Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? (/showthread.php?tid=1023)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Mef123 - 12.03.2024

Opioidy


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - qazplm1233 - 12.03.2024

(11.03.2024, 00:33)Lifeisbrutal napisał(a): qazplm1233 Równie dobrze możesz wysłać to ty do labo i sprawdzić co to dokładnie jest jak tak cię to interesuje. A jeśli nie jesteś pewny co bierzesz lub masz jakieś obawy to zwyczajnie tego nie bierz proste.

po co mam wysylac i wydawac kilka stow euro ?   Podobno kultowa jak napisales w drugim zdaniu wole poprostu nie brac nie ruszac (nigdy tego nie probowlaem) i zwyczajnie miec wyjebane   Podobno kultowa
jak widze po postach to Ty chyba mocno odklelojony jestes   Podobno kultowa


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - SzaszekMajster - 11.04.2024

Ja nie rusze już w życiu nikotyny, rzuciłem ponad pół roku temu i już nie ma chuja żebym zajarał szluga. Jeśli chodzi o inne substancje to nigdy nie mów nigdy.


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - kot_kreskowy - 11.04.2024

(12.03.2024, 14:12)qazplm1233 napisał(a): jak widze po postach to Ty chyba mocno odklelojony jestes   Podobno kultowa

Wszyscy jesteśmy odklejeni.
Każdy na swój sposób.


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Twilight Sparkle - 14.04.2024

Panie kocie zróbmy zrzutę na klej do przyklejenia wszystkich tutaj


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Diabeuu666 - 15.04.2024

Heroiny 
Fentanyl 
Oxy 
Morfiny 
Ogólnie opio. Bo to nie moja bajka
Nic w żyłe napewno też 
Kleju
Crack też myślałem że nie ale jakby była okazja to bym spróbował.
Fentanyl, Heroina to chyba dwie najgorsze
Crack tez chyba bym dodał do listy chociaz na jeden raz moze bym sie skusił Big Grin


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Lifeisbrutal - 21.04.2024

Diabeuu666 A ty nie próbowałeś już kiedyś heroiny? Wydawało mi się, że gdzie widziałem kiedyś twojego posta odnośnie tej substancji. Choć mogłem cię z kimś pomylić.


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Diabeuu666 - 21.04.2024

Nie przypominam sobie. Raczej wątpię


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Ezotoriusminimus - 25.04.2024

Tak jak wiele osob powyzej, generalnie opio w formie dozylnej bo oralnie mialem okazje zjesc troche oksy czy majki i jakos nic szczegolnego, a mam znajomych ktorzy w tym sa i co prawda z mozgu moze nie robi takiej papki jak stimy czy alko, ale powoduje tak straszne uzaleznienie fizyczne jak rowniez psychiczne, ludzie chodza po scianach z bolu i wyja bez wyraznego powodu o tych calych skretach i innych przypadlosciach nie wspomne.


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - monio - 26.04.2024

Ja raczej próbuje substancje żeby dowiedzieć się jak działa na własnej skórze napewno nie spróbuję krokodyla ale też nie spróbuję drugi raz tej substancj PSYCTON jesto jagby szałwia do palenia przeżyłem taką jazdę gonitwa myśli a potem bum ciężko opisać  jazde wszystko jakby wirowało  potym po całości czułem się jak w jakimś kinksajsie i chawtowałem jak kot