Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kratom - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Opioidy/Opiaty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Kratom (/showthread.php?tid=1010)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Kratom - UltraKsiężyc - 12.10.2022

Kratom Red Info 25g
Styczność z kratomem miałem już kilka razy.Smak okropny sposób przyjęcia rozpuszczone w wodzie mineralnej (Żywiec Zdrój niegazowana o ile ma to jakieś znaczenie) Smak był okropny więc dodałem trochę soku malinowego wymieszają wszystko dokładnie.Dawkowanie zaczęte od 1-2g z czasem zwiększana dawka.Podchodziłem do tego ostrożnie wszystko w sumie zależy od waszej tolerancji.Podsumuwując doszedłem do dawek 6-10g i zdecydowanie lepszym rozwiązaniem było przyjęcie w połączeniu z gorącym napojem w moim przypadku była to herbata.Tolerancja rośnie dość szybko więc nie warto przesadzać.Czas działania ciężko  określić mi w tym momencie ile trwał jak to się mówi szczęśliwi czasu nie liczą hehe.Ogólnie odczucia to totalny chillout lekka zamuła się pojawiła ogólnie totalna znieczulica wiadomo jak to po opio tak jak już wspomniano wyżej wszystko kwestia przyjętej dawki.Osobiście na sam koniec dodam, że na mnie kraton działa zajebiście


RE: Kratom - Dilleraaaa - 11.11.2022

Przeczytałem obeszerną jak i przydatną opinię i pytanie czy ten kratom jest wstanie pomóc w zejściu z mocniejszego opio?


RE: Kratom - Beeniepatu - 11.11.2022

Dilleraaaa na tak zadanie pytanie, odpowiedz moze byc tylko jedna: Tak, jest w stanie. Czy pomoze? To juz jest kwestia tematu, dawek, itp


RE: Kratom - ProducentRC - 11.11.2022

Jasne że pomoże na odstawienie twardych opio ludzie stosują to z powodzeniem kiedy decydują się odstawić raz na zawsze heroinę ( mi akurat pomógł rzuć na trzy miesiące wszystkie dragi a kryształu w ciągu doby potrafiłem lekką ręką zjadać nawet dychę samemu) przy odstawieniu opio polecił bym odmianę Red bali ponieważ ma najwięcej związków aktywnych które odpowiadają za działanie sedatywne kratomu które pojawia się jak weźmie się dwa razy większą dawkę czyli 10g i jest bardzo przyjemniej ja bez tolerancji na opio miałem zbyt mocną sedacje i błogostan który jest wyjątkowy w tej roślinie, co ciekawe dawka pięć gram nawet odmiany Red bali zadziała motywująco i zbiej wszystkie ciśnienia i chęci na powrót do substancji psychoaktywnych które nadużywało się jeszcze niedawno. Ogólnie polecam samemu sprawdzić wątek na hyperreal.info kratom i poczytać o tej substancji i ocenić czy jej działanie będzie nam odpowiadać i czy pomaga odstawić opio. Ja po sprawdzeniu wielu sklepów które mają w ofercie kratom doszedłem do wniosku że najkorzystniejszeją cene ma sklep kratomonline.de w dodatku kraj wysyłki to Niemcy a wszystkie inne sklepy na które wcześniej natrafiłem wysyłały z Holandii ewentualnie z Czech ale ceny mieli zabójcze jak akurat dany sklep miał w regulaminie że moze do Polski wysłać a zamawiać 200g kratomu Red Bali z ich strony płacimy 40€ z centami, a w dodatku sklep powyżej zakupów za powyżej 40€ ma w ofercie darmową wysyłkę na terenie całej Europy co wydaje się spoko opcją jak popatrzy się ile kosztowało by 200g kratomu red bali z Holandii na przykład doliczając jeszcze koszty kuriera. W dodatku wydaje mi się że Niemcy to bezpieczniejszy kraj wysyłkj w odróżnieniu od wczesniej wspomnianej Holandii lub Czech.


RE: Kratom - DissoEnjoyer - 10.12.2022

Ja brałem kratom raz w holce, mając średnią tolerancję na kodeinę wyrobioną... Mimo tolerancji działało na mnie bardzo przyjemnie, acz subtelnie. Porównałbym działanie do takiej "opioidowej kawusi"  Rolleyes To był ekstrakt, taki zielony kolor, dokładnej dawki nie pamiętam ale 2 paczuszki zjadłem i miło się grało w bilarda Smile Kolega natomiast zaliczył wtedy z kratomem pierwszy raz jeżeli chodzi o opio. Wymiotował, totalnie zaćpany, potem jak mu przeszło to czilował sobie na leżaczku XD


RE: Kratom - sebekx9 - 16.12.2022

Ojej chyba ulubione opio
Jadłem wszystkie odmiany tzn Red/Green/White/Super Green
W dużej dawce wszystkie działają tak samo, tzn sedacja euforyczna, w mniejszych drobne różnice gdzie White trochę pobudza gdzie Red bardziej chilluje, jest to subtelne.
W zimnym napoju polecam dodać cytrynę/kwasek cytrynowy - bardziej kwaśne pH wyciąga alkaloidy z kratomu, takie coś po wymieszaniu i odczekaniu możemy wypić. W ciepłym napoju tez polecam, ale tam możemy i bez cytryny! Najlepiej odstawić mocno zacytrynione na noc, rano przefiltrować i mamy gotowy napój, nie musimy miału połykać!
Kratom jest dla mnie coś jak koda z dłuższym działaniem, zauważyłem ze jak zjemy dosłownie pieprzu na 30-45min przed to lepiej się wchłania, tj z kodą. Dla mnie 2.5g kratomu odpowiadało 150mg kodeiny!
W porównaniu do innych opio lekki skręt!
Fajne na zejście np ze stimow!


RE: Kratom - XaNaXX - 25.12.2022

Jak to jest z tymi odmianami kratomu?Jest Red bali,Green itp i czy np te dwa różnią się jakoś drastycznie od siebie w działaniu?Czym w sumie się sugerować wybierając kratom


RE: Kratom - sebekx9 - 25.12.2022

White - najbardziej pobudzająca 
Green - pośrednia pomiędzy White a Red
Red - najbardziej sedacyjna 
Chodzi tu o lekkie dawki, jak zwiększymy standardowe dawki to każda z odmian zadziała sedacyjnie, usypiająco


RE: Kratom - Dilleraaaa - 26.12.2022

XaNaXX Wszystko zależy na czym Ci zależy wyżej kolega już wymienił jak poszczególne odmiany działają.Jeżeli zależy Ci jednak na takim chillout to polecam Red bali od funcaps robi robotę i to w nawet nie wielkiej ilości


RE: Kratom - sebekx9 - 26.12.2022

Jak chcecie to można zrobić w prosty sposób ekstrakt z kratomu.

Potrzebujemy:
10g kratomu
30ml acetonu
Słoik mały
Filtry do kawy

Aceton mieszamy z kratomem jakieś 5-7min dowolnym narzędziem w słoiku. Odstawiamy do lodówki na przynajmniej 6h. Po odczekaniu odcedzamy do innego naczynia przez filtry od kawy. Resztki kratomu wrzucamy do innego słoika i pozostawiamy do wyschnięcia. Teraz możemy albo z acetonem z rozpuszczonym w sobie alkaloidami kratomu poczekać do wyschnięcia albo zrobić łaźnie wodna . Czyli słoik z acetonem wstawiamy do garnka w którym podgrzewamy wodę. Mały ogień czekamy jak aceton odparuje - warto wietrzyć w tym czasie pomieszczenie ze względu na parujący aceton.
Suchy ekstrakt powinien być brązowo-miodowy.