Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
CHEMSEX - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: CHEMSEX (/showthread.php?tid=2519)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: CHEMSEX - KoneserTanichWin - 13.09.2023

Jeden z najlepszych seksów miałem chyba po połączeniu 4cmc z poppers (obie strony spożywały Big Grin ) 

Żeby powiedzieć że się jebaliśmy jak króliki to mało, po 3h zarzuciłem specjalnie pigułę z silendafilem żeby dalej dawać radę - mózg bardzo chciał ale kindybał powoli odmawiał posłuszeństwa  Tongue 

Total w sumie było z 5 może 5.5h zabawy z dorzutami w międzyczasie ale przyznam że lepiej się bawiłem chyba tylko kiedy zrobiliśmy sobie sesję BDSM Smile


RE: CHEMSEX - shaqu245 - 14.09.2023

Może to się wam wydać trochę śmieszne ale ja mam inny patent Podobno kultowa
Po RC robię się dzik i to kurewski ale że wpierdalam to zazwyczaj bez opamiętania to mam rozpierdol typu "ruchanie podczas joggingu" a jak wiadomo w biegu nie podupczysz jeśli partnerka nie może cię dogonić Podobno kultowa
To chemsex więc powinno być chem...
I powiem szczerze że jeśli chodzi o sex po chemii to w moim przypadku viagry i kamagry ustępują miejsca trazodonowi Podobno kultowa
Wrzucam 400mg możecciut więcej idę spać, ok rano nie ma opcji żebym się położył na brzuchu mogęnnim cegły kruszyć Podobno kultowa  więc się budzę i biorę z zaskoczenia Smile
Tak na mnie działa.

Jeśli nie mogę dojść to odpuszczam bo już kilka razy miałem... kilka godzin obaw w bólu że mi fiuta rozerwie ~6h Podobno kultowa
Tak ja to widzę.
Po RC to jestem zbyt mało delikatny


RE: CHEMSEX - fiodor - 15.09.2023

@"Pro8l3m" hahaha jprdl ta historia zrobi mi dziś dzień chyba. Słyszałem, że u niektórych trazodon osłabia, u innych podnosi libido, ale czegoś takiego to nie słyszałem. Gdyby dopisali Twoja historię do ulotki więcej ludzi braloby ten lek heh  Big Grin


RE: CHEMSEX - shaqu245 - 15.09.2023

(15.09.2023, 06:16)fiodor napisał(a): @"Pro8l3m" hahaha jprdl ta historia zrobi mi dziś dzień chyba. Słyszałem, że u niektórych trazodon osłabia, u innych podnosi libido, ale czegoś takiego to nie słyszałem. Gdyby dopisali Twoja historię do ulotki więcej ludzi braloby ten lek heh  Big Grin

W sumie to po części to jest w ulotce xd bo jest wpisana informacja że może powodować długotrwałą bolesną erekcję😛 ale trochę trzeba być czujnym bo może uszkodzić Podobno kultowa


RE: CHEMSEX - horsii - 15.09.2023

fiodor to sie nazywa priapizm xd Akurat nie tak rzadko spotykany efekt uboczny przy trazodonie.  Jak miałem tą jakże wątpliwą przyjemność podjeść trazodonu i miałem podobnie, tylko że żadnego libido, skurwysyn po prostu stawał na baczność na sześć godzin XD


RE: CHEMSEX - fiodor - 15.09.2023

@"Pro8l3m" a u Ciebie jakaś przyjemność była czy tylko kindybal stał mechanicznie jak u horsii 'ego ?


RE: CHEMSEX - shaqu245 - 15.09.2023

Napewno jest większa.
Po za tym podniecenie daje mi myśl że zawodnik jest w takiej formie że mógłbym ją nim przepiłować Podobno kultowa
Orgazm napewno intensywniejszy.

Poznałem kilku użytkowników tego leku i tylko u mnie występuje to z taką regularnością i powtarzalnością.
U nich funkcje seksualne też poprawione ale bez takich rewelacji.

Priapizm to jest jak się rozluźnić nie może i nie opadnie tylko naczynia skurczone powodują ból.
Doświadczyłem tego uboku ale nie o tym tu pisze, w takim stanie sex ci nie w głowie xd


RE: CHEMSEX - Lady Giwera - 23.09.2023

Tak tylko wtrące, ze fajny ostatnio miałam po wisni i buszku. Heh  no ciekawie wjechało.


RE: CHEMSEX - Epsiakos - 23.09.2023

Ludzie dalej o tym chemsex... macie poppersy jest mdma i 4mmc po co szukać innych wrażeń?


RE: CHEMSEX - ZmiataZplanszy - 18.11.2023

Nepa ostatnio testowałem i libido w chuj upp