Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PILNE!!! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Offtopic (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Powitalnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: PILNE!!! (/showthread.php?tid=1005)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: PILNE!!! - Szyderca - 14.08.2022

kot_kreskowy popieram pytanie.


RE: PILNE!!! - Kajabuza - 14.08.2022

OJ MANIEK... NIE BĄDŹ BEZLITOSNY XD

Odebrałeś ludziom szansę na jakikolwiek krok do przodu.
§
-Plusa nie dostaną nawet jeśli napiszą coś fajnego, miłego itd itp. (Plus nie zawsze musi być przyznany za wiedzę o dragach) 
§
-osoby które mają małą wiedzę ogólną i nie udzielają się za często miały szanse nabić sobie dodatkowy komentarz dotyczący wątku. Np. *Kaja jesteś kochana, kochamy Cię*, *Oddam na Ciebie głos w ankiecie na "użytkownika roku"* czy tam nawet *Kocham Cię, wyślesz mi swoje majtki z autografem* XD (Świry) ~(komentarze typu "spierdalaj to forum o dopkach a nie wzajemnego pozdrawiania się użytkowników którzy wprawdzie są najważniejszym składnikiem potrzebnym do życia DOPALA, ale lepiej powiedzieć
"Ty cfelu bardacho kutasie koński" zamiast PEDALSKICH POZDROWIONEK XD ) 

Wiem, że prędzej niektórzy uwierzą w to, że misja łądowania na słońcu zakończyła się sukcesem niż w to, że ja zawsze wrzucając wątek mam to poczucie, że to kolejna szansa na aktywność, plusiki i jakiś ruch dla KAŻDEGO użytkownika. 

W SUMIE TAK JEST NIE TYLKO Z MOIMI WĄTKAMI, ALE TEN MOTYW DAJE MI MIŁE POCZUCIE XD 

Ahhh... Kocham to forum, mimo, że Ono mnie nie. XD 
?
MACIE MOŻE JAKIEŚ... PYTANIA?? 



RE: PILNE!!! - kot_kreskowy - 14.08.2022

Czy mamy jakieś pytania?

(14.08.2022, 08:11)kot_kreskowy napisał(a): Dobra, dość tej pierdolonej ciuciubabki Podobno kultowa
Raz mam wrażenie, że z konta Kajabuza pisze facet, a raz kobita...
A teraz powstało jeszcze konto kajabuzz ...
Kurwa, za chwilę jakiś trójkąt z tego wyjdzie😎
Domagam się wyjaśnień


Tak, napisałem już, ale nie otrzymałem odpowiedzi. 

Poza tym forum to nie jest podwórko, ani zabawka, tu kurwa nikt nie chce twoich majtek, a tym bardziej zbędnego pierdololo.
Gówniażeria i nic więcej.


RE: PILNE!!! - Kajabuza - 14.08.2022

kot_kreskowy mógłbyś poznać prawdę, ale nie zależy mi już, żeby ktoś uświadomil sobie, że "nawet nie wie, że nic nie wie" 🤗

Chyba, że na priv. Chociaż możecie mówić na FACET i przez pryzmat szkalowania Dawida przez Pudzille nawet, to dla mnie tak WAŻNE jak ciągły rozwój dopek.org) 

TO FORUM O CPANIU A NIE OKREŚLANIU PŁCI XD 

Jeśli z kimś rozmawiam osobiście poza komentarzami to powiem oczywiście co i jak, żeby wiedział w którym rodzaju się odnosić. (Podrywy w stylu KACPRA "chodź się ruchać" itp 😄 mnie nie urzekną raczej. Pozdro Kacper, forumowy gogusiu ❤️) 

ZRESZTĄ D. MA SWÓJ PROFIL NA KTÓRYM BĘDZIE SOBIE SWOJE KRZYWE LOTY UPUBLICZNIAŁ, JAK SIĘ NIE OTRZĄŚNIE. 
Skończmy proszę wałkowanie tego czy sikam na siedząco czy stojąco. 

I małe śmieszki na koniec, nasze motto które D. do porzygu powtarzał:
~kajabuza to GANG jak Yakuza~
[był] ☺️



RE: PILNE!!! - PUDZILLA - 14.08.2022

w koncu hydepark, wiec bede robic tu co chce

poryciuch #1 na forum, typ który zmixował MFPVP w jednej pompce z tabsami bromazolamu, gosciu ktory probuje pisac swoje teksty raz prozą a raz lirycznie, ćpun ktory mowi ze zmienia cos w zyciu tylko aby po tygodniu wrzucic spowrotem foty klonazepamu i bromazolamu gadajac o tym jak mu dobrze na nich, odbiera sample i chwali sie tym co wlasnie laduje w swoj organizm, taki podmiot(sic!) probuje kogos uswiadamiac!? jaka kurwa prawda - ta ktora sam sobie wykreowales? ty mozesz co najwyzej probowac Simsy uświadamiac, ale nie ludzi tutaj, bo nikogo nie interesuje twoja prawda, sa trzy wersja moja, wasza i ta prawdziwa a prawda nie polega na uswiadamianiu komus pewnych kwestii.

przerasta cie megalomania, w dupie jestes, gowno widzisz i mydlisz oczy wszystkim dookola, ze wszystko jest dobrze, rozowe okulary na oczy i glowa do gory, no niestety nie kazdego tak swiat wyglada, nie kazdy widzi ten spierdolony swiat jak ty, nie kazdy sie oklamuje pierdolac o tym jak uczucia i emocje sa dzis wazne, bo nie kazdy tu sie zatracil w tym co czuje i stara sie myslec racjonalnie. 

fajnie ze gadasz o uczuciach i emocjach, szkoda, ze nie potrafiles o tym rozmawiac na trzezwo


RE: PILNE!!! - Kajabuza - 14.08.2022

kot_kreskowy tak tylko zażartowałam z tymi majtami. Wybacz mi, jeśli wpędziły Cię zażenowanie (i innych którzy tak się poczuli) ☺️

Teraz bez śmieszków, napisałam D. co Pudzilla napisałeś, jak odpisze przekażę tutaj. 



RE: PILNE!!! - PUDZILLA - 14.08.2022

wyjebane mam w to co ty, ona, on, ono, kurwa kto za tym siedzi - sram(y) na to. nikt z nas przynajmniej nie udaje kogos kim nie jest, wole takiego rufuza ktory sie odklei po alfie i mnie wkurwiać zaczyna, cisnieny sie publicznie i chuj z tym ja pierdole pociski w niebo, kiedys przegnie jedna strona to potop bedzie, ale ty debilu musisz udawac ze ktos za ciebie posty pisze, ja pierdole ale to jest mega w chuj slabe, wiekszosc czuje zazenowanie witajac sie z toba, bo daje ci pole do otwarcie swojej zjebanej mordy, wypierdalaj na omegle robic z siebie idiote i przestan zanizac poziom umyslowy tego forum, czy zauwazyles ze ktos robi podobne rzeczy do tych ktore ty robisz, zastanow sie i popatrz na swoje rece


RE: PILNE!!! - kot_kreskowy - 14.08.2022

(14.08.2022, 13:53)kajabuza napisał(a):
kot_kreskowy mógłbyś poznać prawdę, ale nie zależy mi już, żeby ktoś uświadomil sobie, że "nawet nie wie, że nic nie wie" 🤗

Chyba, że na priv. Chociaż możecie mówić na FACET i przez pryzmat szkalowania Dawida przez Pudzille nawet, to dla mnie tak WAŻNE jak ciągły rozwój dopek.org) 

TO FORUM O CPANIU A NIE OKREŚLANIU PŁCI XD 

Jeśli z kimś rozmawiam osobiście poza komentarzami to powiem oczywiście co i jak, żeby wiedział w którym rodzaju się odnosić. (Podrywy w stylu KACPRA "chodź się ruchać" itp 😄 mnie nie urzekną raczej. Pozdro Kacper, forumowy gogusiu ❤️) 

ZRESZTĄ D. MA SWÓJ PROFIL NA KTÓRYM BĘDZIE SOBIE SWOJE KRZYWE LOTY UPUBLICZNIAŁ, JAK SIĘ NIE OTRZĄŚNIE. 
Skończmy proszę wałkowanie tego czy sikam na siedząco czy stojąco. 

I małe śmieszki na koniec, nasze motto które D. do porzygu powtarzał:
~kajabuza to GANG jak Yakuza~
[był] ☺️


Bez znaczenia, czy to forum o ćpaniu czy sraniu.

Ja się czuję w pewien sposób oszukany i okłamany.
Nie wiem, czy jesteście parą, czy może się po prostu przyjaźnicie spędzając ze sobą czas na ćpaniu i łowieniu rybek, ale uważam, że to co się tu odjebało jest niesmaczne i pojebane.
W momencie gdy muszę się zastanawiać, czy aby rozmawiam z facetem czy być może z laską, to czuję się jakbym rozmawiał z jakimś psychopatą...
To tak jakby ktoś okradł kogoś z tożsamości i przez moment żył jego życiem. To jest po prostu popierdolone, wybacz słownictwo, ale nie da się tego inaczej określić, po prostu się nie da...
Pozostaje teraz kupa domysłów, niedopowiedzeń, teorii...
Dlaczego tak jak normalni ludzie ,nie założycie sobie osobnych profili i gdzie jest do chuja ten kajabuza, z którym rozmawiałem wcześniej?!
Ponadto nikt tu nie wałkuje, czy Ty sikasz na stojąco czy na siedząco, bo to może być mylące.
Ja mimo,że jestem facetem, to też bardzo często sikam na siedząco, bo lubię korzystać z różnych przywilejów😉

I nie, nie jestem zażenowany Twoimi majtami, bo jednak mimo wszysko rozumiem, że to była forma żartu,  poza tym ,nawet lubię damską bieliznę - jakkolwiek to brzmi  Podobno kultowa
Mam też nadzieję, że nie związałaś go w jakiejś zimnej piwnicy i nie zakneblowałaś go tymi majtami Podobno kultowa bo jednak trochę go polubiłem.
Jprdl, co za akcja...
Jeśli chcesz to pisz priv.
Pozdro


RE: PILNE!!! - Kajabuza - 14.08.2022

Dawid jest sobą, tu właśnie miał tą swobodę bycia sobą. Śmiał się z Ciebie natomiast czytając czasami co ludziom opowiadasz o sobie, ale znając Jego podejście to dopóki nie krzywdzisz nikogo nieprawdą, nie zastraszasz zmyślonymi możliwościami wymuszenia własnych korzyści lub żeby nawet czuć satysfakcję wkręcenia kogoś dla śmiechu, to to jest Twoja bajka i jemu nie przeszkadza nawet, gdy ktoś mu ewidentnie koloruje swój świat, bo skoro to robi, to może potrzebuje sam siebie trochę oszukać czy zaimponować komuś (lepiej tak niż rzucając komuś kłody pod nogi) CO NIE?????? 

Dawid ma świadomość, że może na odlocie drażnić, ale na tyle liczy się z ludźmi, że wystarczy jak mniemam zwrócić uwagę, czym Cię wkurwia a jestem przekonana, że będzie się starał podczas obecności tej osoby unikać takich zachowań.
Pomijając osoby które od razu atakują bluźnią albo chcą zabronić Mu robić tego co nie jest niczym szczególnym, ale muszą, NO PO PROSTU MUSZĄ SZUKAĆ ZACZEPKI. 

JAK TO TY JAREK CZY JACEK PUDZILLA 
ZAPROSIŁEŚ KOLEGĘ NA FORUM, MOŻE MYŚLAŁEŚ, ŻE BĘDZIE ZWYKŁYM USEREM ŚREDNIO ZAANGAZOWANYM A TY BĘDZIESZ MIAŁ POCZUCIE ŻE W KOŃCU CHOCIAŻ W JEDNEJ KWESTI JESTEŚ LEPSZY W OSIĄGNIĘCIU CZEGOŚ. ALE DAWID TAK POLUBIŁ TO MIEJSCE, POMOGŁO MU W CHUJ, WIEM ZABAWNE PRAWDA FORUM O NARKO POMOGŁO ĆPUNOWI I TO NIE NA SZCZEBLELKU DARMOWE ĆPANIE A TYM ŻE MÓGŁ ZAANGAZOWAĆ SIĘ W COŚ MIMO, ŻE NIE WIELE MÓGŁ PÓKI CO ZROBIĆ (CHCECIE WIEDZIEĆ ILE PIENIĘDZY DAWID WŁOŻYŁ NA RÓŻNE SPOSOBY, CZĘSTO NIETRAFNE ALE Z MYŚLĄ O TYM, ŻE COŚ ROBI?) 

Podam jeden przykład jego niesamowitej twórczej i optymistycznej wyobraźni:
Proponował korzyść na ile mógł pozwolić mu jego "dobrobyt", aby Nam nie zabrakło na nic, ale też żeby nie musiał żałować, że ktoś jednak po czasie się nie zdecydował kilku dopkowcom za  przejście, tak na próbę na DOPAL  chociaż na miesiąc. 

Tak. On jest pojebany ale zdrowo, 🤣

Nie powinnam tego pisać, bo wzbudza się w nim złość, gdy SAMOZWAŃCZY KIEROWNIK SAM MAŁO CO WYMYŚLI BO WIĘCEJ CZASU POSWIĘCA NA HEJTOWANIE POMYSŁÓW INNYCH I PRZYPIERDALANIE DO SWOICH "FORUMOWYCH OFIAR". (PS. Pudzilla szczerze? Z Twoim poczuciem wszechwiedzy i przerośniętej pewności o swojej racji, to za 50 lat nie będziesz takim Człowiekiem jak chodźby Yalas którego jebałeś jak śmiecia, nie wnikam w sfery osobiste, ale jakbyś napisał "ZIOMEK O CO CI CHODZI Z TĄ IDIOTYCZNĄ GADKĄ WKURWISZ TROCHE TYM" (MOŻLIWOŚCI UJĘCIA TEGO SETKI) myślę, że by wystarczyło.

Aspirujesz wręcz uporczuwie o Mederatora na forum. Spoko. Fajna ambicja, ale już ostatnio pisałam, że musisz w sobie pewne zmiany wprowadzić, zmądrzeć w kilku kwestiach i dorosnąć. (zresztą za tę szczerą sugestię otrzymałam jakiś wpis którym odpyskowałeś. 

Trochę pokory Młody Człowieku.

NAJWAŻNIEJSZE, CO POWINNO TROSZKĘ ZMIENIĆ PODEJŚCIE O ILE POTRAFISZ ZMIENIAĆ WRĘCZ KAMIENNE PRZEKONANIE O SWOJEJ RACJI:
MANIEK WYBACZ, TO WASZE ROZMOWY BYŁY, ALE ŻADNE POUFNE CHYBA:
Dawid, gdy już miał dość twojego kurewskiego wręcz zachowania na każdym kroku napisał do Mańka, że jeśli Go z czymś ponosi, notorycznie robi coś nie odpowiedniego, to PROSI o zwrócenie uwagi, żeby wiedział nad czym pracować (Dawid do Mańka ma akurat op gromny szacunek, mimo, że kilka razy się wkurwiał, że Maniek jego wizji nie popiera XD) 

Maniek poinformował Go, że po to jest forum, żeby pisać, pisać i jeszcze raz pisać a następnie wspólnie wyciągać wnioski czy złożyć w całość to co jest w rozsypce jakoś tak. 
Ty chyba nie myślisz, że będąc zwykłym użytkownikiem masz moc rozkazywania, zabraniania czegokolwiek. Możesz jedynie wyrazić swoje zdanie na temat danego *komplex-aktywatora* hihi. 🤭

Ah tak na koniec, bo już padła przysięga nigdy nie poświęcić ani setej sekundy na Twoją istotę:

To przez Ciebie zakompleksiony, niedowartościowany ludziku Dawid chciał zerwać z tym forum, brzmi zabawnie 🤣ale Wy Go nie znacie, więc spoko beczka pierwsza klasa, z gościa który odnalazł na forum jakąś cząstkę której mu brakowało na codzień. 

A przeszedł wiele, ZA WIELE, a Ty Jareczku kilka razy się przecpałeś w 4 ścianach i WIELKI ŻYCIOWO DOŚWIADCZONY który pozjadał rozumy i myśli, że osiągnął szczyt wiedzy, mądrości itd a ten Głupi, w wieku prawie 40 lat nie wstydzi się mówić, że wciąż wiele się uczy. 

Żeby to Twoje przekonanie ślepe Cię nie zgubiło. 

PS. W niektórych kręgach, po Twoich zachowaniach o których mi wiadomo miałbyś przydomek nie zbyt pochlebiający. 

A jak chcesz dorównać w czymś Dawidowi, to stawiam Tobie wyzwanie:
Wytrenuj swój, póki co młodzieńczy charakter na taki, który udźwignie jebany ciężar własnych kompleksów, żeby nieść go do końca życia na swoich barkach zamiast próbować obarczać nimi innych. 

DASZ RADĘ? CZY TWOJE SŁOWA O PROGRESIE KTÓRY TRZYMASZ W GARŚCI TO WZMIANKI O JAKICHŚ MATERIAŁACH BUDOWALNYCH DLA Profesjonalistów? 😄😄😄

I prośba. Oznaczajcie Jego a nie mnie. XD 
Ignorowanie każdego wpisu a nawet obecności Twojej Jarosławie za.... 
3..
2..
1..
Pozdrawiam☺️




RE: PILNE!!! - PUDZILLA - 14.08.2022

XkurwaD



ty bys się tlumaczyl nawet z podnoszenia mydła, nie pozdrawiam