Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Legal-Dark-Buzz.net (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=71)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net (/showthread.php?tid=3745)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Legal-Dark-Buzz.net - Temat Główny - EmStO - 17.05.2024

halje selasje widzę jest pierdolnik...
Czemu by to tak było .


RE: Legal-Dark-Buzz.net - Temat Główny - kot_kreskowy - 17.05.2024

Pytanie, czy vendora czy może wasza? Podobno kultowa
Sorry, ale przez 8,5 roku jeszcze nie miałem przypadku aby mi gdzieś paczka przepadła.

Moim zdaniem za dużo kombinujecie z podawaniem fejkowych danych, adresów i dlatego macie co macie.
Wystarczyło podać imie i nazwisko i adres poczty z dopiskiem POSTE RESTANTE i po tygodniu isc na pewniaka odebrać... No kurwa, ludzie...


RE: Legal-Dark-Buzz.net - Temat Główny - halje selasje - 17.05.2024

byłem na poczcie, literówka w nazwisku, a tam gdzie numer domu to chłop wpisał 0, zwrócona już po ptokach, ciekawe co vendor odpowie


RE: Legal-Dark-Buzz.net - Temat Główny - kot_kreskowy - 17.05.2024

Dlatego zawsze sie bierze na poste restante i chuj. Nawet w przypadku literówki na miejscu to można wyjaśnić a tak robią zwroty bo tam pracują idioci.


RE: Legal-Dark-Buzz.net - Temat Główny - halje selasje - 17.05.2024

odpisal ze nie wysle drugiej, "moja paczka moj problem", strona zrobiona ze sklejki najwidoczniej nie poradziła sobie z autouzupelnianiem danych (korzystam zawsze z tej opcji), produkty po opiniach też chujowe, do dupy z takim vendorem, nie polecam


RE: Legal-Dark-Buzz.net - Temat Główny - kot_kreskowy - 17.05.2024

halje selasje 
Tak to jest gdy sie korzysta z automatycznego uzupełnienia danych😂
A potem zdziwienie, że paczka nie doszła...
Czyli jednak dobrze napisałem wcześniej że to jednak wasza wina a nie Vendora😎
Brawo...

Ponadto co Ty masz do polecania jak nawet nic stamtąd nie zamówiłeś, niczego nie ćpałeś.
Nie masz do tego najmniejszego prawa kolego.

Minusa nie wjebałem ci tylko dlatego aby Cię bardziej nie dobijać. Chociaż powinienem.


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - halje selasje - 17.05.2024

po pierwsze mam pierwszy raz taką sytuację, po drugie bardzo często zdarzają mi się zakupy u zagranicznych vendorów i u nikogo nie było takich problemów, po trzecie nie polecam doświadczenia z tym vendorem, a Diabeuu666 sam sobie wpisał inne miasto, niż zazwyczaj? aż za takich debili nas uważasz? daj se siana ziomek


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - kot_kreskowy - 17.05.2024

halje selasje 
Nie powiedziałem, że uważam was za debili, tylko zasugerowałem, że jeśli korzystasz z automatycznego uzupełniania danych to może warto sprawdzić czy aby na pewno są tam poprawne dane gdyż silniki stron nierzadko 'gubią' lub przestawiają dane.

I znów zwracam Ci uwagę, na jakiej podstawie nie polecasz "doświadczenia z tym vendorem" ?
Dlatego że Vendor poświęcił swój czas i pieniądze aby Ci wysłać darmowe ćpanie?
Miej że litość...


RE: Legal-Dark-Buzz.net - Temat Główny - horsii - 17.05.2024

(17.05.2024, 16:51)halje selasje napisał(a): byłem na poczcie, literówka w nazwisku, a tam gdzie numer domu to chłop wpisał 0, zwrócona już po ptokach, ciekawe co vendor odpowie

no kurwa bez przesady Podobno kultowa  z  błędem w nazwisku albo ze złym imieniem ale dobrym nazwiskiem (itd) można spokojnie odebrać przesyłke bez żadnych kombinacji

 idziesz i mówisz że masz przesyłke do odebrania, podajesz im tracking, i mówisz że nadawca się pomylił i źle wypełnił, i tyle. nie raz miałem taką sytuację i nigdy mi nie odmówiono wydania przesyłki

ciesz sie że to tylko sample a więc niewielka wartość utraconego tematu, jakby tam było tematu za parę tysięcy np. to by było niezłe zamieszanie łącznie z wywoływaniem kierownika placówki cos czuje Podobno kultowa


RE: Legal-Dark-Buzz.net - Temat Główny - Diabeuu666 - 17.05.2024

(17.05.2024, 15:04)kot_kreskowy napisał(a): Pytanie, czy vendora czy może wasza? Podobno kultowa
Sorry, ale przez 8,5 roku jeszcze nie miałem przypadku aby mi gdzieś paczka przepadła.

Moim zdaniem za dużo kombinujecie z podawaniem fejkowych danych, adresów i dlatego macie co macie.
Wystarczyło podać imie i nazwisko i adres poczty z dopiskiem POSTE RESTANTE i po tygodniu isc na pewniaka odebrać... No kurwa, ludzie...

Kurwa a co niby zrobiłem????  Weź  wycziluj bo kotek obrosl chyba w piórka za bardzo.
Dostał dane dostał miasto dostał post restante! Wysłał na inne miasto i na adres domowy
A mi wysłał tracking do śledzenia przesyłki która miała pójść do mnie....