Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zestaw regeneracyjny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Zestaw regeneracyjny (/showthread.php?tid=480)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Zestaw regeneracyjny - Yalasek - 16.11.2022

dostałem od koleżanki kilka paczek orzechów włoskich, ogólnie nie jadałem ich od czasów dzieciństwa kiedy było u nas drzewo na placu z nimi. Wrzucam po kilka dziennie ze względu na dużą kaloryczność ich, prawią że działają dobrze na Mózgownice ale obczaj że one nawet wygląd mają mózgownicy no pewnie sporo dają więc paczki starczą mi na conajmniej rok. 
[Obrazek: mozgownica-orzech.png]


RE: Zestaw regeneracyjny - Beeniepatu - 16.11.2022

Yalasek nawet nie wiesz, ze lykasz naturalne 'benzo' lub 'ssri' 😎 Przez wysoki stosunek tluszczow do weglowodanow, powoduja intesyfikacje produkcji cial ketonowych, co sprzyja konwerski glutaminianu do GABA. Do tego sa bogatym zrodlem tryptofanu, ktory konieczny jest do produkcji serotoniny.
Do tego magnez, potas, itp. Tak naprawde, kazdy V powinien do zamowienia dodawac kilka sztuk orzechow 😎 Byloby +1 do redukcji szkod


RE: Zestaw regeneracyjny - Kajabuza - 16.11.2022

Orzechy w gratisie do "dopalaczy". 🤣
A za dopłatą 4.99 wyłuskane, gotowe do spożycia. 😎
Co do orzechów to mowa tylko o włoskich? W marketach można chyba dostać Mix różnych, są tam włoskie właśnie, migdały, nerkowce, laskowe itd. Jest tych rodzajów od zaje... chania. 



RE: Zestaw regeneracyjny - Martwy666 - 16.11.2022

Na regenerację przepalonej i przećpanej bani dobry jest Noopept. Można kupić w necie. Zdecydowanie poprawia procesy myślowe i niszczy brain dog. Działa też stymulująco i dodaje motywacji. Oczywiście nie można przesadzić, bo wtedy efekt jest odwrotny. Bezpiecznie jest wciągać noskiem, bo wtedy nie ma takiego uczucia bolącej bani, które czasem się pojawia jak jest nadmiar, albo za duża dawka.


RE: Zestaw regeneracyjny - Beeniepatu - 16.11.2022

@"Kaja Buza" wszystkie orzechy sa godne pobierania. Oczywiscie najlepiej naturalne, nie smazone, nie prazone, nie solone. Ale nawet te beda zdrowe, tylko z dodatkowym tluszczem omega-6 i zwiekszona kalorycznoscia.


RE: Zestaw regeneracyjny - Martwy666 - 16.11.2022

Poza tym standardowy zestaw kompleksu witamin i tych z grupy B (powiedziano mi w ośrodku, że szczególnie po dopach). Przyda się jeszcze witamina D, bo większość Polaków ma niedobór. Polecam zbadać sobie poziom D3 we krwi. Takie badanie kosztuje ok. 50 zł, więc nie znowu fortunę.

Jeszcze bym dodał magnez, ale taki w formie leku no i omega3. Ale chyba każdy się ze mną zgodzi, że najlepszą metodą regeneracji są dobrą, zbilansowana dieta i wysiłek fizyczny, który ten proces przespiesza. Kurkuma jest spoko jak ktoś nie bierze antydepresantów, bo można dostać zespołu serotoninowego. Fajnie też działa Modafinil i leki nootropowe, racetamy itp itd.


RE: Zestaw regeneracyjny - fiodor - 16.11.2022

(13.11.2022, 22:25)Lady Giwera napisał(a): Herbata z kurkumą i peprzem cayenne. 

szklanka herbaty, 2-3 minuty żeby nie było wrzątku 1 łyżeczka kurkumy, 1/4 łyżeczki pieprzu cayenne , zamieszać i do dna jak juz temperatura będzie git wszystko ze spodu wypić. 

Kto przetestuje proszę się podzielić efektami. 

Kurkuma leci z toksynami łojjj lec a pieprz wzmacnia dzialanie kurkumy

Ja wszędzie widziałem i czytałem i sam tak stosuje, kurkuma z czarnym pieprzem. Mianowicie chodzi o piperyne, które zwiększa wchłanianie (działanie) kurkuminy z kurkumy, a nie cayenne. Chociaż cayenne też zdrowy bardzo, wpierdalam codziennie praktycznie do wszystkiego....


RE: Zestaw regeneracyjny - tome3eqkks - 17.11.2022

Polecam siemię lniane - idealne do oczyszczania i regeneracji wątroby i jelit. Szklaneczka przygotowanego wywaru z rozmoczonych wcześniej ziarenek w ciepłej (nie gorącej) wodzie dziennie z rana, najlepiej na czczo


RE: Zestaw regeneracyjny - Beeniepatu - 17.11.2022

Bardzo podobna w dzialaniu jest okra. Mozna dostac w internetowych sklepach w stylu 'kuchnie swiata', lub dobry indyjskich sklepach stacjonarnych


RE: Zestaw regeneracyjny - JokerRC - 18.11.2022

Mi ostatnio kolega polecił Oryal, after party tabletki musujące
Zawsze po zabawie tabletkę zarzucę 😁