Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - dzwudziesty - 18.07.2024

Maniek brachu niedługo ma się pojawić ketamina u Esco, fajnie jakbyś założył wątek odnośnie tego produktu.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Diabeuu666 - 21.07.2024

Escobar  odpisz mi na którąkolwiek z.wiadomości wysłanych chyba wszędzie gdzie już mogłem wysłać to wysłałem....


RE: Escobar.store - Temat Główny - Terrorysta - 21.07.2024

Diabeuuu nic już nie dostaniesz ciśnieniowcu przypalowcu haha , pozostaje wciągać kurz z parapetu


RE: Escobar.store - Temat Główny - Lifeisbrutal - 21.07.2024

Terrorysta Ciśnieniuje się bo mu się grunt pod nogami pali. Pake miał od piątku na mailu mamy niedziele i on dopiero teraz budzi się, że trzeba odebrać . Miał czas żeby na spokojnie poprosić o poprawny kod to nie lepiej zostawić na ostatnią chwilę. A dlaczego pali mu się grunt? A no dlatego, że za nieodebranie nagrody jest miesięczny ban na nie. Oto cała filozofia dlaczego Diabeuu się ciśnieniuje. Pablo też człowiek odpocząć musi, nie każdy siedzi 24/7 z telefonem w ręku.
Koniec offtopu wszystko już zostalo napisane.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kolomolo88 - 22.07.2024

(14.07.2024, 23:12)kot_kreskowy napisał(a): kolomolo88 
O ile keta się nie zbryliła to patrząc po zdjęciach dostałeś 4mmc.
Bo gdyby były ładne kamienie (jak u Ciebie na foto) w ketaminie, to Esco by je uwidocznił na stronie a raczej nie drobnicę, nieprawdaż?

Zresztą skończ marudzić jak bobas tylko pierdolnij węża i będziesz wiedział co masz.
Po co te podchody?

No i miałem rację to keta... No nic. Szkoda, że musiałem zostać zwyzywany przez vendora i zostać posądzonym o wyłudzanie tu na forum xd Słabe to jest. Niektórzy naprawdę strasznie są tu "lizusami" vendora chyba w nadziei, że otrzymają jakiś prezencik w nagrodę. Nie mierzcie wszystkich jedną miarą bo to, że mam nowe konto nie znaczy, że zaraz kręcę. Z usług esco korzystam od dawna jeszcze za czasów jak był dostępny na innym forum. Nigdy nie było problemu, aż do ostatniej akcji.
Pozdrawiam forumowiczów i vendora. Oby jak najmniej takich niejasności. Z fartem!


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Epsiakos - 22.07.2024

kolomolo88 to bardzo ciekawe bo Kety nie było akurat w tym tygodniu nagrodowym


Ani też na stanie u Esco


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Blade12 - 22.07.2024

Epsiakos tylko że on to zamawiał o wiele wcześniej jak ketamina była na stanie .


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Epsiakos - 22.07.2024

Z tego co się orientuję to w tym samym czasie co leciała nagroda, a o ile pamiętam trzy dni przed znikła ze stanu


Można to ogólnie szybko zweryfikować, naprawdę wątpię żeby Esco się pomylił w tej kwestii


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kot_kreskowy - 22.07.2024

Za chwilę się okaże, że typ zamówił tą kete i teraz ma pretensje że ją dostał 😎


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kolomolo88 - 22.07.2024

(22.07.2024, 10:24)kot_kreskowy napisał(a): Za chwilę się okaże, że typ zamówił tą kete i teraz ma pretensje że ją dostał 😎

Daruj sobie takie komentarze... Opisałem sytuację jaka miała miejsce by przypadkiem w przyszłości nikt nie zrobił sobie krzywdy waląc towar gdzie dawkowanie powinno być zupełnie inne niż to które otrzymał.