Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDMA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: MDMA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2618)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Epsiakos - 19.09.2023

Jestem pewien ze to nie MDEA tylko MDMA, u mnie jak i partnerki nie wystapila ani zamula ani potezna psychodela. Powiedzial bym ze wrecz ksiazkowe zachowanie wystapilo


RE: MDMA - Opinie o produkcie - duch - 19.09.2023

(19.09.2023, 18:05)wiktororban napisał(a): Napewno to nie MDEA? Mniej energetycznie i dużo bardziej psychodeliczne mulące niż MDMA..tańsze w produkcji dlatego często robi się wały goniąc MDEA albo klepiąc piguły na MDEA zamiast MDMA

to jest MDMA i nic innego , koleżko tu nie oszuści , tu rzetelna firma jaką jest DUCH !


RE: MDMA - Opinie o produkcie - KiszczaK - 19.09.2023

To raczej nie inaczej mdma bo stan wspaniały i czułem że to jest ta czopka, bardzo fajna substancja, będę pobierał wkrótce bo stan wyjątkowy xD


RE: MDMA - Opinie o produkcie - horsii - 19.09.2023

wiktororban to nie lata 90. w stanach, żeby robić MDEA na taką skalę jak tam wtedy - wtedy tak omijali przepisy, MDMA zostało wpisane do Schedule I bodajże w 1986, MDEA wtedy było legalne więc to miało jakiś sens. Po co teraz MDEA zamiast MDMA jak oba są tak samo nielegalne, a jedno jest znacznie mniej pożądane?


Zresztą, wydaje mi się że teraźniejsze chińskie prekursory do mdxx typu pmk glycidate, pmk ethyl glycidate itd. są tak tanie i łatwo dostępne, i proces produkcji jest tak podobny, że nie ma wiekszej różnicy w cenie produkcji MDMA a MDEA.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - wiktororban - 20.09.2023

Ok. To super
 Jak długo latają paki?


RE: MDMA - Opinie o produkcie - KiszczaK - 20.09.2023

(20.09.2023, 18:26)wiktororban napisał(a): Ok. To super
 Jak długo latają paki?

duch jak wysyła paki to masz expres.
24 godziny Maks 36 a jeśli chodzi o te jego mdma to rozpierdol miałem konkretny, towar legitny i mocny.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - JaTylkoPatrze - 20.09.2023

(20.09.2023, 18:26)wiktororban napisał(a): Jak długo latają paki?

Duch to jest dobry sklep. Wszystko odbywa sie naprawde szybko. Szybko wysyłają i paczki szybko trafiają do odbiorców. Bez stresu.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Szaryno123 - 21.09.2023

Może tak być. nie ma takiego wystrzału i pobudzenia. Oczy też normalne w miarę
  
Też przypuszczam, że jest to coś innego niż MDMA.  Z tego względu że pamięcią sięgam do najlepszej pixy jaką jadłem w życiu FC Barcelona

Ona miała moc.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - wwojtuss - 21.09.2023

a badales pixe pod wzgledem zawartosci? moze po prostu masz bledne przekonanie co do mdma, jak dostales prawdziwe to myslisz ze to MDxx zamiast MDMA albo w ogole cos innego, bo nigdy nie jadles real?


RE: MDMA - Opinie o produkcie - duch - 21.09.2023

(21.09.2023, 15:51)wwojtuss napisał(a): a badales pixe pod wzgledem zawartosci? moze po prostu masz bledne przekonanie co do mdma, jak dostales prawdziwe to myslisz ze to MDxx zamiast MDMA albo w ogole cos innego, bo nigdy nie jadles real?

wwojtuss
też widziałem tego posta , niech każdy żyje w swojej bajce.
Nie wiem ile kosztują zamienniki mdma ale znając życie to raczej nie będzie się opłacać.
Opłaca się tylko wtedy jak mdma jest nie legalne w danym kraju a jego zamiennik jest legalny, tak - to wtedy ma sens.
Ale jak orginał jest nie legalny i zamienniki też,  to po co brać te zamienniki. Moim zdaniem pozbawione sensu.