Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
KETAMINA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: KETAMINA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2740)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: KETAMINA - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 11.04.2024

W4M4H Ale ketamina jest fajna w działaniu o ile w głowie nie pojawiają się schizy przy grubszym wkręceniu. Przykładem jest Yalasek on nie liczy mg pizga na oko i u niego jest odcina w chuj. Pamiętam jak kiedyś mi pisał że wali sniff ketamine kładzie się na łóżko i jeb znikał na kilka godzin był niby przytomny a nie obecny XD także ta ketamina duch jest serio mocna nie ważne w jakiej dawce.


RE: KETAMINA - Opinie o produkcie - W4M4H - 11.04.2024

Lifeisbrutal no już kete dostałem i będę zamawiać teraz czas na NEP


RE: KETAMINA - Opinie o produkcie - qazplm1233 - 13.04.2024

Na wstepie podziekowania dla @ducha za  dorzucenie i mozliwosc stestowania ketaminy gdzie nigdy z nia doczynienia , nie mialem 
moje ulubione dyso to MXE (metoksetamina) - to byl zdecydowany odlot , lata temu jakos rok 2013 bez kitu po tym sie bylo madrzejszym %-) inne spojrzenie na swiat z checia bym wrocil do tamtych czasow 
Pzejdzmy do rzeczy , tolerka na dyso zerowa bo lata temu ostatni raz mialem stycznosc z 3 MeO PCP - napoczatku uczuleniowka 30mg sniffem lekkie eufo nic specjalnego jakby lepszy humor
Druga dokladka jakos 50mg snifffem tutaj juz eufo wieksze takie dysocjantowe , ciekawa gadka , po czym odpalilem leagueoflegends  i przyjebalem okolo 100mg no to juz grubo bylo  Podobno kultowa  ruchy nie te (mecz dobrze mi sie rozkminialo i wygrany ) byl taki moment ze bylo wysoko ale po 10minutach stan do ogarniecia , ogolnie wiecej nie probuje juz dzis bo ledwo na nogach czlowiek stoi kolysze sie   Podobno kultowa  ogolnie pozytywnie  i dzieki duch  za mozliwosc testy , ciekawa ta keta jest


RE: KETAMINA - Opinie o produkcie - Czeslawo - 15.04.2024

Tak wygląda ketamina od duch :


[Obrazek: ket.jpg]


Dużo było napisane, więc kilka zdań ode mnie.

Dakowanie zaczynałem od 30mg kończąc na 70 mg. 
Dawka max. jaką przyjąłem sniffem kolejny raz przeniosła mój umysł (a nawet wydawał się, że ciało ) w magiczny świat.

Wybuch dużej euforii, zastrzyk ciekawości w najbardziej banalnych sprawach, poczucie, że się na coś patrzy ale jaby się było w łodzi podwodnej i patrzyło przez małe okienko, za tym okienkiem był mój pokój. Smile

Dla przykładu taka sytuacja, mam wodę na biurku na "wyciagnięcie ręki", ale kilka minut zastanwiałem się jak się zabrać do wzięcia szklanki, przyglądając się jak pięknie wyglada szkło, woda i odbiajający się w niej kolory z ekaranu laptopa.
Jak już sięgnąłem po nią po namyśle, to widziałem jakby ręka się wdłużała na długość liczoną w metrach.Smile
Wydawało się, że ręka kilka minut sięgała po tą szklankę. Coś niewiarygodnego, całkowita utrata czasu i przestrzeni. Wszystko to odbywało się w bardzo podniesionym nastroju. 
Dżwięk wzmocniony, ale zarazem jakby się nurkowało, a muzyka leciała gdzieś na powierzchni.

Było tego więcej, ale to tylko jeden przykład jak wyglądało działanie kety.

W ten wiosenny wieczór przeżyłem podróż o jakiej kosmonauci mogą pomarzyć. 

Na drugi dzień lekke zmęczenie, ale okraszone bardzo dobrym nastrojem, sprawy przyziemne stały się mniej istotne, w oddali, cały czas podświadomość miała chyba w pamięci wcześniejsze doznania.

duch Ta ketamina to produkt Top od the Top !
Kto jest ciekawy takich doznań, wiecie czego i gdzie szukać. Smile


RE: KETAMINA - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 15.04.2024

Fajnie to brzmi hehe
Zamawiam napewno 🤘🏻😈🤘🏻


RE: KETAMINA - Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 15.04.2024

duch mocarnie wygląda


RE: KETAMINA - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 20.04.2024

ZmiataZplanszy Małolacik Ty lubisz kete? Jak tak to dawaj zamawiaj i opisuj tu jakiegoś tripa dłuższego.


RE: KETAMINA - Opinie o produkcie - Trojan - 23.04.2024

Pobierałem ostatnio kete,  dalej ten sam świetny sort na stanie polecam


RE: KETAMINA - Opinie o produkcie - Attenborough - 23.04.2024

Warto dołożyć do K 2mmc po kilkunastu minutach. Większa kreska. Testowane z dawkami około 40mg K i 50 mg Sildenafilu. 
Po takim zestawie byłem bohaterem imprezy 😀 
Konar ani na chwilę nie przestawał płonąć😈
Ilości rzędu 200 mg to zupełnie inny wymiar. Na pewno nie na sex imprezę. Zdecydowanie zepsułoby to zabawę.


RE: KETAMINA - Opinie o produkcie - Chochlik - 24.04.2024

Ej stosował ktoś na depreszyn? Da się coś z tego wymącić jak z esketaminą, czy tylko idzie się tym naćpać?