Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zażywasz jakieś antydepresanty? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Zażywasz jakieś antydepresanty? (/showthread.php?tid=3328)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Zażywasz jakieś antydepresanty? - Ezotoriusminimus - 09.07.2024

Ja powiem tak, trzeba cale to gowno SSRI, SNRI, NDRI zezrec po kolei zeby przekonac sie ze to wszystko gowno warte i lepsza juz pregaba na dzien i hydro na noc przynajmniej zoladka tak nie poryjeta sobie. Mowie bo sam mam taki set up obecnie. Wpierdalalem wszystkie prawie SSRI, wenlafaksyne, a nawet bupropion i moze, moze ten bupropion jakby zrec po 600mg-900mg to cos by tam dzialalo, a metylofenifadu o ile w ogole bym dostal to nie chcialem bo traktuje to jak narkotyk a nie lek wiec co za sens. Takze jesli ktos ma takie zapasy bupropionu to moze sie bawic w 600mg na dzien wtedy cos tam posmyra, ale to w takim ukladzie lepiej juz zaladowac tabletke kofeiny 200mg, popic jakimis weglowodanami i jest kopniecie. Natomiast te wszystkie antydepresanty to chyba tylko dla osob w naprawde ciezkiej dupie, ktorzy nie wiem, sraja pod siebie z tej depresji itepe, ale tak jak po prostu oczy macie smutniutkie i nic sie wam nie chce, ale jakos tam wegetujecie to juz lepiej albo to co powiedzialem albo dla odwazniejszych tescia sobie kupic na necie legalnie mozna i nie wychodzi drogo tylko to juz ingerencja hormonalna i zeby w jeszcze wiekszy kibel sie nie wjebac. Tak zle tak nie dobrze, wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.


RE: Zażywasz jakieś antydepresanty? - Lifeisbrutal - 09.07.2024

Ezotoriusminimus Hydroksyzna to gówno. Serio na ciebie działa? Mi to daje tylko efekt placebo nic więcej.


RE: Zażywasz jakieś antydepresanty? - Ezotoriusminimus - 09.07.2024

Uuu, kochany, jak zjem 20mg to po 1h-2h prakrycznie jestem w stanie pasc na morde. Inna sprawa ze jak zjem hydro niedlugo przed snem to mam jakies pojechane sny, koszmary najczesciej. Najlepiej dla mnie zjesc 10-20mg na 2-3h przed planowanym snem i padne jak mucha elegancko ew. jak czuje ze mnie lapie sennosc to przyladowac jeszcze 150mg pregaby i spie jak po zolpidemie, twardo, krotko w odczuciu budzisz sie 5-6h po zasnieciu zeby oddac mocz i wtedy jest decyzja czy musze sie dobudzac czy nie   Rolleyes


RE: Zażywasz jakieś antydepresanty? - kurvvisko - 09.07.2024

Hydroksyzyna na mnie nie działała. Leki, które aktualnie biorę mega zajebiście na mnie działają, i wiadomo, że gorsze dni też się ma, natomiast funkcjonuję o niebo lepiej niż jak nie brałem.


RE: Zażywasz jakieś antydepresanty? - Lifeisbrutal - 09.07.2024

kurvvisko A co tam dobrego łykasz?


RE: Zażywasz jakieś antydepresanty? - kurvvisko - 09.07.2024

Lifeisbrutal Prefaxine, dzięki niemu morda mi się nie zamyka (ale to jak jestem wśród bliskich mi ludzi, choć nawet do obcych potrafię zagadać).
W czasie mojego kryzysu na początku tego roku koleżanka z pracy "poczęstowała" mnie Relanium. Kiedyś myślałem, że to jakieś ziółka co najwyżej, a to mnie tak poskładało, że nie chciałbym mieć tego pod ręką, więc odmówiłem mojej lekarce. Owszem, że pomogło i dało mi taki spokój, że choćby się waliło i paliło to byłoby mi zbyt błogo, żeby się przejmować.


RE: Zażywasz jakieś antydepresanty? - Lifeisbrutal - 09.07.2024

kurvvisko Pamiętam swoje początki z relanium jedna tabsa 5 mg i rozkładało mnie. Zapewnie nie masz tolerki stąd takie silne odczucia. Teraz jedna tabletka dla mnie to za mało. Ale ja to mogę się już zaliczyć do benzo wraków . Także to dwie różne bajki.

Ezotoriusminimus Pojebany sny po hydroksyzynie to normalka.


RE: Zażywasz jakieś antydepresanty? - kurvvisko - 09.07.2024

Lifeisbrutal no ta koleżanka mówiła, że kiedyś chyba wzięła 5 tabletek, ale nie chciała mi powiedzieć co się z nią działo po tym.
Tak w ogóle ona jest chodzącą apteką, ma wszystko przy sobie, oprócz viagry 😂


RE: Zażywasz jakieś antydepresanty? - Diabeuu666 - 10.07.2024

Sporadycznie Clonazepam i znamiennie z Relanium.
Żadnych SSRI itp nie biorę, podziękuję. Dwa razy miałem jakieś przepisane i czulem się po tym leku jak zamknięty w takiej bańce mydlanej, nic mi się nie chciało, maskara jakaś. Asertin się nazywa.
A drugi już nie pamiętam ale podobne odczucia.
Lista uboków takich leków się nie kończy i siadają na libido w dodatku. Do tego tyje sie albo chudnie.  Doraźnie wrzucam benzo jak mam zjebany jakiś dzien typu lęki jakiś lekkie, poddenerwowanie nieuzasadnione itp
Tak wiem, że te leki nie leczą a tylko maskują problem i chwilowo dają ukojenie. Mi to pasuje tak jak jest. A lęki nie są rozmiarów takich, że boje się wyjść z pokoju hehe. Także lajt


RE: Zażywasz jakieś antydepresanty? - Lifeisbrutal - 13.08.2024

Nie zażywam, leżą w szafie 2 czy tam 3 opakowania Sastium 50mg gdyby ktoś potrzebował to oddam za grosze. Tylko musi sobie ten ktoś etykiete opłacić. Jak coś to pisać pw