Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=983)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Yalasek - 19.09.2022

Kurde nie waliłem pvp z dwa lata, żarłem ja dwa razy w życiu ale aż tak mnie nie wykurwialo jak was, widać była słabsza od tej. Ale jak mówisz pan panie budyń że najlepsza na libido to biorę to gówno ponownie przy najbliższej okazji asz asz! budynmalinowy


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - budynmalinowy - 19.09.2022

No pihp wymięka pod każdym względem,na mnie pvp o dziwo działała bezschizowo a pihp już po drugiej wrzucie powodowało trzaski na bani czasem


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Yalasek - 19.09.2022

(19.09.2022, 19:51)budynmalinowy napisał(a): No pihp wymięka pod każdym względem,na mnie pvp o dziwo działała bezschizowo a pihp już po drugiej wrzucie powodowało trzaski na bani czasem

Ja ogólnie mam taką banię że shizy to dla mnie nic trudnego lub w ogóle ich nie ma temat schodzi jest chwila skręta i potem normalnie już, lub jak lecę dłużej niż noc to nie ma zejścia w ogóle ale to życie tak łeb umocniło też w dużej mierze, liczy się też podejście i gotowość do walki cały czas na fali coś z tego cyklu sklejasz heh pozdr panie budyniu


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Bam - 20.09.2022

Dodam ze alva naprawde dla twardych zawidnikow... dopiero dzis doszedlem do siebie po kilku dnich odsypiania...


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 22.09.2022

Dzień dobry alfowe dziki🤪
Ponad pół roku przerwy od alfy, w piątek 9 września  po powrocie z imprezy na 3cmc pablo, około 2 w nocy zacząłem konsumpcję 5gr worka z a-pvp od escobara. Metoda sniff+oral. Około godziny 22.00 czyli 20 godzin później  Exclamation worek był już pusty, ja nie spałem już do rana, a o godzinie 6.00 w sobotę szef do mnie dzwoni, czy mu jednak nie pomogę przy przygotowywaniu konstrukcji na dach🤪bo pilna robota.

Wprawdzie spizgany jak dziwka,ale jednak kumałem wszystko, wycinałem pilarką łańcuchową końcowe wykończenia krokwi dachowych. O 15.00 skończyliśmy przygotowania i pojechaliśmy do domu.
Padłem na ryj koło 20-21. Następnego dnia ZERO jakiejkolwiek zwały Exclamation
To jest kurwa NIESAMOWITE😮
Wprawdzie w piątek, podczas ćpania, odcięło mnie na jakieś dwie godziny i ni chuja, nie wiem co się działo przez te 2 godziny,  ale to jest PRAWILNA ALFA i ciężko uznać to za jakiś minus🙃

Ciśnienie na sex? To złe określenie.
JEBAĆ SIĘ CHCE niczym człowiekowi pierwotnemu Exclamation totalne sexualne ZEZWIERZĘCENIE😍 i jest to myśl 
bezwarunkowa. Nie oprzesz się temu.
Uważam, że jest jedna z najlepszych alf, które kiedykolwiek powstały, a to co ja z nią odjebałem to czyste science fiction. 
Zdjęcia niestety poszły się jebać wraz z telefonem, który wylądował na ścianie i dlatego też ostatnie moje recki/opisy są opóźnione.
Z tym sprzętem na pewno nie będziecie się nudzić. Gwarantuję Wam to😎
I uwaga na dawki, bo wciąga niczym czarna dziura. Exclamation Bez kitu, max 50mg.
Ocena końcowa: CUDEŃKO❤


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - budynmalinowy - 22.09.2022

U mnie brak uczucia tego strucia gdy zejdzie i pot po pvp ma mniej intensywny zapach w porownaniu z pihp co jest ogromnym plusem bo po pihp do ludzi wstyd mi wyjść było xD
Do tego PVP jest bardziej clearhedowa i nawet się starając nie wystąpiły żadne schizy prócz spojrzeń za okno czasem co przy pihp jest normą po dorzucie albo i pierwszej porcji.
Podsumowując PVP miażdży przeokrutnie konkurencję,najlepsza alfa jakiej próbowałem.
Do tego niskie dawkowanie i przyjemna euforia,polecam!


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Pazyfea - 23.09.2022

Roznica miedzy apvp a apiph

Apvp:
Mocniej speeduje vapo oraz sniff duzej dziala
Apiph
Krócej dziala duzo wieksza euforia przy vapo sniff tez delikatnie większą euforie daje ale mocniej szczypie w nos


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - mackbeath - 25.09.2022

(18.09.2022, 10:36)Kapitan napisał(a): To jest prawdziwe a pvp czy jakiś analog ?

sure analog


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Bam - 26.09.2022

A jak oceniacie lepiej vapowac alfe w szkle lepzzy odzyysk.... no ja np. Spalam w butli z tytksem i lape buhy porzadne Smile ale tyks troche muli chyba


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - daniel776 - 26.09.2022

wg mnie najlepiej sprawuje się żarówka bo praktycxnie zerowe straty przy umiejętnym vapo(np podgrzewając palnikiem spirytusowym,zero dymienia po zarowce i idealna temperatura,polecam)