Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Lifeisbrutal - 30.06.2024

Kazekmotyka Bierz bandit to jest najlepsza trójka Escobara. Masz moje słowo nie zawiedziesz się.


RE: Escobar.store - Temat Główny - oKo - 30.06.2024

(24.06.2024, 12:21)Epsiakos napisał(a): Napisz do Macieja, on ci powie bo będzie wiedział


Do kogo mordo mam napisać? To jakaś sugestia / aluzja?


(24.06.2024, 05:35)kot_kreskowy napisał(a): oKo 
Konkretnie Ci powie, że nie wiadomo 😎
A jeszcze konkretniej, to jak w rubryce STANY MAGAZYNOWE publikowanej kilka razy w tygodniu pojawi się "JEST"
Wtedy masz pewność, że można zamawiać.

Swoją drogą, nie potrafię za chuja zrozumieć po co wy się kurwa pytacie o dostępność jakiegoś produktu w przyszłości, skoro Esco nie posiada szklanej kuli a jego pewność o dostępności czegoś ogranicza się pewnie do tygodnia - choć i to tak naprawdę też nie musi okazać się pewnikiem.

Kurwy nie śpią, forum jest monitorowanie przez służby a nawet taka informacja jak przewidywana dostępność wraz z działalnością konfidentów może już dać pewien zarys transportu.

Ja już kurwa nie wierzę nikomu.
Ciszej jedziesz - dalej będziesz.

Masz rację zachowałem się jak gówniarz to się więcej nie powtórzy  Big Grin


RE: Escobar.store - Temat Główny - qazplm1233 - 30.06.2024

A ja wierzę w Escobara
I czuję , że Alfica się pojawi  Big Grin

(28.06.2024, 17:38)horsii napisał(a): Wiadomo, kiedy wroci MDPHP? To był naprawdę świetny sort, efekty uboczne jak na MDPHP były naprawde nieliczne, był czyściutki, klepał aż miło w małych dawkach.

I podpinam się również pod pytaniem 
Takie mdphp to jest miód na serce


RE: Escobar.store - Temat Główny - Dziczek - 01.07.2024

Kazekmotyka 


Bierz byku bandytę jest kurwa kozak mega



Tylko tutaj bardziej speed 


Ale podobno są 2 czy 3 rodzaje ja miałem taki ciemny brąz


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - monio - 01.07.2024

Dziękuję Escobar za nagrode mega BHP 
późnio odpisuję bo wtany poszłam 
Pozdrawiam


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Szaryno123 - 01.07.2024

Kiedy jednak mogę śmiało można liczyć na alfę Escobar


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kej9 - 01.07.2024

Szaryno123 nic nie wiadomo. O analogu tez. Pytalem


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Diabeuu666 - 01.07.2024

No apvp to by było TO
Hexen 
NEP
Benzo w prochu 
LSD
Jakies potężne pixy jak Panama Owl
Może jaranie też jakieś dobre?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kot_kreskowy - 01.07.2024

(01.07.2024, 08:23)monio napisał(a): Dziękuję Escobar za nagrode mega BHP 
późnio odpisuję bo wtany poszłam 
Pozdrawiam


Tany-tany nie wykluczają Cię z napisania opini.
Nie chcę słyszeć żadnego pitu-pitu. Gdzie recka?

😎


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - monio - 01.07.2024

(01.07.2024, 20:06)kot_kreskowy napisał(a): Tany-tany nie wykluczają Cię z napisania opini.
Nie chcę słyszeć żadnego pitu-pitu. Gdzie recka?

😎

Recka napisana sory za  opóźnienie ale ostro pobandzie poszedłem jeszcze dochodze do siebie 🙃