Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duszek... - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Duszek... (/showthread.php?tid=3964)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Duszek... - W4M4H - 26.06.2024

Epsiakos 
Zobacz na TVP Info jest coś o Duchu i lekami z fentem za 450tys zł


RE: Duszek... - Epsiakos - 26.06.2024

kot_kreskowy ktoś musi być pesymista, żeby inni mogli być optymistami prawda ? XD


W4M4H wątpię że to duch, ten gość miał BHP na poziomie przedszkolaka, przecież tam drzwi to się na długo nie zamykaly


RE: Duszek... - W4M4H - 26.06.2024

Epsiakos może tak pierdoli telewizja nie wiem, albo duży zbieg okoliczności albo nie wiem co. Coraz bardziej mam wrażenie że to on

Po 2 wsumie duch i fentanyl ? To nie pasuje


RE: Duszek... - kot_kreskowy - 26.06.2024

(26.06.2024, 11:03)Epsiakos napisał(a): kot_kreskowy ktoś musi być pesymista, żeby inni mogli być optymistami prawda ? XD


Ja jestem realistą.

Mówię i tym co ma i miało miejsce.
Mówię o FAKTACH.

Nie snuję dziwnych opowieści o wyjebkach, bo póki co wszyscy tu, jak jeden - dostaliśmy więcej niz to, za co zapłaciliśmy.
Takie sa fakty, więc snucie farmazonów o wyjebce jest co najmniej nie na miejscu.

Jeśli go nie zdjęły służby w takim razie ma kłopoty i musi pozostać offline - proste jak pierdolenie.
Tylko większości ludziom ciężko to pojąć.


RE: Duszek... - LOBO - 26.06.2024

Upraszsa sie o zamkniecie tego tematu...biznesy lubia cisze szczegolnie w sytuaacjach podbramkowych ;-)

JAk bedzie oficjalne stanowisko...to jesli to tak zwana wyje...to sie go wysle w kosmos, a poko co obroncy "krzyza" duchowego...niechaj zamilkna, jak i jego przeciwnicy rowniez zamilkna ! ;-)


RE: Duszek... - AnonymityHacker - 26.06.2024

Translator



Komunikator Duszka kilka dni po wyjebce się włączył, bo wiadomości pokazały się jako odczytane. Policja weszła mu na komunikator?? Wątpię  Dodgy  Ja wiem, że dobrze jest wierzyć w dobre intencje, w honor i oddanie Duszka i w ludzką przyzwoitość bo to daje złudzenie że zaraz wyskoczy z szafy i powie ''Hello, zaspałem. Paczki wychodzą jutro z mnóstwem gratisów!" Każdy z tu oszukanych chciałby to usłyszeć dlatego też żyją rozmarzeni, a czas leczy rany więc kiedy marzenia już się wygasną będzie łatwiej przejść z powrotem do porządku dziennego i żyć z faktem, że zostało się oszukanym. Musicie liczyć się z tym, że to jest typ lidera z czarnej strefy handlu i tacy jak on potrafią sobie zjednywać ludzi właśnie. Duszek jest tzw. ''street smart'' i posiadł po drodze w swoim życiu lub ma wrodzoną znajomość ludzkiej psychiki i potrafi jak chce manipulować słabszymi psychicznie ludźmi. Czas też idealny. Przez weekend nazbierane zamówień, a właściwie to już od czwartku. Wtorkowe paczki najprawdopodobniej w ogóle nie wyszły (moja miała iść w czwartek, a właściwie początkowo we wtorek - w dalszej części wyjaśnię). No i tak sobie zbierał kasę od czwartku do czwartku. Dopiero na drugi dzień wysyłkowy wiedział że zacznie robić się zamieszanie, więc się wyłączył. Ale zobaczcie - to jest 7 do 8 dni zbierania zamówień. Z tego robi się już jakiś pieniądz, wart więcej dla niejednego niż banda anonimowych kryształowców. Zresztą on to wszystko jak tak się patrzy z dystansu dobrze to rozplanował. Czekał sobie cierpliwie na dogodny moment, aż uzbiera się najwięcej kasy. Ktoś tam pisał o 5-cio cyfrówce - no to już się miło robi, a to tylko jedno zamówienie. Moja paczka zamawiana była w niedzielę lub poniedziałek. W pierwszej kolejności usłyszałem, że paka wychodzi we wtorek i dopiero po zamkniętej transakcji, dowiedziałem się jakby nigdy nic i jakby tak było ustalone od początku, że paczka leci w czwartek (podpadło mi to ale ok, jeszcze alarmu w głowie nie miałem). Teraz jednak używając troszkę logiki i czytając między wierszami, znając troszkę psychologii i mentalności tego 1/2-światka nie jest trudno postawić diagnozę. Przykro mi to pisać, ale wierzyć można w Gwiazdora czy zająca co prezenty rozdaje, ale nie w powrót kogoś kto ma kieszenie pełne, towar nadal na magazynie a Wy nawet nie wiecie jak wygląda i myślicie, że gościa znacie i tak sobie będziecie do końca świata tłumaczyć że to dobry i poczciwy człowiek (bo zyskał Wasze zaufanie) i jak odpocznie to się pojawi i wszystkim da co zamawiali + mnóóóóóstwo gratisów. Sorry, ale w tym momencie po analizie sytuacji muszę stwierdzić, że już od Duszka nie usłyszymy, co nie znaczy że znów nie pojawi lub być może już pojawił się na forum jako zaufany sklep. Widząc też polaryzację między tym forum, a tym drugim którego to nazwy nawet tu wymieniać nie można bo się bana dostanie, nie zdziwiłby mnie fakt że jakiś nowy sklep pojawi się na tym drugim forum. Zupełnie inna klientela bo z tego co zdążyłem zaobserwować, to forumowicze jednego i drugiego forum są niczym Lech Poznań i Wisła Kraków. Współczuję temu typowi, co pisał że sobie dziarę z logo Duszka zrobił. Z takiej prostackiej, bo to nawet nie jest inteligentna wyjebka nie robi się filmów fabularyzowanych jak o Jordan Ross Belfort'cie, a już tym bardziej dziar.. no chyba że nie ma się kartki papieru i kredek. Jordan to miał łeb i naprawdę odjebał gruby numer. To co Duszek zrobił niestety nie kwalifikuje się pod ''oszustwo wszech-czasów czy wielkie oszustwo, a Duszek nie jest ani Escobarem ani Gachom'', tylko zwykłym oszustem jakich wielu. Teraz sobie zainwestuje w jakiś legit biznes, żeby mógł wyprać pieniądze z tej i kolejnej wyjebki, chyba że przeprowadza się do Hiszpanii czy do Tajlandii.
To jest moje prywatne zdanie i nie każdy musi się ze mną zgadzać, ale dając temu trochę refleksji musicie przyznać że cuchnie to na kilometr.. poza tym duchy są bytami niecielesnymi, więc ich nie widać  Big Grin No bo kto stąd widział Duszka twarzą w twarz? A może ktoś jest jego kumplem i na forum będzie łagodził sytuację pisząc np. że coś musiało strasznego się przytrafić Duszkowi, bo człowiek ''honoru'' by tak nie zrobił.
A tak swoją drogą czytałem sobie różne wpisy w jego ''kartotece'' i śmiać mi się chce jak zobaczyłem jaki najazd był na gościa o niku 28582 (którego już chyba nawet z nami nie ma) jak napisał, że dostał mało lub w ogóle nie aktywny sort 3mmc. Wszyscy murem za Duszkiem, szczególnie ''kot kreskowy'' i nawet za obcego gościa przepraszali Duszka, a 28582 został wyśmiany chociaż przedstawił logiczne argumenty, załączył zdjęcia sortu, itp. Zobaczcie jak można sobie zjednać ludzi, mamić ich przez długi czas, a później WIELKIE zdziwienie bo mając pół bańki w kieszeni ten ''poczciwy i dobrze patrzący z oczu człowiek'' zniknął.. jak w 1984 Orwella. Życzę Wam i sobie odzyskania kasy, ale wierzę w to jak w zostanie milionerem Big Grin


RE: Duszek... - wiadomix - 26.06.2024

LOBO Miałem to wczoraj zaproponować by nie jaki Maniek  to zrobił ale pomyślałem co ja tam się będę wychylał. Najlepiej cały dział ducha, bo tam też snują jakieś nie stworzone historie z mchu i paproci. Robi się po prostu SYF.
Elo


RE: Duszek... - kot_kreskowy - 26.06.2024

Bardzo mądre by było zamknąć to wpizdu. Maniek


RE: Duszek... - Terrorysta - 26.06.2024

Jacy kurwa ignoranci? Samplarzu jeden ! Wysylal ci za darmo to mu dupe liżesz..Podobno kultowa
Jakbyś stracił naście tysięcy to byś wiedział o czym ludzie piszą...
Przecież on kurwq pisał wiadomość do mojego kolegi że wysłał ponad 80 paczek i żadna nie wyszła z paczkomatu , więc gdzie te paczki mole wjebaly? Taaa pewnie kurier zajebał haha. 
Samplary zawsze będą bronić swojego żywiciela.


RE: Duszek... - Entter - 26.06.2024

To jest offtop zaraz kolejny się utworzy. Pozatym może ktoś jakieś info dostanie to napisze.