Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bromazolam - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Bromazolam (/showthread.php?tid=493)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Bromazolam - ProducentRC - 10.08.2022

Jezu co ja po tym odjebalem... Miałem 250mg w 100ml spirytusu... Jak przez pierwsze dni było zajebiście ale pewne prywatne sprawy mnie dojechały i leciałem wtedy tylko benzo, perła miodowa z kostką lodu i skokiem z cytryny, gdybyście widzieli moje zdziwienie kiedy zniknęło 20 piw z nie wiadomo kiedy i 60ml roztwory benzo ją do mamusi no jak chciałaś piwo było powodzie i mi wziąć a okazało się za piłem perłę i waliłem benzo przez dwa dnia na odciętym filmie


RE: Bromazolam - budynmalinowy - 12.08.2022

w spirytusie się nie rozpuszczało całkowicie(500mg w 100ml)
polecam oczekać jak kąpieli się wam nie chce robić,postało jeden dzień i gitara jest


RE: Bromazolam - Kajabuza - 12.08.2022

Z heroiną, z tego co mi wiadomo jest tak, że uzależnienie fizyczne wyrabia się po dłuższym okresie zażywania, późnej już jedna dawka nawet może wywołać "skręty". 

D. jakiś czas temu wziął na sen 3mg, następne 2 dni ~1,5 i mówił, że czuje delikatne objawy podobne do tych które wystąpiły po około 2-miesięcznym ciągu. 



RE: Bromazolam - Maniek - 12.08.2022

Pierwsze słyszę o takich rewelacjach, jak ta z heroiną Podobno kultowa  Jak zrobisz dłuższą przerwę po ciągu (skręt minie), to potem żadna jedna dawka nie spowoduje skręta.
 
Offtop.


RE: Bromazolam - Kajabuza - 06.09.2022

Maniek słyszałem to od kilku osób

I chodzi o to, że jak helupe walisz raz na jakiś czas to nie wystąpi uzależnienie fizyczne czy skręty. Sam waliłem Browna 2 tygodnie jakoś dzień w dzień i po odstawieniu nie czułem skręta ż
adnego. 

Chodzi o to, że potrzeba więcej trochę czasu codziennego ućpania 24h, żeby organizm się uzależnił tak mocno, że później już nawet jedna ćwiara puszczając całkowicie powoduje skręty podobne do tych które występują gdy odstawiasz to po dłuższym ciągu. 

 Proponuję jakiś czas poobracać się w środowisku Helupiarzy i na postawie ich doświadczeń w tym "zawodzie" o których to doświadczeniach opowiadają bez problemu, helupiarze są szczerzy i uczciwi pod wpływem z tego co zauważyłem, no chyba, że musza jak najszybciej zdobyć kolejną dawkę, wtedy największe kłamstwo czy oszustwo to dla nich blachostka. Straszny nałóg. 

I wtedy mieć spojrzenie na to nie tylko przez kilka internetowych informacji ale też tych zdobytych u samego źródła. 

[Obrazek: npnktkq-TURBXy83-NDI4-OWE2-NDBl-MWU5-MTF...V2-TBc.jpg]


RE: Bromazolam - Maniek - 06.09.2022

Od kiedy Ci "zawodowi helupiarze" mają przerwy dłuższe niż jedna czy dwie doby? Podobno kultowa  Oni muszą nakurwiać praktycznie codziennie, bo skręt może ich całkowicie "wykręcić"...

Ja wiem po sobie (a nie po jakichś informacjach z internetu, jak próbujesz mi tu sugerować), że jak człowiek zrobi dłuższą przerwę po ciągu na opio, to po jednej dawce po tej dłuższej przerwie nie pojawia się żaden skręt - musisz ponownie zrobić ciąg, aby ten skręt się pojawił.


Koniec offtopu.


RE: Bromazolam - Nikolka - 23.10.2022

Czy ktorys z polskich sklepow z forum posiada to benzo?  Blush


RE: Bromazolam - PUDZILLA - 23.10.2022

Nikolka z polskich nie, ale Flight-RCS ma benzo, w tabsach, w prochu

z kodem "PUD3" masz znizke Podobno kultowa


RE: Bromazolam - dimiliki - 23.10.2022

na szczęście ja zasypiam po zwykłym lolku


RE: Bromazolam - sebekx9 - 27.12.2022

(06.09.2022, 03:38)Kaja Buza napisał(a):
Maniek słyszałem to od kilku osób

I chodzi o to, że jak helupe walisz raz na jakiś czas to nie wystąpi uzależnienie fizyczne czy skręty. Sam waliłem Browna 2 tygodnie jakoś dzień w dzień i po odstawieniu nie czułem skręta ż
adnego. 

Chodzi o to, że potrzeba więcej trochę czasu codziennego ućpania 24h, żeby organizm się uzależnił tak mocno, że później już nawet jedna ćwiara puszczając całkowicie powoduje skręty podobne do tych które występują gdy odstawiasz to po dłuższym ciągu. 

 Proponuję jakiś czas poobracać się w środowisku Helupiarzy i na postawie ich doświadczeń w tym "zawodzie" o których to doświadczeniach opowiadają bez problemu, helupiarze są szczerzy i uczciwi pod wpływem z tego co zauważyłem, no chyba, że musza jak najszybciej zdobyć kolejną dawkę, wtedy największe kłamstwo czy oszustwo to dla nich blachostka. Straszny nałóg. 

I wtedy mieć spojrzenie na to nie tylko przez kilka internetowych informacji ale też tych zdobytych u samego źródła. 

[Obrazek: npnktkq-TURBXy83-NDI4-OWE2-NDBl-MWU5-MTF...V2-TBc.jpg]

Brałem oxycodon, i nie masz racji.
Tak masz lepiej wyrobione receptory i po dłuższej przerwie max trzy dni bo będzie skręt, ale to nie jest tak ze zużyjesz 5 swoich dawek w ciągu dnia i dostaniesz skręta. Brednie.

Dodatkowo tolerancja na opio dość szybko spada, stad cześć ludzi się przekręca jak wraca do walenia opio szczególnie iv