Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PROMOCJE - rc-black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: PROMOCJE - rc-black.com (/showthread.php?tid=3464)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: PROMOCJE - rc-black.com - Nikowww - 07.06.2024

(07.06.2024, 07:59)RcBlack napisał(a):
!!! Wir laden Sie zu einem Aktions-WOCHENENDE ein!!!  Arrow
Where do I find it??


RE: PROMOCJE - rc-black.com - RcBlack - 08.06.2024

Dziś na promocję wrzucamy 
4MMC 
!!! OFERTA HURTOWA TYLKO NA TEN WEEKEND !!!
50g - 400pln 
100g - 700pln 
!!! NIE PRZEGAP OKAZJI !!!
INFORMACJA
Cena produktu nie można porównywać z jakością produktu , ja Wam cos wyjaśnie bo są ludzie którzy czegoś nie rozumieją , nie ma czegoś takiego jak profesjonalne laboratorium czy w NL czy gdzieś indziej , prawda jest taka że w NL produkty RC takie jak 4mmc czy 3cmc są zakazane zatem produkcja ich także nikt nie będzie inwestował w profesjonalny lab bo jak wpadną to wszystko idzie w dupe, produkcje w NL wygladają tak samo jak w PL nic innego , zawsze chemik musi się znac na robocie inaczej nic mu się nie uda zrobić to nie ma tak że idzie JANEK i sobie robi 3cmc hahahaha to wszystko wymaga sprzętu który także mają produkcje w PL ja wiem bo to widziałem ... posłuchajcie ceny niskie na naszym sklepie nie są cenami za niska jakość produktu , znamy wielu producentów w PL i są to nasi Przyjaciele którzy daja nam dobrą cenę na produktu kupujemy dużo zatem i cena jest dobra stąd i my możemy Wam sprzedać wysoką jakość niczym nie inna jak w innych sklepach 3cmc to 3cmc a nie cos innego ... Ja myśle że ludzie powinni się cieszyć ze dajemy takie możliwości a nie zdzieramy z nich pieniądze nam takie ceny pasują myślę że tylko idiota tego nie zrozumie Smile  NIE SPRZEDAJEMY produktów o niskiej jakości co potwierdzają opinnie w naszym dziale , po prostu stać nas na to aby dawać takie ceny i jak ktoś to rozumie wie że warto z nami pracować.
Dobrego dnia , pozdrawiam 

PROMOCJA TO NIE JEST WYPRZEDAŻ 
PROMOCJA JEST NICZYM INNYM JAK PROMOWANIEM DOBREGO PRODUKTU - NIE PRZECENĄ 
POZDRAWIAM



RE: PROMOCJE - rc-black.com - Lukas1985 - 08.06.2024

Kilka lat temu synteza cmc / mmc kosztowała ok 1 tys złotych. A koleżka mówił, że ten tysiąc to ze wszystkim z kosztem najmu i sprzętem.


RE: PROMOCJE - rc-black.com - Dawid - 08.06.2024

Lukas kilka lat temu paczka fajek kosztowała 10 pln (: ba! Pamiętam jak za gówniarza mamie u znajomego kioskarza Caro czerwone za 2 złote kupowałem 😃
Do czego zmierzamy tak z ciekawości?


RE: PROMOCJE - rc-black.com - Lukas1985 - 08.06.2024

XD ale nawet jak się cena podwoiła to koszt syntezy to 2tys.


RE: PROMOCJE - rc-black.com - Artur - 08.06.2024

Nie ujmuję Tobie black, jak widzę jesteś normalnym sklepem i sam od Ciebie kupiłem ostatnio.
Ale jak widzę zaczynasz bredzić, bez urazy.
Zawsze były produkty niższej jakości i wyższej.
Pierwszy przykład, który przychodzi mi do głowy,
ROLEX – TIMEX
MERCEDES – FIAT
Też w swoim życiu nie jeden towar miałem w swoich rękach, choć na pewno nie tyle co Ty,
ale miałem niskiej jakości produkt i wysokiej, z resztą jak ktoś się zna to widać już po wyglądzie.
I pisząc nam, że Ty wiesz, że na świecie nie ma profesionalnych laboratoriów, to już w ogóle poleciałeś.
A skąd Ty to możesz wiedzieć? Przecież ten temat to tajemnica , nikt nie będzie się chwalił że o tu jest profesionalne laboratorium narkotyków.
Stawiasz się, jakbyś był jakimś znawcą mega inteligiętny i wszystko wiedzący, a cała reszta to głupki.
Moim zdaniem nie trzeba klientom pisać takich bzdur, po co.
Wygląda to tak jak byś był w jakiejś desperacji,
bo konkurencja (Escobar, duch i inni) nie atakują Cię wręcz przeciwnie z tego co zauważyłem.
A Ty widzę zaczynasz wprowadzać standardy z dopka.

Nie raz warto się zastanowić zanim coś się napisze publicznie. Smile 


RE: PROMOCJE - rc-black.com - Lukas1985 - 08.06.2024

Artur źle doczytałes tego posta. RcBlack pije nie do samej czystości jak do warunków w jakich te produkty powstają. I tu ma rację, bo nie ma czegoś takiego jak profesjonalne laby. Wszystko to amatorka.


RE: PROMOCJE - rc-black.com - Dawid - 08.06.2024

Lukas, ale wciąż nie wiem do czego zmierzasz? Podobno kultowa Że niby w promocji, a i tak drogo biorąc pod uwagę koszt syntezy? Czy taką ciekawostkę rzuciłeś? (:


RE: PROMOCJE - rc-black.com - szczodry12 - 08.06.2024

Panowie, jak dobrej jakości produkt może kosztować  za 100g 700zł
Moim zdaniem  [b] RcBlack  to bez urazy to desperat produkty są niskiej jakości i cena adekwatną do produktu.[/b]
Na dobry produkt nie trzeba robić nie wiadomo jakiej promocji a na gówniany trzeba bo nikt go nie kupi ale widząc tutaj po użytkownikach forum to nie będą patrzyć na jakość tylko na cenę .
Osobiście nie polecam produktów ani tego vendora 


RE: PROMOCJE - rc-black.com - Epsiakos - 08.06.2024

Kurde, ciekawe że tylko u jednego vendora na tym forum wiecznie afery 🤣 dziwnym trafem stylistyka wraz ze składnia jest identyczna jak u innej osoby na tym forum, ta osoba wie o kim pisze 😏


Mityczne holenderskie sorty, niczym te legendarne z 2016 które tak naprawdę pochodziły z chin XD kurwa ludzie, a Holandii już prawie mają takie same prawo odnośnie dopkow jak w polsce