Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
[WEEDWEEK] Czy Instytut wyprodukuje medyczną marihuanę? Pytania do Sachajko... - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [WEEDWEEK] Czy Instytut wyprodukuje medyczną marihuanę? Pytania do Sachajko... (/showthread.php?tid=1041)

Strony: 1 2 3


[WEEDWEEK] Czy Instytut wyprodukuje medyczną marihuanę? Pytania do Sachajko... - PUDZILLA - 24.08.2022

Czy Instytut wyprodukuje medyczną marihuanę? Pytania do Sachajko i sprawozdanie z Sejmu od Przedsiębiorcy
Pacjenci cały czas zastanawiają się czy Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich z Poznania wyprodukuje polską medyczną marihuanę. W związku z tym, postanowiliśmy skontaktować się posłem Jarosławem Sachajko. Kilkanaście dni po tej rozmowie zebrała się podkomisja, która również próbowała wyjaśnić tę sprawę. O tym wydarzeniu porozmawialiśmy z przedsiębiorcą, który był zaproszony na to spotkanie.

Czy Instytut wyprodukuje medyczną marihuanę?

Polscy pacjenci cały czas zastanawiają się czy poznański Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich wyprodukuje medyczną marihuanę. Od podpisania ustawy, która na to zezwala minęło już kilka dobrych miesięcy.

Na przełomie maja i czerwca postanowiłem napisać w tej sprawie maila. Zawarłem w nim kilka istotnych pytań. Niestety – nikt z Instytutu nie raczył mi odpowiedzieć. W związku z tym, podczas rozmowy z posłem Sachajko, która dotyczyła masowych nalotów służb na przedsiębiorców konopnych, zapytałem również o krajowe uprawy medycznej marihuany.

Jakie postępy poczynił Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich? Tego dowiecie się z naszego najnowszego materiału
Kilkanaście dni po naszej rozmowie, w sejmie zebrała się Podkomisja stała do spraw biogospodarki i innowacyjności w rolnictwie. Jednym z punktów spotkania było rozpatrzenie tematu realizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii w zakresie produkcji w instytutach podległych pod Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi konopi medycznych.

Niestety, z słów wypowiadanych głównie przez urzędników państwowych niewiele idzie wyciągnąć. Na całe szczęście na to spotkanie byli zaproszeni również przedsiębiorcy konopni. Jeden z nich – Damian Badowski, z firmy Cannabis Vera zgodził się z nami porozmawiać. Czy Instytut z Poznania w końcu wyprodukuje medyczną marihuanę? Czy politycy i przedsiębiorcy wypracowali wspólny plan działania? Tego dowiecie się z najnowszego materiału!





RE: [WEEDWEEK] Czy Instytut wyprodukuje medyczną marihuanę? Pytania do Sachajko... - ProducentRC - 25.08.2022

Żeby zminimalizować ilość suszu który się nie kwalifikuje do norm moim zdaniem sprawę rozwiązała by uprawa z klonów roślin które wcześniej były by poddane procesowi kwitnięcia i przeszły wszystkie analizy poziomów THC i cbd, jeżeli by spełniały normy wtedy te klony które pozostały w fazie veg były by w 100% zgodne z normami jakie są przyjęte przez ustawodawcę.
Tak wgl jak cena będzie niższa niż obecna w aptece sam pójdę po receptę na medyczną marihuane, bo niestety aktualnie lepiej wziąć sobie 10-20-30g od dilera za pół aptecznej ceny za susz podobnej jakości.


RE: [WEEDWEEK] Czy Instytut wyprodukuje medyczną marihuanę? Pytania do Sachajko... - Szatan69 - 25.08.2022

I tak wieszkosc medycznej marihuany cpuny wykupuja co im nic nie dolega. A recepte latwo ogarnac xD


RE: [WEEDWEEK] Czy Instytut wyprodukuje medyczną marihuanę? Pytania do Sachajko... - PUDZILLA - 25.08.2022

@"jaro3094" podaj jakies dane dotyczace tego co powiedziales.


RE: [WEEDWEEK] Czy Instytut wyprodukuje medyczną marihuanę? Pytania do Sachajko... - ProducentRC - 25.08.2022

No właśnie... Wielu osobom medyczna marihuana serio ratuje życie na przykład w leczeniu nowotworów wirusa HIV bulimi i setek innych chorób, pamiętacie akcję murem za Marianem w których dwie panie poseł wzięły udział?? Ja bym nie nazwał go "ćpunem" tylko osobą z nie fartem w przeszłości która mimo przeciwności losu jakie stawiało mu życie przezwyciężył to i zyje dalej dzięki właśnie jak to napisałeś medycznej marihuanie dla "ćpunów"...


RE: [WEEDWEEK] Czy Instytut wyprodukuje medyczną marihuanę? Pytania do Sachajko... - PUDZILLA - 25.08.2022

ProducentRC mówisz o tym, któremu sąd oddał medyczniaka pochodzącego z nielegalnego źródła? podlinkuj

pamiętam hasło, nie pamiętam akcji


RE: [WEEDWEEK] Czy Instytut wyprodukuje medyczną marihuanę? Pytania do Sachajko... - ProducentRC - 25.08.2022

https://hyperreal.info/news/tego-jeszcze-nie-bylo-poslanki-na-sali-sadowej-murem-za-pacjentem-uniewinnicmariana


Dokładnie tak uprawiał gość zioło na własnej posesji około 20 krzaków prawdowpodnie sąsiad cwel go podjebał więc psy wpadły zajebaly wszystko, sprawa do sądu trafiła groziło mu kilka lat w celi będąc chorym na wirusa HIV, poszedł z tym do odpowiednich mediów jak się nie mylę do weedweek i nagłośnili sprawę zgłosili apelację poparły go dwie posłanki i sprawa została umorzona, a tłumaczył się tym że nie stać go na płacenie 1800zl za 30g medycznej marihuany z apteki


RE: [WEEDWEEK] Czy Instytut wyprodukuje medyczną marihuanę? Pytania do Sachajko... - furiat - 25.08.2022

fajny artykul pozdro


RE: [WEEDWEEK] Czy Instytut wyprodukuje medyczną marihuanę? Pytania do Sachajko... - Beeniepatu - 25.08.2022

A'propos oddanego medyczniaka to jest to przyklad jak zupelnie nie dziala to u nas. Podaliscie przyklad wygranej sprawy, ale jako kontre mozna podac przyklad ukaranego dla przykladu policjanta, ktory leczyl sie ziolem ale nic to dla sadu nie znaczylo


RE: [WEEDWEEK] Czy Instytut wyprodukuje medyczną marihuanę? Pytania do Sachajko... - Szatan69 - 25.08.2022

Zadnych danych nie mam ale duzo osob kupuje a nie potrzebuje lekarsko tylko o to chodzilo ze wykupuja tym co potrzebuja xd