Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PASTA- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: PASTA- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2486)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Mef123 - 26.08.2023

Dziś przyszła mi feta od ducha powiem wam krótko dupy nie urywa jednak podziękuje za setę ale za to mogę polecić inne produkty np NEP 3 CMC 4 CMC PALENIE 2MMC zapraszam do przeczytania moich dwóch recenzji prawdziwa feciorka powinna wygrzewać na maxa a to tylko cuchnie trupem nie polecam 3-10 ale sklep jest dobry 
[Obrazek: Przechwytywanie.png]


[Obrazek: Przechwytywanie.png]


RE: PASTA- Opinie o produkcie - wwojtuss - 26.08.2023

prawdziwa feciurka powinna po 100mg wystrzelic cie na X godzin tak, ze chodzilbys po suficie, ja po 150-200mg mialem efekt na granicy placebo


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Merry - 26.08.2023

To dziwne macie organizmy u nas na osiedlu nikt rc nie bierze tylko krajowe ,piguly itp. i po tej paście każdy porobiony fest Smile może czas zdobić sobie przerwę...


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Mef123 - 26.08.2023

Weteran nie musi robić przerw a ten władek jest z nim coś nie tak powinien działać bardziej wygrzewająco a nie tak że jebie trupem a tu lipa ty 
Merry jeszcze jesteś lajkeim tak coś mi się wydaje prawdziwi wiedzą co to jest dobry sprzęt i tu prośba do duch żeby coś z tym zrobił jeżeli 50% procent mówi że jest coś nie tak to wez to zień to chłopie inne produkty masz spoko tylko ten sort spuść go w kiblu bo coś nie bangla serio jak bym wizoł sete za pierwszym razem to bym miał problem


RE: PASTA- Opinie o produkcie - wwojtuss - 26.08.2023

Merry kawa klepie fajki klepia mmc klepie cmc klepie fdck klepie wszystko klepie, pasta nie klepie - organizm do wymiany, no tak xD ludzie na TYM forum pisali, ze 0.7g NA STRZALA WALILI XD


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Merry - 26.08.2023

wwojtuss tak samo pisali ze alfy 0.5g brali na strzała,  więc widzisz jacy oni są wiarygodni Wink


RE: PASTA- Opinie o produkcie - wwojtuss - 26.08.2023

Merry i tu mnie.... nie masz, byly to dwie rozne osoby, jedna prywatnie a druga publicznie, tu na forum, wiec chyba jeszcze z drugim temacikiem cos nieteges szmeges fim fararara ro


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Epsiakos - 26.08.2023

Ulica przyjmie wszystko


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Mef123 - 26.08.2023

Ja jakbym był Vendorem to nie dopuścił bym na sprzedawaniu takiego syfu na teren serio sumienie by mi nie pozwoliło na taki syf sort ma być prima duch rozdaj to lepiej w samplach bo stracisz widownie serio kibel a 3CMC masz zajebiste klasyk dobre 6.5-10 a ty nie jesteś zły tylko ta pasta co jest chuja jak 50 procent widzów Ci mówi że to jest szit a nie chit kto jest kumaty ten wie o czym mówię ale mam Cię na pierwszym miejscu ogarnij to taka rada od ziomka poważnie to nie twoja wina tylko góry mień dostawcę


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Mrs.Darkness - 26.08.2023

Ja uważam że ta pasta od duch jest dobra fajnie pobudza działanie jest bardzo dobre jeśli ktoś szuka dobrej pasty to się nie zawiedzie,bo to dobry sort