Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3 MMC - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 3 MMC - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3108)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 31.01.2024

Zobacz. Nic nie odpisałeś na żadne z moich pytań. Ty nie szanujesz mojego zdania. Ty uparcie siedzisz na swoim zdaniu. 
Ani Wit C ani tad-600 nie prostują układu nerwowego. Nie regulują pracy żadnych neuroprzekaźników. Witamina C co najwyżej wspomaga stres. I nic więcej. I nie odniosłeś się do tego, że twierdzisz, że ćpasz co 3 miesiące a w ciągu ostatnich 2 miesięcy wypróbowałes praktycznie wszystkich v z forum i to po 2 razy (więcej nie chciało mi się cofac ).

Szanowalbys nas gdybyś pisał prawdę i gdybyś choć starał się zrozumieć, że już nigdy nie poczujesz tego co 4-6-10 lat temu.


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 31.01.2024

Lukas1985 ziomuś nie ma co, diabeu jest zajechany opór, nie ma co wchodzic w  dyskusję


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 31.01.2024

Nie tylko mi to apvp nie podchodzi i zdanie takie jak Ja ma więcej osób które znam.
Jeśli waliles apvp za czasów legalu to nie wierzę, że nie widzisz różnicy w działaniu....


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - SztywnyMisza - 31.01.2024

Diabeuu666 a co w tej alfie ci nie odpowiada? Przeczytaj sobie wątek luksa który dziś założył '' trzeba się pogodzić z faktami'' to sam wyciągniesz wnioski DLACZEGO WIDZISZ RÓŻNICE W DZIAŁANIU.


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - Biały Miś - 01.02.2024

Wszyscy uwielbiamy chujowy towar od ducha, oczywiście "to nie to co kiedyś" albo "gówno nie klepie" 😎
Oczywiście w formie żartu, lecicie ciągi na Alfie a później się dziwisz jeden z drugim, że Was nie robi kamyk który w hierarchii mocy jest niżej notowany od jedynki


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - horsii - 01.02.2024

Chłopie, walisz alfę 10 lat i zdziwiony jesteś ze nie działa tak jak kiedyś?

To tak jakbyś kupił buty 10 lat temu i był zdziwiony czemu teraz ci woda przez dziure w podeszwie wlatuje do środka jak pada deszcz, a 10 lat temu nie wlatywała. No jak to możliwe?

Te gadanie niektórych "ooo kiedyś to byl taki sorcik te 500 lat temu! NIE TO CO TERAZ" mimo że to jest dokładnie ta sama substancja to jest jakiś absurd. To zalatuje już jakąś czarna magią i laleczkami voodoo bo nie ma to żadnego poparcia w logice ani czymkolwiek. W kosmitów, albo w duchy też wierzysz (poza tym jednym od nas z forum Podobno kultowa )?

Chyba myślisz, że masz niezajezdzalne receptory bo sobie pukasz kroplóweczke z glutationu raz na jakiś czas. Czlowieku chocbyś miał najlepszą suplementacje i chuj wie co na świecie to zawsze będą szkody wyrządzone w organiźmie. Możesz je minimalizować  tak czy inaczej, ale nie sie ich calkowicie pozbyć. A na podstawie twojej ostatniej wymiany z Lukasem to śmię podejrzewać że najlepszej suplementacji na świecie nie mialeś - on o ukladzie nerwowym, a ty piszesz o glutationie. Nijak ma do istnego holokaustu receptorów który na siebie sprowadziłeś przez 10 lat waląc stymulanty na przemian z benzodiazepinami. 

Nie mówię też że, w ogóle o siebie nie dbałeś. Ale choćby nieważne jak byś sie suplementował jaką dietę miał, czy serio sądzisz że przez 10 lat takiego walenia jakie opisywales to nic się nie miało prawa zepsuć? 

To, że tobie sie wydaje że wszystko gra u ciebie, to jest, no wlaśnie..  wydaje ci sie. 

Na koniec cytat Hamiltona Morrisa który bardzo lubię, obrazujący powyższe wydawanie się, ktory już wklejalem na tym forum (i zdaje sie że będę wklejal jeszcze nieraz):

Cytat:Jedną z najbardziej przerażających rzeczy w ludzkim mózgu jest to, jak słabo ocenia on swoje własne funkcjonowanie. Sprawy szybko się komplikują, gdy próbujesz zmierzyć wydajność instrumentu za pomocą instrumentu wykonującego pomiar. W 1969 roku holenderski psychiatra Herman M. van Praag przeprowadził serię eksperymentów na pacjentach z depresją z 4-chloroamfetaminą, nowym związkiem, który miał znaczący efekt terapeutyczny i był doskonale tolerowany; żaden z pacjentów nie skarżył się na skutki uboczne. Chociaż Praag przerwał swoje prace w połowie lat 70-tych, 4-chloroamfetamina jest nadal szeroko stosowana, ale nie jako lek przeciwdepresyjny, lecz jako neurotoksyna do selektywnego wyczerpywania i niszczenia neuronów serotoninergicznych u zwierząt doświadczalnych. Chodzi o to, że ludzie niekoniecznie odczuwają zmiany neurologiczne. Wielu zaburzeniom mózgu towarzyszy współmierna niezdolność do postrzegania zaburzenia. Na przykład późne stadia choroby Alzheimera charakteryzują się utratą pamięci tak poważną, że deficyty są zapominane.

źródło: http://harpers.org/archive/2013/08/gaboxadol/


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - duch - 01.02.2024

siema, a ja napisze że a pvp przynajmniej u mnie jest najlepiej sprzedającym się produktem,
okolo 10 kg na tydzien , i aktualnie nie ma jej na magazynie i co dzien mam dziesiatki maili , 
kiedy bedzie a pvp , 
jest juz , 
kiedy bedzie , 
czy wogole bedzie .
Pewnie to jest spowodowane tym ze jest hujowa , 
bo ludzie lubią kupowac hujowe rzeczy , 
oczywiscie to pół zartem napisałem.
To ze jednemu gościowi nie odpowiada to o niczym nie swiadczy . 
Coca Cole pije 3/4 swiata i pewnie tez znajdzie sie ktoś kto powie ze jest hujowa.
Mi osobiście tez nie podchodzi np. tonic , flaki ,
a ludzie piją tonic - jedzą flaki
i czy to znaczy ze to są hujowe produkty , bo mi one nie podchodzą.
Mi nie podchodzą a miliony innych ludzi sobie chwali
a co nie którzy pewnie powiedzą że najlepsze co może być aby zagasić pragnienie to właśnie - tonic.








Powered by duch


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 01.02.2024

Diabeuu666 
Tobie to kurwa nic nie smakuje. 
Zajebista alfa jakiej od lat nie bylo? Nie smakuje.
Zajebisty analog hexen u Esco? Nie smakuje.
Jęczysz jak stara dewota.

Nikogo to kurwa nie obchodzi.


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 01.02.2024

Kurwa a co nie mogę się wypowiedzieć??? Jak mi coś nie odpowiada to piszę!!!
Mam pisać że zajebiste oh ahh? Skoro mi tak naprawdę nie podchodzi...
Weźcie się zastanówcie.
I nie pisze tego żeby zaszkodzić duchowi..tylko pisze wlasne odczucia.
Reszte sortów ma mega. I sobie chwalę każdy. Po prostu ta alfa mi nie podchodzi i tyle w temacie.

A alfę walilem jak była legal. I od czasu delegalu do momentu kiedy pojawiła się u ducha, alfy nie brałem.

Pozdrawiam


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 01.02.2024

Pewnie ze mozesz. 
Ale ty nie napiszesz jednego posta, jednej recenzji, tylko sie żalisz przez trzy strony wątku.
To samo w dziale Escobara.
Stary, nam sie tego nie chce czytać.