Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Escobar.store - Temat Główny - LOBO - 23.07.2024

Oj dawno takiej wazelyny nie widzialem Big Grin ulalaa

Edt: dzwudziesty  Bo mam oczy i widze...tzra ponosic konsekwencje swoich czynow...uderzyc sie w piers, scisnac z calych sil te jajuszka i pwoiedziec, sorry PAnowie przyjebalem slabiutkei to bylo, odlecialem, sprzedalem i zasralem tę ziemie...i tyle

"Kazdy popelnia bledy, bo zycie ma zakrety, to jasne jak..." ;-)


RE: Escobar.store - Temat Główny - dzwudziesty - 23.07.2024

Dlaczego wazeliny? Powiedz mi skąd ogarnąć nepa na skrzynkę, a Ciebie też będę nosił. Nonstop się przypierdalasz, a prócz Esco nie ma żadnego vendora stąd który sle na skrzynię, dlatego mnie jak i każdemu innemu stąd byłoby bardzo na rękę gdyby wprowadził do oferty stimy.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Terrorysta - 23.07.2024

JEDYNA NADZIEJE W PABLO ,ZE SPROWADZI COS ZE STIMOW! JESTES TOP 1 OD ZAWSZE


RE: Escobar.store - Temat Główny - yetow - 23.07.2024

To prawda że przydałby się taki nep u Pablo


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szyderca - 23.07.2024

Escobar mordo ogarnij nepika od flighta lub chemcloud bo oni maja. Ale flight minimum 1kg Sad


RE: Escobar.store - Temat Główny - LOBO - 23.07.2024

Od "zawsze"....czyli tlumaczem i objasniam...od momentu znikniecia 3 targowisk Big Grin ;-)


RE: Escobar.store - Temat Główny - Lifeisbrutal - 23.07.2024

LOBO No nie do końca jest tak jak piszesz. Jest wiele osób co zamawiało tylko od escobara i uważało go zawsze za top bez względu na to ilu było tutaj partnerów.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Blade12 - 23.07.2024

Czekam na rakietę znów z 4MMC jak doleci zdam relacje 🫡


RE: Escobar.store - Temat Główny - Powerpolish - 23.07.2024

LOBO  jak wszedlem pierwszy raz na forum rok temu to były chyba 3 sklepy wtedy i jak pytałem o 3cmc to praktycznie każdy pisal ze pablo ma najlepsze,  więc już dawno był top jeżeli chodzi o chlory. Dodatkowo nigdy nie słyszałem żeby kogoś wyjebał na kase,  a jak się komuś coś nie zgadzało, lub było coś z jego winy, co rzadko się zdarza, ale się potrafi zdarzyć bo nikt nie jest nieomylny to zawsze rozwiązał sprawe tak że osoba była zadowolona i zamawiała dalej, gość jest najwięcej tutaj na forum i dalej funkcjonuje, gdzie ile sklepów padło, albo zrobili wyjebki, albo ich zamknęli, a esco dalej jest dostępny.
A to jak pakuje paczki to nie jedna osoba z tego forum chciałby być tak zapakowana.


RE: Escobar.store - Temat Główny - LOBO - 23.07.2024

Powerpolish Lifeisbrutal Alez mili panstwo, to sie wszystko zgadza co do kazdej interpunkcji;-)...natomiast to co sie rozmywa i trzepocze, to choragiewki ktore kieruja sie tam, gdzie akurat "wiater" zawiewa ;-)