Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Piguły Cola - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Piguły Cola - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2677)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 15.11.2023

(15.11.2023, 18:12)LOBO napisał(a): Diabeuu666  skoro te "pixy są takie kozak miłość kosmos piekny" 10/10. To po co Ci mitsubishi i wiśnie, o składzie prawdopodobnie niewiadomym ?! Sentyment Cie wzywa Ty brutalu ;-)
Mef123  82.6/17.4

Bo tamte były jescze lepsze hehe


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - KoneserTanichWin - 16.11.2023

Dość mocno opóźniona recenzja;
Pod koniec sierpnia zamówiłem u duszka pakę do której w gratisie dostałem 3 cuksy 

Cuksy same w sobie czekały 2 czy 3 tygodnie przed spróbowaniem bo zostawiłem je sobie na spotkanie z kumplem. Godzina 19 zarzuciliśmy sobie (ja, narzeczona i kumpel) po pół cuksa na start i tak czekamy...

Mija 30 minut, potem godzina, mnie nie smyra nic - ich tak samo - myślę sobie że za mała dawka.. Tylko że oni w ogóle się w ten temat nie bawią, kumpel najmocniejsze co wcześniej próbował to jakieś palenie które mu załatwiłem 2 lata temu. No to dorzuta - dałem im jeszcze po 1/4 cukierka a sobie kosą skruszyłem i utasowałem lagę (ok. 60mg) i tak czekamy.. Dalej nic.

Na nich nie zadziałało w ogóle do końca nocy, ja się trochę wspomogłem resztkami 3cmc które mi zostały od duszka, domyślam się że gdyby nie one to w ogóle nic bym nie poczuł. 

Nie wiem czy to jakieś masowe nieszczęście czy po prostu tak wyszło, jestem trochę zawiedziony tymi cukierkami chyba jako jedyna osoba w tym wątku. Myślę że warto będzie ponowić próbę w przyszłości co nie zmienia faktu że spodziewałem się fajnej bomby do grania z kumplem zamiast czego dostałem absolutne nic Sad 

Zanim ktoś się zacznie bawić w detektywa; ani ja ani kumpel nie jesteśmy na stałych lekach, narzeczona bierze pregabę na deprechę*


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - KiszczaK - 21.11.2023

[Obrazek: IMG20231120193607.jpg]

W gratisie od duch a dostałem dwie butelki coli, i po paru dniowym melanżu na speedzie i paście zarzuciłem sobie jedną.
Sceptycznie podszedłem do konsumpcji, gdyż wątpiłem że faza wejdzie to po 40 minutach odczułem jak wchodzi. Sam siedziałem i patralem na netflixa i z lekkiej fazy zrobiła gruba pizda.
Ręce spędzone, lekki chłód na ciele i potliwość, ale ta błogość i pluszowosć i konkretnych szczekoscisck to początek. 
Ręce mi latały i czułem się tak porobiony ze nie umiałem sobie nic nalac do szklanki xD
Najlepiej leżało się i oglądało filmy, libido było srogie, faza utrzymywała się długo i było mega przyjemnie, a czasu nie mierzyłem, 5akbbylo przyjemnie. 
Mocna substancja nawet z taką tolerką jak ja. 
Spoko pigulki, działają z mocą i nie są lipne, więc można śmiało polecić.


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 21.11.2023

No pigułki coca-cola są konkretne 😁👌🏼
Z chęcią bym sobie wrzucił razem MDMA kryształ 100mg i taką pigułkę


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - S-N - 21.11.2023

(15.11.2023, 18:12)LOBO napisał(a): Diabeuu666  skoro te "pixy są takie kozak miłość kosmos piekny" 10/10. To po co Ci mitsubishi i wiśnie, o składzie prawdopodobnie niewiadomym ?! Sentyment Cie wzywa Ty brutalu ;-)
Mef123  82.6/17.4

Mitsubishi i wiśnie  miażdżą głowę , widocznie nie  jadłeś


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 21.11.2023

Dokładnie. Kolega chyba nigdy nie jadł w tamtych czasach tych pix. Jedne z najlepszych jak nie najlepsze. Jescze Supermany białe,  dove białe, serca białe, Armani białe.
Wszystkie białe nie wiem czemu ale były kozak jak skurwy....


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Kapitan - 21.11.2023

Tesle też są dokurwione


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 21.11.2023

Jadłem. Uwierz że to już nie to samo hehe


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Mef123 - 21.11.2023

W porównaniu do MDMA w krysztale ma to wypizd speed'a?


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 21.11.2023

(21.11.2023, 14:19)Mef123 napisał(a): W porównaniu do MDMA w krysztale ma to wypizd speed'a?

Tak średnio bym powiedział bardziej euforycznie