Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: AMFETAMINA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2720)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - SztywnyMisza - 03.12.2023

Feta lekko wilgotne grudki ale szczura nie ma problemu uformować  zapach typowy fetulec z dawnych lat, niestety tej fety nie waliłem co dostałem ostatnio bo średnio lubie poczęstowałem tym kolegę mówi że kozacka w chuj dawno takiej nie walił odrazu chęć do działania, libido up ogólnie dużo pomysłów mial chłopak i na pewno pobierze jeszcze tej fety. Można śmiało pobierać dopóki jest lepszej chyba nie znajdziecie


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - BrylancikowA - 09.12.2023

Dobry ten temat pobudza daje kopa do działania nie ma takiej zwały najgorszej można polecić ten produkt zajebisty vendor duch


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Diamentowa - 13.12.2023

Bardzo dobra feta jak na te czasy świetna jakość produktu pobudza fajna na posiadowke z znajomymi polecam duch


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Demilich - 13.12.2023

Niezła petarda
Wciągane wczoraj 2 kreski. Około 14:30 i 16:30
Nie spałem całą noc
Teraz o 10:30 czuję się jak adamantynowy golem
Nie wiem co jest ale to jakiś anielski pył ze skrzydeł niebiańskich elfów


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - KiszczaK - 13.12.2023

Amfetamina bajka, klepliwy towar już przy niewielkich kreseczkach.
Wchodzi  sniffem idealnie, zapach lat świetności dobrej fety, a duch  zaskoczył wszystkich taką substancją.
Po aplikacji po niedlugim czasie wkręca się chęć do życia,mile ciepelko i usiedzieć w miejscu to raczej się nie da xD
Ulubione kawałki piosenek włączane na kompie wchodzą miodzio, a słowotok to normalka przy tym materiale. 
Śmiało można ruszyć z domu, czy to do sklepu, na pogawędki z kumplem, no gdziekolwiek, no oprucz psiarni Smile
Dorzutki raczej nie za często bo działa wystarczająco długo i po prostu feta klasa. 
Stan pozytywny przez cały czas przyjmowania, i nie powoduje schiz i krzywych jazd. 
Feta która jest dobra, i można nieźle się pobawić i popracować bo daje tę moc. 
Dla mnie to substancją która pasuje idealnie bo nie ma rozpierdolu takiego jak przy stymulantach rc. 
Fajny towarek na każdą okazję.


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Sniffiarz97 - 14.12.2023

Witam, 2 dni temu pobrałem amfe od vendora i ogółem oprócz 3cmc i NEP i sporadycznie 4cmc nie brałem. Czego mogę się spodziewać po amfie i jak ją stosować. Mam pomysł ja połączyć z 3cmc. Dobry pomysł, można tak?


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 14.12.2023

Sniffiarz97 Myślę, że raczej nie ma sensu łączyć ketonów z amph. 
Czego się spodziewać? Jeśli brałeś amfetaminę to chyba raczej wiesz z tym, że amfetamina od ducha to odczynnik wysokiej jakości, więc działanie będzie intensywniejsze.


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 14.12.2023

Sniffiarz97 Nie widzę sensu takiego miksu. Albo jedno albo drugie


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Sniffiarz97 - 14.12.2023

Napisałem, że nigdy nie Brałem amfetaminy. Jedynie co to 3cmc brałem i raz NEP. Co się po amfie spodziewać? Ktoś pisał, że trzeba ją suszyć?


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 14.12.2023

Sniffiarz97 Poczytaj recki których jest dużo a na pewno wyciągniesz z tego wnioski. Jak aktualny sort wygląda nie wiem.