Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Mglus808 - 14.07.2024

Lifeisbrutal pisze tylko ze pomyłki się zdarzają, chciałbym poznać tą szczęśliwą osobę która odebrała mdphp zamiast cherry


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Lifeisbrutal - 14.07.2024

Mglus808 Stało się to się stało. Nie myli się tylko ten co nic nie robi. Jak dzwudziesty wspomniał walcie zawsze uczuleniowki.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Mglus808 - 14.07.2024

Tak tylko tu nie chodziło o jednego grama  Big Grin


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - DwDPzN - 14.07.2024

(14.07.2024, 09:09)Lifeisbrutal napisał(a): kolomolo88 Na pewno żadna pomyłka nie zaszła. U escobara nie ma takiej opcji. Dostajesz to co zamawiasz. 


(14.07.2024, 09:56)Lifeisbrutal napisał(a): Mglus808 Ale co Ty teraz sugerujesz? Jeśli zaszło kiedyś do pomyłki to była to pomyłka. Nikt specjalnie nie wysyła czegoś innego niż zamawiałeś.


Czy Ty widzisz co piszesz?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Lifeisbrutal - 14.07.2024

DwDPzN W czyn masz problem? Napisałem, najpierw że wątpię żeby zaszło do jakieś pomyłki. A później przyznałem rację, że jeśli nawet doszło to była to pomyłka a nie celowy zamiar. Czego jeszcze nie rozumiesz?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Yalasek - 14.07.2024

Escobar bardzo rzadko się myli ja zawsze dostaje to co chce ani razu się zatem nie pomylił 

Jest nieomylny


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kot_kreskowy - 14.07.2024

Lifeisbrutal 
Zwracam Ci teraz uwagę. To nie jest atak na Ciebie więc proszę skup się!

Przestań proszę idealizować Vendorów bo robisz to w każdym dziale każdego vendora.
Tak, wiemy, że Esco jest topowym vendorem ale umówmy się - nie jest nadczłowiekiem. Poza tym u niego pracują ludzie, a człowiek, jak wiadomo nie jest nieomylny.


Inna kwestią pozostaje to, czy aby kolomolo88 przedstawia tu faktyczny stan rzeczy, bo jakoś nie chce mi się wierzyć aby otrzymał taką odpowiedź bo najzwyczajniej w świecie nie przypominam sobie ani jednej sytuacji gdzie Esco używałby takich słów.
To profesjonalista.

No chyba że mu spamował skrzynkę i byłaby to próba wyłudzenia czegoś to wtedy sam bym napisał "spierdalaj"😎

Przypominam również o zapoznaniu się z regulaminem sklepu:

[Obrazek: Polish-20240714-140616687.jpg]

Dziękuję za uwagę.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - JureKiler - 14.07.2024

Ma ktoś tak samo jak ja, że czeka jeszcze na rakiete od wtorku? czy to tylko mi sie przytrafiło zwykle esco sie uwijał w dwa dni robocze no max 3 :|


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Blade12 - 14.07.2024

JureKiler też czekam na pake z tamtego tygodnia pewnie wszystko pojawi się w tym co Tera będzie tygodniu


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Yalasek - 14.07.2024

Blade12 od wtorku to trochę długo, ziom jeżeli czekasz od 5 dni w zwyż, i nie ma kodu to normalnie legalnie już piszesz do Pabla że nie ma jeszcze paki, po czym Pablo ci sprawdza czy wyszła już ewentualnie czy w Locie jest. Pozdr