Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Konkursy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween (/showthread.php?tid=2729)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - Beeniepatu - 03.11.2023

OGLOSZENIE WYNIKOW

Kapitula Konkursowa dokonala doglebnej analizy prac i wybrala lauratow. Ponizej przedstawiamy liste zwyciezcow konkursu:
1 miejsce - wwojtuss 

[Obrazek: foto-no-exif.png]

2 miejsce - kodow 

[Obrazek: IMG-20231027-132318-resized.jpg]

3 miejsce - horsii 

[Obrazek: 1-01.jpg]

4 miejsce - Benito 

[Obrazek: received-869547741085044-2.jpg]

5 miejsce - Twilight Sparkle

[Obrazek: sdg.jpg]


miejsca 6-8 - txt  PUDZILLA   Demilich

Gratulujemy laureatom i dziekujemy wszystkim za udzial💪



RE: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - Lady Giwera - 03.11.2023

Gratulacje Panowie Smile Świetne prace Smile


RE: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - kodow - 03.11.2023

Gratuluje wszystkim, zrobiliście dobrą konkurencje. Trochę byłem niepewny początkowo że praca musi być zrobiona ręcznie, a nie komputerowo - przy moich miernych manualnych umiejętnościach, ale widzę że odpowiednia doza kreatywności pozwoliła wypełnić te lukę Big Grin 

Strzeżcie się jednak następnych konkursów, wszak ogarnę wtedy kretywność w formie mdphp, zamiast alfy to przy takiej zmiane profilu dzianiała motywacji w prochu: Bóg jeden wie co wyjdzie, mi spod ręki xD 

PS.  Beeniepatu - widze że dopisaliście limity na jednego sponsora(albo były a ja nie doczytałem), czyli jak rozumiem mogę 15g i 15 pix od ducha, i 5g i 5pix od escobara tak? Mogę już pisać o dary? może jeszcze zdaże na weekendową Big Grin


RE: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - Benito - 03.11.2023

Gratulacje dla wszystkich 🎃🎃 Dziękujemy sponsorom 💪
Po nagrody zgłaszamy się na PW forum?


RE: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - horsii - 03.11.2023

wwojtuss wiedziałem że tak będzie z tym "ryjem". Podobno kultowa Tak musiało być. Tak właśnie musiało być.

Gratulacje wszystkim.



Benito któryś z moderatorów będzie Cię sam wołał w odpowiednim czasie, żebyś sobie wybrał, lub będzie publikowana lista kto ma się na tę chwile zgłosic. Nagrody userzy wybieraja po kolei, tak żeby nie było przepychania się i wchodzenia sobie na głowe, i z racji tego że każdy vendor przekazał na nagrody ograniczoną ilośc tematu. Chodzi o to, żeby nie było sytuacji że sklep przeznacza 40gr, a nagle wyjdzie że wszyscy chcą od niego całą pulę - +100gr.


RE: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - C84S - 03.11.2023

WOW!!! Gratuluję zwycięzcom i biorącym udział. 
Także wielkie podziękowania dla Vendorów za nagrody 
Achoj  Cool


RE: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - Ej_ej - 03.11.2023

Każda praca ładna każdy dał z siebie ile mógł
Gratulację dla wszystkich Wink


RE: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - Twilight Sparkle - 03.11.2023

Gratulacje misiaczki :3


RE: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - Maniek - 03.11.2023

Gratuluję zwycięzcom oraz wszystkim użytkownikom, którzy wzięli udział w konkursie.

Standardowo PW temp.pm - w pierwszej kolejności osoby, które zajęły w konkursie miejsca od 1 do 4.


RE: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - PIXA - 03.11.2023

Gratulacje miałem dwóch faworytów cieszę się ich wygraną