Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Maniek - 14.07.2024

Jeśli od wtorku, to przecież nie minęło 5 dni roboczych, a dopiero po tym czasie można pisać i pytać co z paczką.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - JureKiler - 14.07.2024

Maniek tak jest Maniuś 5 dni roboczych jak jutro nie będzie owcy w zagrodzie to będę atakować.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Diabeuu666 - 14.07.2024

Sprawdzajcie folder spam. Bo mi przeważnie tam przychodzi kod


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Pinkmanjesse - 14.07.2024

Ten mefedron wygląda prawilnie. Jak miałem puder jeszcze jak stacjonarki były to tak wyglądał ale w działaniu zawsze kozak. No ale rozumiem że gość spanikował bo keta wygląda podobnie na stronie.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kolomolo88 - 14.07.2024

(14.07.2024, 13:07)kot_kreskowy napisał(a): Inna kwestią pozostaje to, czy aby kolomolo88 przedstawia tu faktyczny stan rzeczy, bo jakoś nie chce mi się wierzyć aby otrzymał taką odpowiedź bo najzwyczajniej w świecie nie przypominam sobie ani jednej sytuacji gdzie Esco używałby takich słów.
To profesjonalista.

No chyba że mu spamował skrzynkę i byłaby to próba wyłudzenia czegoś to wtedy sam bym napisał "spierdalaj"😎

Też byłem zaskoczony takimi odzywkami. Nie spamowałem i niczego nie próbowałem wyłudzić, a chciałem upewnić się co faktycznie otrzymałem. Tym bardziej, że w pierwszej odpowiedzi od vendora otrzymałem informację, że to ketamina tak jak w zamówieniu.

(14.07.2024, 00:11)LooL99X napisał(a): kolomolo88 ziomek cofnij sobie wstecz i zobacz foto a nawet Ci je tu wstawię tak wyglądał mój sort 4mmc.

[Obrazek: IMG-20240706-073036.jpg]

No i to przypomina mi 4mmc bo widać, że kamień. Ten co otrzymałem to taki puch z małymi igiełek.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kot_kreskowy - 14.07.2024

Przecież ketaminy nie ma na stanie.
Przynajmniej taka informacja widnieje w dziale głównym


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Maniek - 14.07.2024

Przecież dzisiaj jeden użytkownik wrzucał foto aktualnego sortu:

[Obrazek: Screenshot-2024-07-14-at-01-41-34.png]

Czy wziąłeś pod uwagę, że może vendor podczas Twojego pierwszego pytania źle Ciebie zrozumiał z powodu natłoku zamówień i dużej ilości zapytań na e-mailu? Potem sprawdził dokładnie i Ci odpisał, że wszystko się zgadza i otrzymałeś 3cmc, cherry i 4mmc, a Ty mimo odpowiedzi dalej pytałeś o to samo Podobno kultowa


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Epsiakos - 14.07.2024

[Obrazek: IMG-20240713-221745.jpg]

Obecny sort 4mmc więc nie wiem co to za bzdury są tu wypisywane


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kot_kreskowy - 14.07.2024

Pomijam już fakt, że ketaminy nie ma na stanie od 5lipca więc nie rozumiem już w ogóle o co kaman Podobno kultowa


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kolomolo88 - 14.07.2024

(14.07.2024, 20:56)kot_kreskowy napisał(a): Pomijam już fakt, że ketaminy nie ma na stanie od 5lipca więc nie rozumiem już w ogóle o co kaman Podobno kultowa

Bo to sprawa z początku miesiąca. Jak zamawiałem to była na stanie dlatego porównałem to z wyglądu do zdjęcia ze strony.

[Obrazek: keta-1.jpg]

Dostałem:

[Obrazek: 3.jpg]

I nie powiesz mi, że to nie podobne jest bo różni się od sortów kolegów wyżej.