Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zestaw regeneracyjny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Zestaw regeneracyjny (/showthread.php?tid=480)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Zestaw regeneracyjny - Bam - 29.09.2022

A np. Te plusze multiwitamitone wystarcza?? Bo tego zawsze mam sporo w domu


RE: Zestaw regeneracyjny - Kapitan - 29.09.2022

Nie wystarczą najlepiej to elektrolity + multiwitaminy a do tego jakiś trening XD


RE: Zestaw regeneracyjny - Yalasek - 17.10.2022

miałem ostatnio hard niedobór żelaza / cynku / selenu wszystko wypłukane do 0 było no ale to tez pewnie przez sport, ale nie zapominajcie o cynku wpływa na regeneracje skóry, selen podobnie


RE: Zestaw regeneracyjny - Beeniepatu - 17.10.2022

Yalasek to ze sportu, ale nazywanego nieumiarkowaniem w stosowaniu uzywek przyjacielu. Brak selenu i cynku spowodowany jest marna dieta, co wplywa na problemy z krwinkami i slaba przyswajalnosc zelaza. Jak do tego dolozysz jeszcze wysilek fizyczny, to poglebiasz stan bo wskakuje anemia. Takze nie zwalaj na sport, co go nazywaja zdrowiem 😎


RE: Zestaw regeneracyjny - Yalasek - 17.10.2022

Beeniepatu forum jest o narkotykach wiec wiadomka ze od tego głownie dlatego napisałem TEZ pewnie przez sport absolutnie nie zwaslam winy na sport ze tylko od tego czy coś Smile trzeba uzupełniać kazda witaminę co jakiś czas

dieta jest co kto lubi ja wole witaminy w tabs zapodawac a jesc co mi sie tam podoba w dany dzien


RE: Zestaw regeneracyjny - Beeniepatu - 17.10.2022

Yalasek ok, masz racje. A co do jedzenia, to ja jestem zwolennikiem jedzenia co nam sie podoba w dany dzien wlasnie. Tylko jesc


RE: Zestaw regeneracyjny - Yalasek - 17.10.2022

ale ogólnie powiem ci że wgle tego nie czuć tych niedoborów, przynajmniej u mnie, ale jak ktoś miał by mało energi życiowej to myślę że by dyntka była przy tak dużych niedoborach co ja miałem. Mój tata miał anemię jakiś rok temu leżał w łóżku kilka tyg mama mu robiła właśnie kurację taka typowo żelazową + coś tam jeszcze no ogólnie dużo brał tego i był znudzony taki jakby już nie wiedział co ma robić z życiem dalej, oczywiście wszystko to się działo w momencie jak odszedł z pracy w której nie potrafił wziąć urlopu przez około 20 lat i bez pracy od razu dyntka była, i taka pustka w oczach ale to ma do dziś ;/ no ale starszy dał radę z anemią jest dobrze teraz.


RE: Zestaw regeneracyjny - Yalasek - 13.11.2022

Beeniepatu od tamtej pory tych niedoborów zmieniłem mocno dietę ale jakoś to samo wszystko wychodzi dyktowane pragnieniem, co dwa dni leci u mnie teraz zestaw warzyw - brukselka, fasola, marchew, pietruszka ogórek i to wszystko w majonezie no tak mi smakuje jak nigdy chyba zmienił mi się smak oraz potrzeby, wraz z rozwojem świadomości. Czuję się tak samo wspaniale jak wcześniej jednak ochota jest na coś innego niż kilka mieisiecy temu no nieźle Smile 

aha no i standardowo cebula z patelni


RE: Zestaw regeneracyjny - Szatan69 - 13.11.2022

(29.09.2022, 16:08)Kapitan napisał(a): Nie wystarczą najlepiej to elektrolity + multiwitaminy a do tego jakiś trening XD

Większość sie słabo wchlania dlatego sa takie duze dawki w napojach


RE: Zestaw regeneracyjny - Lady Giwera - 13.11.2022

(13.11.2022, 20:40)Szatan69 napisał(a): Większość sie słabo wchlania dlatego sa takie duze dawki w napojach
Herbata z kurkumą i peprzem cayenne. 

szklanka herbaty, 2-3 minuty żeby nie było wrzątku 1 łyżeczka kurkumy, 1/4 łyżeczki pieprzu cayenne , zamieszać i do dna jak juz temperatura będzie git wszystko ze spodu wypić. 

Kto przetestuje proszę się podzielić efektami. 

Kurkuma leci z toksynami łojjj lec a pieprz wzmacnia dzialanie kurkumy