Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Legal-Dark-Buzz.net (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=71)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net (/showthread.php?tid=3745)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - kot_kreskowy - 17.05.2024

Diabeuu666 
To napisz do Vendora w tej sprawie, proste.


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - halje selasje - 17.05.2024

horsii na liście była nazwa ulicy i numer domu podany jako 0, status po nieudanym doręczeniu zmienił się na "Nieudane doręczenie - decyzja o zwrocie" a po pół godziny zmienil sie na "Rozliczenie KD przez listonosza ML", dwie godziny temu wyslana z ladunkiem, nie do odzyskania


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Diabeuu666 - 17.05.2024

(17.05.2024, 19:32)kot_kreskowy napisał(a): Diabeuu666 
To napisz do Vendora w tej sprawie, proste.

A myślisz że nie pisałem.??? To jakbym ci pokazał rozmowę z nim to jakbym gadal z jakimś polmozgiem.

Zresztą wbijaj chuja w to.
W jego sample i sklep. 

Mam sprawdzone cukierki i Vendorow.


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - kot_kreskowy - 18.05.2024

Nie wydaje mi się aby vendo był półmózgiem.
Krytykę zacząłbym najpierw od siebie Podobno kultowa
A to czy cokolwiek wbiję to pozwolę sobie zostawić do własnej oceny.
Nie idę za tłumem.
Mam zamiar przetestować trzy gruzy i czekam na odp Vendora.

Każdy ma sprawdzone cukierki co nie znaczy nie można spróbować z innego źródła, zobaczyć co tam w trawie piszczy.


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - halje selasje - 18.05.2024

przypominam, że gość nawet poprawnie nie potrafi napisać apihp na naklejkę do samary


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - rocky90 - 20.05.2024

Przyleciał i mój gołąbek a na pokładzie NEP,2-FMA i 3-FMC


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Diabeuu666 - 21.05.2024

Nie wątku o 2fma w prochu. Taki też do mnie leci


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - aleksander37 - 21.05.2024

Siema Panowie i Panie !!!
Postanowiłem napisać już żadnych recek od tego Vendora!
Jena napisałem próbowałem jeszcze 2 produkty jak dla nie to to jakiś tam klepie ale jak dla mnie to nie są te produkty FOTY DODALEM WIEC WIECIE ZE TO OD NIEGO !!!
Niechce krytykować może ja gowno wiem i chuja widzialem😉 ok ja ryzykować nie mam zamiaru jak mam się truć to czymś dobrym!!!!RESZTE WYJEBALEM W KIBEL I nie żałuję 😀😀😀
Można pobierać na pewno będzie faza ale 
PROSZE UWAŻAJCIE RÓBCIE UCZULENIOWKI I JAK WAM BĘDZIE  COS NIE PASOWAC TO DAJCIE SOBIE SPOKÓJ!!!
MIŁEGO


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Diabeuu666 - 22.05.2024

Czyli albo to jakiś amator który ma chemika po zaocznej szkole zawodowej opłacanej przez straż miejską albo koleś kupuje gdzieś towar i przekopuje go z chuuuj wie czym i puszcza dalej.

(20.05.2024, 10:52)rocky90 napisał(a): Przyleciał i mój gołąbek a na pokładzie NEP,2-FMA i 3-FEC.

To samo zamówiliśmy hehe
Ale szczerze to chyba wszystko wyjebie jak przyleci. Może jedynie 2FMA spróbuje ale najpierw recki poczytam od kogoś. Aha no i to 
3-FEC ponoć działa i nie powoduje żadnych dziwnych akcji ale produkt średnio mocny.


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - lvckyy - 22.05.2024

Gołąb doleciał, przyniósł NEP'a, aPIHP i bromazolam na zjazd/noc. Recki wleca niebawem.