Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com (/showthread.php?tid=3397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lukas1985 - 01.03.2024

(01.03.2024, 13:46)LOBO napisał(a): Lukas1985  Zamiast sobie robic smichu-chichu, to wystarczy tak jak kolega wyzej, wytlumaczyc dokladnie jak to zrobic...tak jak Ty to napisales, to wychodzi dupa, czyli same kropki...

DarkSonia  Ład da fag? to niby Ju? ;-D

😅 Napisałem tak, bo widziałem, że vendor już kopiował posty, bo m.in w poście było "smile" czyli poprostu nie skopiowała się emota. Poza tym wcześniej vendor formatować posty jakimiś kolorami czy czcionkami, już tego nie robi więc jeśli skopiuje to co pisze i wkleić w pełny edytor tam to nie będzie żadnych kropek 😅

(01.03.2024, 13:05)Epsiakos napisał(a): RcBlack a coś dla fanów stymulantów? 😬

Tak naprawdę z takich faktycznie stimow to masz tylko NEP-a, Hex- en i długo długo nic. Może jeszcze ewentualnie pentedron. Nie liczę jakichś alf czy mdpv. A jaki jest dostęp do Henia to sam wiesz. 
Mefedron jako tako w obiegu jest od bana. Czasem jest go więcej na rynku, czasem mniej ale jest a o Heniu nikt nie pamięta.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 01.03.2024

Lukas1985 mdpv to raczej nikt nie będzie miał xD tylko słyszałem o tym z pentkiem tak samo a szkoda bo nie spróbowałem nigdy a podobno fajne to było.
Wiesz doskonale jak to jest z mefedronem, dlatego poczekam na 3mmc bo to była bardzo fajna substancja

Z tym hexenem to będzie gra w sapera, i nie wiem czy jest sens na dw pobrać bo podobno jest u jednego vendora tam, ale jeszcze się temu nie przyglądałem.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lukas1985 - 01.03.2024

(01.03.2024, 13:46)LOBO napisał(a): drpepper bo jestesmy dziecmi specjalnej troski, potrzeb Nam wiekszej atencji i czasu poswiecac ;-)

Da się zauważyć 😉


RE: RC-Black.com - Temat Główny - LOBO - 01.03.2024

Lukas1985  Noooooo ;-)......dobra koniec off-topu, panie Luka... end of blazenada, smietnik tu czynimy...2 nagie miecze wyjete...





RE: RC-Black.com - Temat Główny - kot_kreskowy - 01.03.2024

(01.03.2024, 12:58)horsii napisał(a): Właśnie, chłopaki na H tez by chcieli sobie kupić na promce weekendowej. Podobno kultowa


To niech przejdą tutaj😎


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - dzik - 01.03.2024

W jaki sposób kontaktować się z Vendorem? Na mejle nie odpowiada, a formularz zamówieniowy do kontaktu nie działa. Pozdrawiam


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Beeniepatu - 01.03.2024

dzik z kiedy sa te informacje? Opisywany brak odpowiedzi dotyczy jakiego czasu oczekiwania? Ogolnie znany jest fakt, ze V jest, a potem go nie ma. A potem znow jest. 
Co do formularza, to wlasnie sprawdzilem, ze dziala. Zobacz sobie jeszcze raz u siebie, na spokojnie. Czuc jakies podwyzszone cisnienie u Ciebie. Niepokojace.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - kot_kreskowy - 01.03.2024

dzik 
Ja mam tez notatke nieodczytaną takze luz. Pewnie bedzie potem.
Ma tez swoje zycie jakby nie było.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - dzik - 01.03.2024

To cierpliwie poczekam, kwestia formularza rozwiązana, VPN go blokował.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Beeniepatu - 01.03.2024

dzik mysle, ze to jak wyglada kontakt z V bylo juz naprawde detalicznie rozpisywane. Wiadomo co i jak. Osobiscie to komunikowalbym sie mail'owo - ale tu tez bedziesz czekal, bo po prostu tak to jest zorganizowane, ze generalnie trzeba poczekac. Takze celnie oceniles, ze najlepiej uzyc skill 'cierpliwosc'. Na bazie mojego doswiadczenia moge powiedziec, ze odpowiedzi moga byc udzielane nawet w kolejnym dniu od zainicjowania kontaktu. To jednak rekompensowane jest w czasie realizacji. Takze na luzie