Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PASTA- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: PASTA- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2486)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: PASTA- Opinie o produkcie - JureKiler - 15.08.2023

Też tak myślę, że da rade hahah no i dziwne ze jeszcze nie ma w jego zasięgu prawilnego 3/4 mmc o zajebistej jakości po holandii od chuja 3mmc lata


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Lukas1985 - 15.08.2023

(15.08.2023, 12:29)duch napisał(a): 41 lat to piękny wiek Smile


siedze w tym gównie juz bardzo długo i doskonale pamiętam
ten przełom kiedy krajówka juz nigdy nie była taka jak wcześniej.
Właśnie chodzi o BMK.
Choć zdarza się że nie którzy mają na BMK , ale to dziś rzadkość.
Chłopaki ogarniają z NL towar który bije na łeb na szyję to co lata po Polsce. 
Towar u nas ma średnia czystość rzędu 15 procent. 

Co do postu kot_kreskowy  dawkowanie dobrej amfetaminy oscyluje w okolicy 70-100mg a zakres efektów jest nieco inny niż to co wszyscy myślą. 
duch u ściągnij 2-FA i wrzuć sobie 50mg. Tak działa dobra amfetamina. Nie ma tego wyp**rdolu gdzie większość myśli, że serka amfetaminy to oczy w pion i jazda na dyskotece. 
Dobra amfetamina w dobrze dobranej dawce.to fajna gadka, satysfakcja, motywacja i pobudzenie. Większość ludzi przedawkowuje amfetaminę i stąd wyglądają jak turbo zombie.


RE: PASTA- Opinie o produkcie - wwojtuss - 15.08.2023

(15.08.2023, 10:07)KiszczaK napisał(a): Pasta mnie klepała i opinie trzech osobników, byc może dwóch, bo wwojtuss to zalatuje multikontem.

moglbys rozwinac swoja wypowiedz? na jakiej podstawie stwierdzasz, ze jestem czyims multikontem? a tak w ogole to czyim multikontem mialbym byc? XD


RE: PASTA- Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 16.08.2023

Lukas1985 to że przedawkowują to swoją drogą


RE: PASTA- Opinie o produkcie - MikuśRKP - 16.08.2023

W końcu jak jest z tą pasta trzeba ją suszyć a czasem nie straci na mocy ?


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Kajabuza - 16.08.2023

KiszczaK wwojtuss to według tego co wiem profil brata Pudzilli, a, że jego brat z tego co wiem nie lata na RC, więc Pudzilla sobie korzysta z tego konta jako niby nie on. 


Jeszcze te jego komentarze na mój temat jakbyśmy się nie wiadomo jak znali osobiście, czasami o rzeczach o których Pudzilla owszem mógłby paplać.


Przecież to od razu wiadomo, że to multi jest. Dobrze widzieć, że nie tylko ja zauważam takie rzeczy. 😛


Gdzie są Moderatorzy kiedy ich naprawdę potrzeba. Tym bardziej, że konto wwojtuss nie raz służyło do obrażania itd, incognito niby.


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Beeniepatu - 16.08.2023

Kajabuza  moderatorzy nie moga stwierdzic, ze ktos ma multikonto bo 'tak sie komus wydaje'. Potwierdzic to moze jedynie weryfikacja uzycia tego samego ip. W przypadku, o ktorym mowicie, nie ma ani jednego przypadku by posty byly pisane z tego samego ip. Byc moze jednym idzie lepiej pilnowanie tego, niz niektorym z tu obecnych.


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Lukas1985 - 16.08.2023

(16.08.2023, 09:48)MikuśRKP napisał(a): W końcu jak jest z tą pasta trzeba ją suszyć a czasem nie straci na mocy ?

Zależy. Jak chcesz, żeby klepaly zanieczyszczenia to straci moc.


RE: PASTA- Opinie o produkcie - duch - 16.08.2023

(16.08.2023, 09:48)MikuśRKP napisał(a): W końcu jak jest z tą pasta trzeba ją suszyć a czasem nie straci na mocy ?

Kup sobie 10g na próbę , i bedziesz sam wiedział co i jak. 
Ja gwarantuje że bedziesz zadowolony
jak nie - oddam pieniadze Smile

duch


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Naluzie zawsze w bluzie - 22.08.2023

Porównując do osiedlowych ,,speedow" ten temat wyjada konkurencję, w końcu prawdziwy speed klepiący przejrzyście i gładko.
Nie czuć żeby ciążył na głowie, fajnie się kreśli jak chwilę przeschnie na tacy, ogólnie temat cacy  Cool
 subtelnie pobudza, chęci do działania są, i czas zapierdala jak Kubica na ręcznym  Cool nim się obejrzałem zaczęło wschodzić słońce a myślałem że dopiero 1/2 w nocy hehe
Polecam pobierać bo czegoś takiego u mnie w okolicy nie było od +- 2 lat, każdy jest zachwycony  Rolleyes 
Na pewno złożę jeszcze niejedno zamówienie z pastą na czele (tylko matka pieniężna niechaj dopisze Dodgy Tongue )
Cena/jakość 9/10