Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Przerwy od RC - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Przerwy od RC (/showthread.php?tid=1937)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Przerwy od RC - Chochlik - 18.06.2023

(18.06.2023, 10:12)Lukas1985 napisał(a): Przecież sny odzwierciedlają pragnienia. jak już pisałem póki sobie z tym nie poradzisz to nie ogarniesz tego. A nie poradzisz sobie jak nie będziesz wiedzieć z czym masz sobie poradzić 😅

Odzwierciedlają też nasze obawy, w przypadku narkomanów chcących rzeczywiście z tym skończyć pojawiają się wątpliwości i stąd sny narkotykowe czy jakie tam substy walicie.

Plus na narkomanię nie ma czegoś takiego, że "sobie z tym poradzisz na amen". To choroba przewlekła z tendencją do nawrotów. Ty masz kiepskiego w chuj terapeutę Łukasz jeśli Ci takie pomysły podsuwa.


RE: Przerwy od RC - Lukas1985 - 18.06.2023

Miałeś się odezwać jak dorośniesz. 
Jaka ja po 4 - 5 latach ćpania nie mam żadnych głodow. Pozalatwialem wszystko co je powodowało.


RE: Przerwy od RC - Lady Giwera - 18.06.2023

Lukas1985 to wymaga głębokiego wejścia w siebie, nagroda jednak jest nieporównywalna.


RE: Przerwy od RC - Lukas1985 - 18.06.2023

Lady Giwera ja nie umiałem żyć sam, miałem problem z rodzicami. A znajomi jak się nie odzywali to uważałem, że mnie opuścili. 
Zostawiając RC przez 3 miesiące miałem tak potężne problemy z sobą, że większość by pękła. Ataki paniki, tachykardii, temperatura rosła do 38 st jak się zestresowałam. 
Jednak nie sięgnąłem po żadne leki ale problemów szukałem fu i teraz. Zaowocowało to tym, że mam najlepiej przebadany organizm na tym forum. I... Żadne badania nic nie pokazały - poza drobną odchyłka w EKG. To wychodziły narkotyki. Od ponad 3 lat nadal pracuje nad sobą. 
I co najciekawsze - terapeutka jak usłyszała, że odstawiłem dragi bez pomocy psychologicznej i SSRI to ona pytała jak to zrobiłem.

Btw w życiu może ze dwa sny miałem z dragami. 
Ludzie nie dbają o zdrowie. Popytaj ćpakow który stosuje maślane sodu Który wzmacnia jelita rozregulowane ćpaniem. 
Popytaj ilu ćpakow dba o nawodnienie - ale nie pijąc jakieś polarisy z biedry tylko stosując wody wysokomineralizowane. 
Popytaj ilu dba o miskę - jedząc rozsądne ilości owoców, orzechów czy tłuszczy - gdzie tłuszcze są głównym paliwem dla mózgu. 
Niedawno ktoś radził izotoniki z syropem glukozowo fruktozowym co jest samobójstwem. 

Temat rzeka. Samo odstawienie ćpania to pierwszy krok. Wręcz kroczek.


RE: Przerwy od RC - kot_kreskowy - 18.06.2023

Lukas1985 
Z każdego gówna można wyjść o ile postawimy to sobie za cel. Mimo wszystko gratuluję tego co osiągnąłeś do tej pory. To robi wrażenie.
Tak jak Ty, też staram się odżywiać dobrze, utrzymywać zbilansowaną dietę.
W domu gotuję większość dań samemu i sprawia mi to przyjemność.
Słucham swojego organizmu, jeśli czuję, że mam ochotę na to czy na to, nie odmawiam sobie. Jem owoce, warzywa na świeżo, gotowane lub kiszone❤️
Sok pomidorowy wręcz uwielbiam a gazowanych napojów staram się unikać.
Suplementuję magnez żelazo czy wapno a zimą czasem dokładam tran.

Dzięki za podpowiedź odnośnie orzechów - skorzystam.
Pozdrawiam


RE: Przerwy od RC - Lukas1985 - 18.06.2023

kot_kreskowy sok pomidorowy jest spoko ale większość z nich zawiera potężne ilości soli. A to już nie jest spoko. Znaczy sama sól jest spoko ale w tym wypadku gdybyś chciał wypić odpowiednią ilość soku pomidorowego to przyjmiesz potężna ilość sodu.
Co do ogólnego dbania o zdrowie - trzeba się skupić na tym jak co działa. Jeśli walisz serotogeniki to nieuniknione są kłopoty z jelitami bo to tam urzęduje serotonina. Do tego sertotogeniki bardzo negatywnie wpływają na poziom elektrolitowy w organizmie. 
Jeśli lecisz na stimach to bardzo mocno w kość dostaje cały układ krwionośny. A układ krwionośny/ciśnienie  to choćby hormony - wazopresyna, układ RAA itd. Do tego stymulanty bardzo mocno uszczuplają zapasy energetyczne komórek. 
C do samej suplementacji to istnieje coś takiego jak synergizm i antagonizm witamin i minerałów. Nigdy nie przyjmuje się żelaza razem z wapniem bo są antagonistami ale już z Wit C jak najbardziej bo Wit C wzmaga przyswajanie żelaza. 
To tylko zalążek potem można wrzucić post z większą ilością informacji.


RE: Przerwy od RC - PUDZILLA - 18.06.2023

Lukas1985 Ty albo Wojt na rozowym wrzucaliscie kiedys taki gigantyczny post dietetyczny, bardzo chętnie bym to jeszcze raz przestudiował, bo mnóstwo się zapomniało


RE: Przerwy od RC - Lukas1985 - 18.06.2023

Hmmm potem pomyśle. Jeszcze ad tych głodow. Pamiętajcie o jednym - emocja to reakcja organizmu na bodziec. 
KAZDEJ reakcji możemy się wyuczyć. I w ten sposób wielu wyuczyło się ćpania w reakcji na jakiś bodziec.


RE: Przerwy od RC - kot_kreskowy - 18.06.2023

Lukas1985 
Dzięki doktorku😁
Czyli żelazo z witC działa synergicznie.
Tak samo wapno z witC, tak?

I jeszcze jedno.
Przepraszam, że się wtedy tak uniosłem.
Nia żywię urazy dłużej niż jeden dzień, tak już mam.  Piona?


RE: Przerwy od RC - Chochlik - 18.06.2023

(18.06.2023, 13:37)Lukas1985 napisał(a): Lady Giwera ja nie umiałem żyć sam, miałem problem z rodzicami. A znajomi jak się nie odzywali to uważałem, że mnie opuścili. 
Zostawiając RC przez 3 miesiące miałem tak potężne problemy z sobą, że większość by pękła. Ataki paniki, tachykardii, temperatura rosła do 38 st jak się zestresowałam. 
Jednak nie sięgnąłem po żadne leki ale problemów szukałem fu i teraz. Zaowocowało to tym, że mam najlepiej przebadany organizm na tym forum. I... Żadne badania nic nie pokazały - poza drobną odchyłka w EKG. To wychodziły narkotyki. Od ponad 3 lat nadal pracuje nad sobą. 
I co najciekawsze - terapeutka jak usłyszała, że odstawiłem dragi bez pomocy psychologicznej i SSRI to ona pytała jak to zrobiłem.

Btw w życiu może ze dwa sny miałem z dragami. 
Ludzie nie dbają o zdrowie. Popytaj ćpakow który stosuje maślane sodu Który wzmacnia jelita rozregulowane ćpaniem. 
Popytaj ilu ćpakow dba o nawodnienie - ale nie pijąc jakieś polarisy z biedry tylko stosując wody wysokomineralizowane. 
Popytaj ilu dba o miskę - jedząc rozsądne ilości owoców, orzechów czy tłuszczy - gdzie tłuszcze są głównym paliwem dla mózgu. 
Niedawno ktoś radził izotoniki z syropem glukozowo fruktozowym co jest samobójstwem. 

Temat rzeka. Samo odstawienie ćpania to pierwszy krok. Wręcz kroczek.

No bo leki się bierze na zaburzenia psychiczne a nie wychodzenie z ćpania. To pierwsza sprawa. Ja biorę bo mam łatkę zaburzeń depresyjnych nawracających od wielu lat. Ale Ty dalej coś, co jest zupełnie normalne będziesz uważał za wyczyn i chorym osobom będziesz wytykał, że ośmielili się sięgnąć po leki. Jak żeś się tak wykończył ćpaniem to wcale nie jest powód do dumy, bo nawet ja waląc przez rok ketony i kanna nie doprowadziłem swojego organizmu do ataków gorączki czy paniki. A miałem wiele zaburzeń na karku.

Do tego, panie dorosły, powiedz po co tu jesteś, jeśli tak Ci dobrze bez dragów? Chcesz być mesjaszem dla nas dopalaczowców? Bo póki co opowiadasz pierwsze lepsze pseudo rady rodem z wyznań hyperrealowego specjalisty, którzy do tego za swoje porady biorą gruby hajs i żerują na naiwnych obiecując, że sok pomidorowy czy inne źródło witaminy C pomoże na chorą emocjonalność. 

Ja mam taką hipotezę, która się często sprawdza, że osobom wychodzącym z uzależnień często bije na dekiel w jakiejś dziedzinie. Niektórych zbawił Jezus i głoszą jego dobrą nowinę, a inni leczą głębokie traumy z dzieciństwa zdrowym i zbilansowanym jedzeniem. 

Udało im się bez leków i wiesz dlaczego? Bo nie byli na nic chorzy i ich zaburzenia z medycznego punktu widzenia były spowodowane naprzemiennym nadużywaniem wielu substancji psychoaktywnych.

A na narkomanię nie ma cudownego lekarstwa.

Amen i już nie komentuje, mieszaj se tu ludziom w głowach i poprawiaj swoje ego słowami ludzi ciężko zagubionych w życiu.