Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PILNE!!! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Offtopic (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Powitalnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: PILNE!!! (/showthread.php?tid=1005)

Strony: 1 2 3 4 5 6


PILNE!!! - Kajabuza - 13.08.2022

Y...
Ten, no...
.
Nic się nie stało Mordeczko. 🤗
.
Tak jakoś...
.
O...
.
Chciałabym pozdrowić wszystkich zarejestrowanych, oznaczonych niżej użytkowników forum DOPAL.NET ! 😁
.
Tak o...
.
Po prostu...
.
Także ten...
.
No...
.
Hmm...
.
TO CZEŚĆ 
Podobno kultowa
.
abbotb Abdumhasim Baki Balencja Barnapapa Bart901 bartsmart bonzajmatejko beciabeti Beeniepatu Bereza1950 Betonman Białykot brixcl @"Bruce9625" brudnyharry Cacper$ cannabinoidus Cartier750 @"CorinneSco" Cou_lin Cozatyp1985 @"ClintonMac" clyde Ciumkaj Cwiara Cwiara22 cropp @"CorinneSco" Cou_lin Cozatyp1985 Czarnahexx Czeczo daniel776 DariuszAwariusz Dawidek Dawidx degen dekadan89 @"DellThrelk" @"DerrickSch" Designer-Chems Dominator  Doptor Ćpouse doran0120  Dupsko Drakula droner Druidek18 dziobo  easyn1  Ewela  Escobar Edek421  fanfik furiat  Furio fiodor  Forsik  @"flightrcs"  Gangsterb  Gargameli  gitjurek  Gekon  @"GonzaloEnn"  Hakuna Matata  hardcoore66 Harnas  Hauptsturmführer Pippke  @"HelenaHogl" helix  HelloYa  HolgerFood  horsii Hitlere  Hyzio  @"IanUnaipon" @"Iksinski2"  inspiron @"JamisonFet" Jareecki8 @"JuniorCent" @"JeannaWard" @"JeanneB253" Jessypinkmen JokerRC @"JorgO3557" @"JoshuaLytt" KACPER Kaczor kambodża Kamila93 @"kewwin" kiertnik82 kingkong Kingsman kitel1994 Kladek Ko mar kolega213 Kolekcjoner KolekcjonerPL kolektyv Kpt.RozjebanaSluzowka kredens krejzi213 krzysko Ksawery25 Kubana KubuśPuchatek Kultysta KurczeGrillowane Lady Givera 83 Latający.Holender @"LatoyaSche" Leniuxd @"Leonardo01" LepszyWybór Lewy22222 Loczek LonelyWolf Looop Lopek1 LoveRCC @"Lpr" lufka Luki400 Lycle lysy102 lZlodziejl maciej112 mackbeath @"MadgeYoung" magdarman magic.garden.shop@proton.me Medellin85 Mefedronolove MegaLipa @"MelvaMille" merbp MichalPvP MilczarskiVon Mioush miracle3210 Miszung Mmxxxmm mnstrct Mockryształów Mocno Kryształowy Monte MrPusher Naluzie zawsze w bluzie Nebii @"NellyKgh57" Neoangin nerwaBije87 Nieświadomka NimusAnimus85 nm2201 Maniek Maniek124 M4xxdd Admin Raul od50wzeszyt oKo @"OrenTheodo" Osama Oskar998 @"Palma52163" Panda Papabialy@wp.pl Papabialy@wp.pl Parmenion Pickle @"Pixel40" Pleased to meet you podajmichusteczke Polono PragmaticJelly @"Pro8l3m" ProducentRC Przemek30 przemo97 Psychotune Puerto Rico Pupel rakietaou raptorwodny Ratchet rayang rccartel ReReQmQm @"RigobertoH" robeeek @"RondaGoodf" Ronson Rushiro Sahak @"SallieCtm7" Scott @"ScottyMccl" Sebtrix seko Sellacz8 Signal2noise simon06 Sixon sl4n1u Slasher696 slawex75 slimszot@proton.me Slonik89 SmithRC sobekstk Sok staszek1950 Strusiek89 SUbWAY suchy suplementacja @"SuzannaBoj" swingswitch swo002 Szczurek SztywnyMisza Szyderca szyszylka tea_man tebrisnonmalum@gmail.com Tekamei Tempas @"TimothyWal" tinaprochem tomala TomcioPaluch tomison tomix96 Tony_jazz Traki12 Traktorzysta TrevorHarison Turbo1986 Tyler155 Tylkokrysztal Tyrpex tytusbalentino Uhuru xaardos White-Elephant @



RE: PILNE!!! - Gekon - 13.08.2022

Jakie to mile, taki gest i to o 4:00 w sobotę. Też Cie pozdrawiam i życzę abyś cpal do zabawy, a nie by się bawić no i dobranoc mam nadziejęWink


RE: PILNE!!! - kajabuzz - 13.08.2022

elo chciałem poskarżyć się i złożyć zażalenie,ze autorka posty zrobiła wałek na moje konto ale wybaczam Big Grin
Nie mogłem w powitalnym utworzyć wątku więc tu się melduje
Dzień dobry cześć i czołem!!!! :V


RE: PILNE!!! - kot_kreskowy - 13.08.2022

Kajabuza 
Temat widzę działa prawidłowo, bo empatii Ci na razie nie brakuje, ale chyba jednak dla Ciebie za mocny😎
Czego żeś się nażarł, bogini?


RE: PILNE!!! - Szyderca - 13.08.2022

Alfe albo pvp Podobno kultowa


RE: PILNE!!! - Kajabuza - 13.08.2022

Mordeczki, jak coś do D. to dziś założyliśmy Mu konto i Jego oznaczać. 😄😄😄 kajabuzz 

Czy Wy serio uważacie, że musi coś wlecieć, żeby miała miejsce empatia czy serdeczność wobec innych osób? XD 

U mnie to działa 24h, nawet po grubszym melanżu. No chyba, że w nocy mnie zbudzi ktoś, to od razu leci pocisk, kosa w serce i łaskotki. 😂



RE: PILNE!!! - kiertnik82 - 13.08.2022

Kajabuza miło z Twojej strony, również pozdrawiam i podziwiam, że chciało Ci się każdego użytkownika oznaczać o takiej godzinie Smile


RE: PILNE!!! - Kajabuza - 13.08.2022

kiertnik82 generalnie nie chciało mi się xD ale ten pomysł wisiał od kilku tygodni u Niego gdzieś w głowie i tak wyczułam, że to dobry moment, żeby się wziąć do pracy. 😎. 

DZIĘKI ZA TAKIE MIŁE ODPOWIEDZI ❤️

Nagrodzę plusikiem. 🤗

MAM LEDWIE WIDOCZNĄ ISKIERKĘ NADZIEI, ŻE WĄTEK NIE TRAFI DO HYDEPARKU. Sad

Prosiła bym o punkty (miły komentarz ma większą wartość, ale moder zobaczy dość sporo punktów i uzna wątek za godny, (mam cichą nadzieję).obecności tutaj. Poza tym od punktowej równowagi mam z D. swoich ludzi. XD 

Maniek nawet się nie waż!!!!! 🤬
Nie no. Chciałabym co np 300/400 nowych użytkowników dodać komentarz z pozdrowieniami. I mieć możliwość wręczenia punktu za fajnie komcie. 😁



RE: PILNE!!! - furiat - 13.08.2022

ladny potrzask masz w glowie z tymi pozdrowieniami


RE: PILNE!!! - Kajabuza - 13.08.2022

Łap pozdrówki, dawaj punciaka i niech weekend ten będzie DOBRY, Prima Weeknd i nie pitol głupstw o potrzasku.
🤗😜