Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kalakanin - 25.07.2024

3cmc Ice malutko, mi i tak 5g starcza na 3/4 miesiące zabawy bo najem sie raz na miesiąc w ilosci okolo 1.5g w wieczor. Wiem, że jak się czeka dłużej to smakuje lepiej ale no wiesz, akurat miałem dzisiaj chrapkę Tongue No nic w takim razie recka pojutrze pewnie około 3 nad ranem lol


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Lifeisbrutal - 25.07.2024

kalakanin Japierdole xD 5g na 3/4 miesiące no niezłe też bym tak chciał. U mnie 5g schodzi w ciągu kilku godzin. No, ale ja to jestem już przetyrany tymi ketonami.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szyderca - 25.07.2024

(25.07.2024, 19:25)Lifeisbrutal napisał(a): Szyderca Jest nowy e-pet sam sprawdziłem.

Może  nie zwróciłem uwagi , ale byly 2 pety i sa dwa pety xd


RE: Escobar.store - Temat Główny - Lifeisbrutal - 25.07.2024

Szyderca No tak masz rację, są dwa. Ten nowy zastąpił tego co miał 1g thc.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Powerpolish - 25.07.2024

Lifeisbrutal  ten nowy zastąpił tego co miał 1g, jak ten nowy teraz też ma 1g, tylko firma inna, większy wybór smaków.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Lifeisbrutal - 25.07.2024

Powerpolish No też o to mi chodziło, że firma inna i smaki.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - kalakanin - 25.07.2024

A widzisz, da się na luzie, no może z tym 3/4 przesadziłem tak 2/3 ale no tak to działa jak robisz przerwy po kilka tygodni. wgl ja nie wyobrazam sobie ojebac tego wiecej niż 2g w wiezor, po jakos 1.5 bandita mój nos juz był tak wysuszony i rozjebany, że więcej to nawet bym nie dał rady. Ale to też może być kwestia tego, że nie mam nigdy spływu więc wszystko musi się wchłonąć przez ślózówkę a nie pomagam sobie brzuchem


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - NieMaBataNaMnie - 25.07.2024

ICE miazg!!!!! Klasa sama w sobie!!!!
Sniff 200mg wchodzi szybko
.po minucie już jesteś dobrze wystrzelony. Faja staje sama. Nic nie trzeba robić
 Mega ochota na sex .mega.
Speed piękny, euforię również czuć..czujesz się pięknie.
Orgazm przeeeeechuuuuj. U mnie.poszedl jeden. Aż zaraz za nim drugi. Myślałem że zejdę  na zawał 😂


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 25.07.2024

(25.07.2024, 19:33)Lifeisbrutal napisał(a): NieMaBataNaMnie Jeśli złożysz zamówienie to escobar pewnie wrzuci ci jakiegoś sampla. Sample rozdawane są w nagrodach za aktywność.


Ale Ty wiesz, że chłop pyta o ebucha?

Po pierwsze primo, nie wiem czy ebuch jest dostępny w ogóle w nagrodach, a po drugie primo patrząc pod względem wartości produktu - musiałby być co najmniej drugi o ile w ogóle jest to dostępne.

Także nie zapędzałbym się tak na twoim miejscu bo chyba zbyt lekko do tego podchodzisz mój drogi 😉


RE: Escobar.store - Temat Główny - Czeslawo - 25.07.2024

Maniek  Epsiakos 
Dlaczego mój post został usunięty ?
Jakieś nowe zasady co do pisania postów ? 
Chyba, że Escobar  usunał, ale nie wydaje mi się, powiedzenie czegoś pozytywnego/śmiesznego jest nie tak ? 

Zaczynam coraz mniej rozumieć zasady na tym forum...