Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2515)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Merry - 25.08.2023

wwojtuss nie popadajmy w paranoje co drugi tutaj wrzuca screeny towaru czy to 5g czy 50 Smile więc klocek nie zaszkodzi , myślisz że psiaki mają tylu ludzi żeby śledzili każde forum ? Ja myślę, że nie mają na to pieniądzy , to tak samo jakbyś napisał do vendora żeby nie robił sobie przypału reklamując produkty w hurcie które sprzedaje 😀
Pzdr i miłego 😀


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - wwojtuss - 25.08.2023

Merry  jesli tak podchodzisz do sprawy - okej, nie wnikam, ale moim zdaniem w tym biznesie nigdy nie ma za duzo ostroznosci, mysle ze jakby mieli juz sie na kogos uwziac, to na kogos kto bierze kilosa, a nie na kogos kto zje sampla i poczeka na kolejnego, co innego jest byc vendorem X lat w biznesie, bez zadnej wtopy i z duzym doswiadczeniem, oczywiscie nie chodzi mi o to, ze Ty takowego nie masz, kto wie - moze szczwany z Ciebie lis, przebiegly i nieuchwytny, ale utrzymuje stanowisko, ze bezpieczenstwa nigdy za wiele Big Grin  powodzenia we wszystkim co robisz i milego, pozdro


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - ProducentRC - 25.08.2023

Każdy bardzo chwalił ten sort u mnie dwa dni i już pucha jest... To coś o czymś musi świadczyć, kilka sporo starszych osób powiedziało " że przenieśli się do starych dobrych czasów" jak tego spróbowali jak za taką atrakcyjną cenę radzę tylko to pobierać bo każdy wraca jak szalony, ludzie nie potrafią aż przestać lecieć z tym ale to bardzo dobrze, na pewno duch oraz jego odbiorcy są zadowoleni z takiego działania bo napędza popyt innych ludzi. Ogólnie wysyłka bardzo szybka, temat każdy mówi że najlepsze co walił w ostatnim czasie, za taką cenę nie znajdziecie równie dobrej jakości cmc gwarantuje, kupicie raz nigdzie więcej zakupów nie będzie robić niż u tego vendora


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - wwojtuss - 25.08.2023

ProducentRC tylko ze w cenie tego tematu chodzi o to, ze jakosc jest niska (wiec cena tez) - temat jest brudny, sam Duch tak powiedzial, wiec klepia bardziej zanieczyszczenia nizeli faktyczny sam metaklefedron, wysokiej jakosci trojka tez jest - ale 50% drozsza

PS. Nie dementuje aktywnosci tego produktu i tego ze klepie, po prostu nie pisz/nie piszcie ze jest on wysokiej jakosci - sam Vendor wam mowi ze nie jest, dlatego jest tak tani xd


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 26.08.2023

To, że temat jest brudny, to nie znaczy, że jest chujowej jakości.
Omikron od esco jest trzy razy jaśniejszy i trzy razy słabszy. Coś ta wasza teoria o klepliwości zanieczyszczeń się kurwa nie spina.

Znawcy po weekendowym kursie chemii.
Co jeden to mądrzejszy a w życiu na oczy zlewki kurwa nie widzieli.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - PIXA - 26.08.2023

Zacznij od tego co teraz nie jest toksyczne. To jest chemia, a słowo chemia każdy wie co oznacza.
3cmc dużo mocniejsze niż te bardziej czyste 
Porównanie mam każdej trójki i zdecydowanie cola przypadła mi do gustu najbardziej


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - baskabarbara - 26.08.2023

Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Próbowałam tej colci od kolegi i było dużo przyjemniej niż po 3cmc bandit od Esco. Komuś się nie podoba konkurencja, która zabiera wszystkich, którzy spróbują tematu. duch nie odpiszaj, ludzie są za Tobą


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - PIXA - 26.08.2023

baskabarbara Sort ducha nie ma aż tak nachalnego wjazdu jak sort escobara bandit. Oba sorty są dobre. Niech każdy stawia na swój wybór


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 26.08.2023

baskabarbara 
Zgadzam się z Tobą że Cola lepsza od bandita.
Moim nieskromnym zdaniem jest to obecnie top3, a jedyne co jest w stanie temu dorównać to 3cmc pablo oraz trójka od cybera.
Jest to oczywiście moje czysto subiektywne zdanie.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - JureKiler - 26.08.2023

PIXA wlasnie o to chodzi mordo na ulicy z tego co zauważyłem liczy sie cena i moc ludzie wyjebane maja na jakość i ze coś może im zaszkodzić aby robiło i było tanie. A ja odwrotnie jestem fanatykiem i cenie sobie jakość, dla tego żeby każdemu dogodzić to trzeba mieć pare wariantów  Big Grin