Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? (/showthread.php?tid=1023)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Szaryno123 - 15.09.2023

Nigdy heroiny 🤮


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Inferno - 24.09.2023

Właściwie to próbowałem większości - a zostałem przy tym co najlepiej na mnie działa, przy czym czuję się dobrze.
Helupke paliłem ale bardziej palona przypadła mi do gustu alfa-pihp - to lepiej? Gorzej? Nie wiem.

Jedyne co mnie ogranicza to to, że nie wale iv.
Nie ma możliwości w chwili obecnej abym nawet po tonie benzo spróbował iv - może to i lepiej.

Po wieloletnich badaniach różnych substancji stwierdzam, że:

alfa-pihp - vapo+sniff ew.NEP
Kannabinoidy/Trawa
Nitrazepam
4-cmc
dla mnie więcej nie musi istnieć Smile
- ale w ramach poczęstunku od kogoś - z braku własnych zapasów - przyjmę praktycznie wszystko Big Grin


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - GlasshanD - 27.09.2023

Hero fentanylowym  odpadom stanowcze nu nu Podobno kultowa


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - LOBO - 03.10.2023

Syntetyczne Kanny... Chlory... Speedy...Dysocjanty


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Szaryno123 - 03.10.2023

Myślę że spokojnie heroiny, nigdy bym nie tyknal


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Kapitan - 08.10.2023

Heroiny


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Beeniepatu - 08.10.2023

Mam jedna uwage do watku: jak juz ktos wskazuje substancje, to czy moglby dodac choc dwa slowa dlaczego akurat ta?

Najczesciej pojawia sie heroina, ale nikt nie powiedzial dlaczego. Mamusia powiedziala, ze ble?

Jestesmy forum o dragach, naszym zadaniem jest zwiekszanie swiadomosci o nich, bo nikt inny tego nie robi. Starajmy sie kazda opinie, ktora wyrazamy, w jakis sposob argumentowac.

Jesli zadalbym jednemu i drugiemu pytanie, czy przed zarzyciem upewniasz sie z jaka substancja masz do czynienia - odpowiedz bedzie nie. A taka heroina czesto jest domieszka w dropsach. I co? Mowisz, ze hery nie dotkniesz, ale nie robisz nic by ktokolwiek mogl na Twoich slowach polegac. Bo byc moze z hela juz miales do czynienia...


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Lifeisbrutal - 08.10.2023

Ostatnio uświadomiłem komuś żeby za każdym razem sprawdzał co w danej pixie się znajduje bo nie zawsze może być to MDMA to zrobił wielkie oczy gdy podałem przykład pixy na 300mg alfy czy czegoś innego (wzorowałem się na tej tabelce co PUDZILLA wstawił)


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - kot_kreskowy - 08.10.2023

Dzięki Beeniepatu 
Tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że pixy mogą być zdradliwe.

Zresztą ilość pigułek które do tej pory zjadłem jest śmiesznie mała. To nie moja bajka.


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - olancucki - 08.10.2023

DXM - nigdy wiecej, za kazdym razem tak zle sie po tym czulem.. az btak mi slow...