Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakie narządy niszczy ćpanie? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Jakie narządy niszczy ćpanie? (/showthread.php?tid=1485)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Diabeuu666 - 23.04.2024

Lewa nerka lekko uszkodzona tylko


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Epsiakos - 23.04.2024

Każda używka coś niszczy, jest to cena jaką płacimy za chwilę przyjemności i odskoczni od problemów życia codziennego.

Jak będziemy przesadzać to skutki uboczne pojawia się dużo wcześniej, dlatego należy się badać co jakis czas żeby wiedzieć co w trawie piszczy.

W dalszym ciągu twierdzę że najbardziej z uzależniających używek która jest legalna, ma najgorszy wpływ na nasz organizm, mam na myśli Cukier


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Szczurwiel - 11.05.2024

Wiecie coś o śledzionie? Jakiś czas temu zajebałem trochę dużo jakiegos kamyka i w nocy mnie poskładał ból w tym miejscu. Przez tydzień płakałem przy każdym ruchu prawie teraz jest lepiej ale brzuszka jednego jebane go bym nie machnął bo bym się posrał. Zbieram się do lekarza ale nie widzi mi się mówić prawdy doktorowi


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - monio - 12.05.2024

Mikro wylewy w mózgu ja mam po ćpaniu i zadużych dawek taką info otrzymałem po tomografi od Pani doktor 
Bo ćpać trzeba z głową  Smile


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Lifeisbrutal - 12.05.2024

Szczurwiel  Lekko cię nie rozumiem twierdzisz ,że płakałeś tydzień z bólu i nie raczyłeś ruszyć dupy do lekarza w jak najszybszym tempie? Przecież mogło stać się coś poważnego. A co do mówienia prawdy lekarzowi, no to logiczne , że prawdę powiedzieć musisz. Tym bardziej nie wiem czy wiesz lekarzy obowiązuje tajemnica lekarska. Jeśli ma ci faktycznie pomóc o ile coś zadziało się z tą śledzioną.

Ps. Daj później znać co tam wynikło


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Szczurwiel - 12.05.2024

Wiem powinienem od razu gdzieś się zgłosić, bo naprawdę ból był taki, że testament pisałem nie jestem dobrym przykładem, ale od zawsze temat dragów był drażliwy dla mnie nawet u lekarza. Próbuje się zarejestrować, ale służba zdrowia w tym państwie to kpina jakaś Podobno kultowa Dam znać. Ok.


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - horsii - 12.05.2024

Zrób sobie prywatnie pełną morfologie, to nie jest aż drogie, będziesz wiedział po tym na co sie w ogóle nakierowywać. Czekac w tym kraju aż na nfz cos sie da zrobić to chuj, ja bym umarł ze starosci prędzej niż cos na nfz załatwił.


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - monio - 13.05.2024

Dowiedziałem się żemoja  lewa nerka jest słabsza może to być przyczyną tycia takie informacje dostałem od doktora a tak ogólnie wyniki badań dobre


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Twilight Sparkle - 16.05.2024

Ło panie. Jak TAK boli to się nie ma co wstydzić tylko kurwa do lekarza. Gorsze rzeczy widzieli niż naćpany pacjent. A jak chcesz umierać to daj znać gdzie wieniec podrzucić (serio, nie umieraj).


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Lifeisbrutal - 04.06.2024

Ostatnim czasem jebię mi się wzrok muszę wybrać się do okulisty sprawdzić czy się nie pogorszyło. Ale to też kwestia, że od miesiąca 😎 nie noszę. Uległy wypadkowi a siana brak ale myśle, że w tym miesiącu już to ogarnę.