Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - DGEloV - 23.07.2024

Co brać ICE czy Bandita ?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Lifeisbrutal - 23.07.2024

DGEloV Zarówno bandit jak i ice są dobre. Bandit próbowałem już wiele razy i z czystym sumieniem mogę polecieć zawsze kosior sort. Ice aktualnie zamówiłem na testy zobaczymy jak się sprawdzi, ale sądząc po opiniach będę zadowolony.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szyderca - 23.07.2024

(23.07.2024, 07:56)dzwudziesty napisał(a): Dlaczego wazeliny? Powiedz mi skąd ogarnąć nepa na skrzynkę, a Ciebie też będę nosił. Nonstop się przypierdalasz, a prócz Esco nie ma żadnego vendora stąd który sle na skrzynię, dlatego mnie jak i każdemu innemu stąd byłoby bardzo na rękę gdyby wprowadził do oferty stimy.

Zobacz priv

(23.07.2024, 13:14)LOBO napisał(a): Od "zawsze"....czyli tlumaczem i objasniam...od momentu znikniecia 3 targowisk Big Grin ;-)

Escobar zawsze byl dobry vendor jedynie zjebalo sie to że asortymentu nie mial odpowiedniego by kupowac, jak mial alfe to bralo sie od niego duzo razy smakolyki


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Sniffiarz97 - 23.07.2024

Zamówiony bandit, relacje zdam niebawem


RE: Escobar.store - Temat Główny - Epsiakos - 23.07.2024

(23.07.2024, 17:02)Szyderca napisał(a): Zobacz priv


Escobar zawsze byl dobry vendor jedynie zjebalo sie to że asortymentu nie mial odpowiedniego by kupowac, jak mial alfe to bralo sie od niego duzo razy smakolyki

Kto wie może wróci, oczywiście mówię o apvp bo na apihp nie ma co liczyć obecnie.

Skoro na cebuli lata już gotowy prekursor do Henryka, to sądzęże żeza jakiś czas wrócą fajne sprzęty


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - DGEloV - 23.07.2024

(14.07.2024, 22:56)kolomolo88 napisał(a): Bo to sprawa z początku miesiąca. Jak zamawiałem to była na stanie dlatego porównałem to z wyglądu do zdjęcia ze strony.

[Obrazek: keta-1.jpg]

Dostałem:

[Obrazek: 3.jpg]

I nie powiesz mi, że to nie podobne jest bo różni się od sortów kolegów wyżej.

To mi wygląda na dobry  wchuj mocny mefedron


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Epsiakos - 23.07.2024

Bo to jest 4mmc, nie widziałem nigdy żeby Ketamina sie tak zbrylala, nawet przy dużej wilgoci


RE: Escobar.store - Temat Główny - Mati7 - 24.07.2024

Escobar 

"Witamy


ZARAZ BĘDZIE NEP"



Chcieliśmy stymulanty i będą Pablo to jednak jest gość trza będzie zamówić tego nepa jak przyjedzie


RE: Escobar.store - Temat Główny - DGEloV - 24.07.2024

Escobar r sklepik pikobelo będę zamawiał mefa Big Grin


RE: Escobar.store - Temat Główny - Epsiakos - 24.07.2024

I to są dopiero dobre, a nawet bardzo dobre wiadomości