Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PILNE!!! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Offtopic (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Powitalnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: PILNE!!! (/showthread.php?tid=1005)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: PILNE!!! - kot_kreskowy - 13.08.2022

(13.08.2022, 09:12)kajabuza napisał(a):
Mordeczki, jak coś do D. to dziś założyliśmy Mu konto i Jego oznaczać. 😄😄😄 kajabuzz 

Czy Wy serio uważacie, że musi coś wlecieć, żeby miała miejsce empatia czy serdeczność wobec innych osób? XD 

U mnie to działa 24h, nawet po grubszym melanżu. No chyba, że w nocy mnie zbudzi ktoś, to od razu leci pocisk, kosa w serce i łaskotki. 😂


Nie wiem, nie znam się XD

Ja na trzeźwo jestem wiecznie wkurwiony Podobno kultowa


RE: PILNE!!! - Kajabuza - 13.08.2022

Może nie miałeś okazji zrozumieć jak działają jakieś tam mechanizmy uzależnienia. Ale to D. mi mówił, że np głód alkoholowy nie zawsze objawia się chęcią napicia. 🤗



RE: PILNE!!! - Maniek - 13.08.2022

Nazwa działu: Ogłoszenia. Opis działu: Wiadomości, aktualności oraz inne ważne kwestie związane bezpośrednio z działaniem forum.

Przeniesiono do odpowiedniego działu.


RE: PILNE!!! - furiat - 13.08.2022

pozdrowienia


RE: PILNE!!! - Kajabuza - 14.08.2022

Maniek serio? Wrzuciłeś tak fajny wątek w dział w którym zginie w tle dziesiątek, setek POWITAŃ nowych użytkowników??? 😔 

Nie wnikam dlaczego, ale znalazłabym kilka powodów dla których ten wątek zasługuje na więcej (i nie chodzi mi o punkty, w dupe sobie je włóżcie, jeśli myślicie, że tym kieruję się pisząc to czy cokolwiek) Przykro po prostu. Sugeruję do działu "Śmietnik" to wrzucić. 😘

Pozdrawiam raz jeszcze wszystkich użytkowników naszego Forum. ❤️



RE: PILNE!!! - Maniek - 14.08.2022

Kajabuza  Przecież wyżej napisałem (dodatkowo powiększyłem czcionkę i dałem kolor zielony, gdyby był problem ze zrozumieniem ) do czego służy ten dział. W tym dziale piszemy jedynie my - jako administracja: "Wiadomości, aktualności oraz inne ważne kwestie związane bezpośrednio z działaniem forum."


RE: PILNE!!! - Kajabuza - 14.08.2022

Rozumiem. Świat się nie zawalił przecież, zrobiłam to co planowałam od dawna, ale dlaczego "powitalnia"?? 
Mniejsza. Ciach bajera! 🤗
Mam nadzieję, że chociaż u 1/100 osób wątek wywołał uśmiech na buźce. 😄

Jeszcze tu wrócę!!! 😁

[Obrazek: RemarkableBelatedBarasingha.webp]


RE: PILNE!!! - Maniek - 14.08.2022

Dlaczego powitalnia? Bo przecież w tym wątku niejako witasz i pozdrawiasz innych użytkowników forum. Czy wszystko trzeba tak dokładnie tłumaczyć? Podobno kultowa Czasami trzeba samemu pomyśleć w którym miejscu na forum piszemy i co piszemy...

Zgadza się, świat się nie zawalił, ale jakiś minimalny porządek musi być. Może wrzucimy ten wątek do działu np. Opioidy/opiaty? A co, jak szaleć, to szaleć na całego Tongue


RE: PILNE!!! - kot_kreskowy - 14.08.2022

Dobra, dość tej pierdolonej ciuciubabki Podobno kultowa
Raz mam wrażenie, że z konta Kajabuza pisze facet, a raz kobita...
A teraz powstało jeszcze konto kajabuzz ...
Kurwa, za chwilę jakiś trójkąt z tego wyjdzie😎
Domagam się wyjaśnień


RE: PILNE!!! - PragmaticJelly - 14.08.2022

Trafne spostrzeżenie!