Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? (/showthread.php?tid=1023)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Dilleraaaa - 15.11.2022

Żadnych wszelkich substancji zażywnych drogą iv zaczynając od morfiny po heroine itp


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - SztywnyMisza - 15.11.2022

Wiesz duzo substacnji mozna zażyć iv chyba musisz przestac cpac i tylko marihuane palic Podobno kultowa


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Dilleraaaa - 15.11.2022

Hehhe miałem na myśli typowo zażywane substancje,wymieniłem heroina,morfina.Wiadomo każdą można zażyć w taki sposób ale nie miałem tutaj na myśli klefa tylko coś z wyżej wymienionych


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - KiszczaK - 16.11.2022

substancji z niewiadomego pochodzenia nie zarzyje również heroiny.


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Maniek - 16.11.2022

@"Pixel40"  Generalnie wszystkie RC, które pobierasz/pobierałeś to substancje niewiadomego pochodzenia Smile

A tak z ciekawości zapytam: dlaczego nigdy nie będzie testów heroiny? Przecież wrzucałeś fotki z oksy, a to też nie jest delikatne opio (mocniejsze od morfiny)


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Kajabuza - 16.11.2022

(15.11.2022, 09:50)Dilleraaaa napisał(a): Żadnych wszelkich substancji zażywnych drogą iv zaczynając od morfiny po heroine itp
Oczywiście każda substancja iv jest zła, ale heroina jest dobra, to znaczy zła 😅 najgorsza wręcz, ale też popularną z tego co mi wiadomo metodą jest również vapowanie Browna.
Cytując klasyka Tedego:
"dobrze jest Ci? Powiedz. Czy dobrze jest Ci? Aluminium szeleści." 



RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - fiodor - 16.11.2022

Jakoś nie wierzę tym, którzy piszą że nie ruszyliby hery czy wgl opio. Gdyby któryś vendor forumowy wprowadził, poczytalibyscie recki, to by i próba była. Co ludzie aż tak się zmienili od czasów Ulki i fenta ? Nie wierzę


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Martwy666 - 16.11.2022

Wydaje mi się, że standardowej heroiny, bo bał bym się sam zrobić zastrzyk i czy będzie to czysty towar. Nigdy nie miałem parcia na iniekcje choć wiem, że masa ludzi wokół to robi. Drugim powodem jest to, że jeszcze nigdy w trakcie mojej 14 letniej kariery (xD) nie spotkałem się z tym, że ktoś miał helupe do ogarnięcia. Wiem, że można palić, ale będąc wjebanym w kodeinę byłby to gwóźdź do trumny. RIP. Zresztą już się w takie rzeczy nie bawię  Cool .


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - KiszczaK - 16.11.2022

(16.11.2022, 16:38)Maniek napisał(a): @"Pixel40"  Generalnie wszystkie RC, które pobierasz/pobierałeś to substancje niewiadomego pochodzenia Smile

A tak z ciekawości zapytam: dlaczego nigdy nie będzie testów heroiny? Przecież wrzucałeś fotki z oksy, a to też nie jest delikatne opio (mocniejsze od morfiny)

mam do wykupienia mst continus,ale ciezko dostać,a szkoda


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - JokerRC - 17.11.2022

(16.11.2022, 18:10)fiodor napisał(a): Jakoś nie wierzę tym, którzy piszą że nie ruszyliby hery czy wgl opio. Gdyby któryś vendor forumowy wprowadził, poczytalibyscie recki, to by i próba była. Co ludzie aż tak się zmienili od czasów Ulki i fenta ? Nie wierzę

No ja bym nie spróbował ale Koks czy dobre fetiso pewnie 😁