ładnie, małe kamyczki o mlecznym kolorze, bezwonne, żadnych zastrzeżeń co do tego. 

Na początek poleciało 120mg sniffem i dawno tak się nie poczułem. Brałem czasem na mieście jakiś "kryształ" co na niego wołali 3cmc ale nic z tego nie miało żadnego podejścia do tego co odebrałem. 
Po zarzuceniu zdziwienie bo bardzo lekko wchodzi i nie gryzie w nos, spływ jak to spływ wiadomo %D 
Później się zaczęło, milion myśli i planów na sekundę, siedziałem na krześle i myślałem że nim odjadę za chwilę. Lekką euforia która nie przygniatała i bardzo dużo energii ci bardzo lubię. 
Paczka rozeszła się jak świeże bułki w ogóle więc chyba nie ja podzielam zdanie o pozytywnych efektach tego sprzętu   Big Grin
I tak od około 12 zwiększałem dawki po 5mg i wieczorem postanowiłem coś pod 200mg sniffem zarzucić i rozłożyło mnie to totalnie, leniwa euforyczna pizda i siedzenie na fotelu i robienie głupot na kompie. Dorzucałem jeszcze trochę i stwierdziłem że na dzisiaj koniec, zarzuciłem 1,5 alpry i lulu jak dziecko. 
Na następny dzień czułem sie jak zgnieciona puszka rompera w śmietniku ale po śniadaniu, ogarnięciu sie poszedł sniff to od razu gotowy do dalszej pracy byłem. 

Tyle do powiedzenia mam oguem, całe te oceniam na 8/10

Zapraszam i polecam, Piotr Fronczewski


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 22.02.2024

(09.02.2024, 11:07)Czlowiekwidmo napisał(a): A powiedzcie jak libido po tym ?

Działa dobrze na libido up


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 22.02.2024

Ktora trójka bardziej speedujaca Pablo czy snow?


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 22.02.2024

Z tego co wiem to   pablo dużo osób pisało


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 23.02.2024

dzwudziesty Postaw na pablo jest konkret speed przy snow aż takiego wjazdu nie ma. Co nie zmienia faktu , że kaźda trójka jest dobra


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - Martin - 23.02.2024

dzwudziesty Ostatnio badałem snowa i bardzo elegancko mnie naspeedował. Jak dla mnie możesz pobierać, nie zawiedziesz się.