Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Witam Wszystkich Użytkowników - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Offtopic (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Powitalnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Witam Wszystkich Użytkowników (/showthread.php?tid=10)

Strony: 1 2 3


Witam Wszystkich Użytkowników - Maniek - 05.04.2022

Witam Wszystkich w tym nowym miejscu, w którym możecie uzyskać wiedzę, informacje i bliższy kontakt z vendorami, a także możecie sami umieszczać różne ciekawostki i informacje ze świata i nauki research chemicals Cool 

Dla dla najbardziej aktywnych i merytorycznych użytkowników nasi partnerzy przewidują ciekawe nagrody, które zadowolą każdego badacza RC Rolleyes   Pozdrawiam i zapraszam do aktywności, bo warto! Heart


RE: Witam Wszystkich Użytkowników - Pazyfea - 07.04.2022

Z niecierpliwością czekałem az to forum powstanie pozdrawiam wszystkich i życzę przyjemnego korzystania z forum <3


RE: Witam Wszystkich Użytkowników - Szyderca - 07.04.2022

(05.04.2022, 17:35)Maniek napisał(a): Witam Wszystkich w tym nowym miejscu, w którym możecie uzyskać wiedzę, informacje i bliższy kontakt z vendorami, a także możecie sami umieszczać różne ciekawostki i informacje ze świata i nauki research chemicals Cool 

Dla dla najbardziej aktywnych i merytorycznych użytkowników nasi partnerzy przewidują ciekawe i bardzo smaczne nagrody, które zadowolą każdego badacza RC Rolleyes   Pozdrawiam i zapraszam do aktywności, bo warto! Heart    


Witam równieżSmile



RE: Witam Wszystkich Użytkowników - dimiliki - 07.04.2022

(05.04.2022, 17:35)Maniek napisał(a): Witam Wszystkich w tym nowym miejscu, w którym możecie uzyskać wiedzę, informacje i bliższy kontakt z vendorami, a także możecie sami umieszczać różne ciekawostki i informacje ze świata i nauki research chemicals Cool 

Dla dla najbardziej aktywnych i merytorycznych użytkowników nasi partnerzy przewidują ciekawe i bardzo smaczne nagrody, które zadowolą każdego badacza RC Rolleyes   Pozdrawiam i zapraszam do aktywności, bo warto! Heart

Już mi ślinka leci ... Wink Wink mniam miam Big Grin


RE: Witam Wszystkich Użytkowników - Szyderca - 07.04.2022

(07.04.2022, 18:29)dimiliki napisał(a):
(05.04.2022, 17:35)Maniek napisał(a): Witam Wszystkich w tym nowym miejscu, w którym możecie uzyskać wiedzę, informacje i bliższy kontakt z vendorami, a także możecie sami umieszczać różne ciekawostki i informacje ze świata i nauki research chemicals Cool 

Dla dla najbardziej aktywnych i merytorycznych użytkowników nasi partnerzy przewidują ciekawe i bardzo smaczne nagrody, które zadowolą każdego badacza RC Rolleyes   Pozdrawiam i zapraszam do aktywności, bo warto! Heart

Już mi linka leci ... Wink Wink mniam miam Big Grin
Mi to samo kuszące nagrody Smile


RE: Witam Wszystkich Użytkowników - xaardos - 07.04.2022

Siemanko ! zajebisty pomysł z tym forum licze na escobara i jego wytrwałóść i bardzo kibicuje zeby forum rozwineło sie jak najlepiej ! Smile pozdrawiam Smile)


RE: Witam Wszystkich Użytkowników - Szyderca - 07.04.2022

(06.04.2022, 16:33)Angela96 napisał(a): Hejka! Mam nadzieję że forum szybko stanie się liderem wśród tego typu miejsc no i liczę na jakieś fajne obiecane nagrody przez admina Smile Będe się starać w każdym bądź razie. Buziaczki.

Damy rade napewno! Wszystko w rękach forumowiczówSmile


RE: Witam Wszystkich Użytkowników - Zenez - 07.04.2022

Siemka już pomagamy w promowaniu forum


RE: Witam Wszystkich Użytkowników - Szyderca - 08.04.2022

(07.04.2022, 23:05)Zenez napisał(a): Siemka już pomagamy w promowaniu forum

To jest wiadoma sprawa, miałem na myśli pomoc sobie na wzajem Smile pozdrawiam i życzę miłego weekendu  Smile


RE: Witam Wszystkich Użytkowników - Nebii - 09.04.2022

Na pierwszy rzut oka forum ładne potrzeba więcej ludzi i będzie dobrze. Konkursy fajne zobaczymy czy uda mi się coś wygrać, przyjdzie czas żeby sprawdzić v, po mojej krótkiej przerwie z RC.