Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDMA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: MDMA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2618)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: MDMA - Opinie o produkcie - wwojtuss - 21.09.2023

duch dlatego mamy teraz renesans dopalaczowy, wraca mmc, pojawiaja sie dragi jak feta, mdma, palenie na surface webie, gdzie to wczesniej bylo nie do pomyslenia, bo kazdy probowal balansowac na tej granicy legalnosci, ale skoro jest wszystko nielegalne, to czemu nie pchac wszystkiego Podobno kultowa ale doskonale to wiesz, bo ja to wiem po Twoich poczynaniach


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Czeslawo - 21.09.2023

Szaryno123  MDMA w postaci pigul Cola testowałem (masz moją recke w odpowiednim dziale ).  Dałbym sobie rękę uciąć powyżej łokcia, że to emka i to najwyższej jakości, od duch  przerobiłem już wiele produktów i mogę stwierdzić, że są dobre albo bardzo dobre, także nie potrzeba tworzyć terori sposkowych.

duch To naprawdę profesjonalny sklep i nie opłaca sie bawić, w takie gierki, bo jak coś to zawsze może reputacja ucierpieć, a to ostania rzecz na której zależy duch  - tak uważam.

Polecam zakupy w tym sklepie, nigdy się nie zawiodłem, tylko miło zaskoczyłem !  Smile


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Epsiakos - 21.09.2023

Szaryno123 zadam jedno zasadnicze pytanie, mdma waliłes pierwsze ?

Bo widzę ze dostałeś mdma + groszki też na mdma.
Drugie pytanie, brałeś coś co działa na sero ? 4mmc czy 4cmc ? 
Next question, bierzesz leki ssri ?


RE: MDMA - Opinie o produkcie - duch - 21.09.2023

Rzadko kiedy używam , nie raz sobie palę i nie raz sobie kok przejebie. Nie raz to znaczy raz na 3 miesiące (plus minus), żeby była jasność.
Ale jak dostałem to mdma , musiałem spróbować.
Też kiedyś lata temu brałem mdma i wtedy czułem się przepięknie. Tak pięknie że mineły lata a ja to pamiętam.
I chciałem spróbować , i spróbowałem.
Zacząłem tańczyć , latać po pokoju , podgłaśniać muzykę - czułem się fantastycznie.
Normalnie raczej ciężko mnie sprowokować do takiego zachowania.
Muszę sam przyznać , że to przepiękne uczucie. 
Muszę nadmienić że mojej partnerce ta faza nie podoba się. I ona czuła się źle.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Szaryno123 - 21.09.2023

Epsiakos  Wcześniej dostałem pakę od ducha  wczesniej tam też dałem reckę że świetne
Tylko pisze co myślę i co mi w głowie siedzi nie pisze ze nie dobre czy słabej jakości poprostu myślę  tylko tyle, że nie było tak jak po tej piksie którą jadłem czy po 5MAPB

Pozzdro


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Epsiakos - 21.09.2023

Szaryno123 nikt cię nie atakuje xD już był tu agent co łykał ssri i mówił że Piko nie działa

Jeżeli masz niskie pokłady sero bo zażywałem np cmcki wcześniej to nie oczekuj bomby


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Szaryno123 - 21.09.2023

Lorafen często biorę to możliwe, noo


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Epsiakos - 21.09.2023

Szaryno123 pytanie, a ty piszesz o tych Pigulach w ksztalcie butelki czy o krysztale ?


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Szaryno123 - 21.09.2023

duch Sam mówił że to na tym samym jest robione ja to jadłem w domu wiec odczucia miałem inne a więc przepraszam za nie stosowną reckę bo mdma mogłem brać na jakimś balecie a nie w chałupie xD

W week lecę na impreze to cola będzie w brzuszku


RE: MDMA - Opinie o produkcie - rodes - 22.09.2023

Sort aktywny, nawet bardzo. Stosować się do tej karteczki, tyle to trwa. Dawka 100 mg jak dla mnie trochę przeżartego już konia wagi 110 kg robi już fajna bombke( nie lot na Marsa) szacun.
[Obrazek: EEB2-D913-1-B1-B-440-E-A08-C-0-DE9-C2300910.jpg]

[Obrazek: 31-F39848-7-C12-4784-997-B-C5-D5-D71-DA8-CC.jpg]