Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kwas - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Kwas (/showthread.php?tid=1044)

Strony: 1 2 3


Kwas - Białykot - 26.08.2022

Powiedzcie mi prosze czy po kwasie jak wjedzie to jest faza taka ze da sie to ogarnąć i wrazie co stworzyć pozory normalności czy to jest jazda bez trzymanki. Mam ochote zarzucić kwas tylko czy to na tyle bezpieczne ze ogarne faze jak bede siedzial w pokoju i czy stworze pozory normalnosci przed lokatorami. Lepiej by było zarzucic w domu czy np na dworze


RE: Kwas - dekadan89 - 26.08.2022

I na chuj zakladasz temat jak maciek z klanu skoro jest dużo info tutaj nie wspomne o sieci ogółem. A niech cie pojebie bardziej niż teraźniejszy stan na to wskazujePodobno kultowa powodzenia


RE: Kwas - PUDZILLA - 27.08.2022

kwas jest kapryśny, możesz dostać badtripa przy połowie blottera, a mozesz przezyc najwspanialsze 10 godzin w życiu po dwóch, kwestia psychiki no i oczywiście najważniejszą role gra tutaj nastawienie i otoczenie (set and settings)


ogarniesz, ale jesli bedziesz robić coś na siłe, to psychodela.zawsze przejmie nad Tobą kontrole, z psychodelikami sie nie walczy, ich należy słuchać


RE: Kwas - Beeniepatu - 27.08.2022

(26.08.2022, 22:00)Białykot napisał(a): Powiedzcie mi prosze czy po kwasie jak wjedzie to jest faza taka ze da sie to ogarnąć i wrazie co stworzyć pozory normalności czy to jest jazda bez trzymanki. Mam ochote zarzucić kwas tylko czy to na tyle bezpieczne ze ogarne faze jak bede siedzial w pokoju i czy stworze pozory normalnosci przed lokatorami. Lepiej by było zarzucic w domu czy np na dworze

Biorac pod uwage jak zadane jest to pytanie, to odpowiedz moze byc tylko jedna - nie bierz sie za kwasa w takich S&S. Kwas jest wspaniala substancja, przy klasycznych dawkach jest do ogarniecia bez problemu. Ty sobie jednak juz na poczatku wkrecasz oczekiwania z negatywnym podtekstem i bedziesz sie na tym skupial. Myslac o tym, zeby nikt nie ogarnal gwarantuje Ci, ze faza pojdzie w zla strone i zlapiesz leki, ze wlasnie ktos na bank wie. A kwas to nie chwila fazy tylko kilka godzin. Nie ogarniesz z takim nastawieniem. Do kwasa trzeba miec pozytywne nastawienie, byc w dobrej kondycji psychicznej, wypoczetym. Klasyczne zadbanie o "set". Dochodzi "setting", ktory w Twoim przypadku powinien byc odrzucony. Pokoj gdzie sie czegos obawiasz odradzam osobiscie. W ogole na pierwszy raz, kwas jedzony samotnie to sredni pomysl jest. Kazdy jednak robi co uwaza za sluszne Smile


RE: Kwas - horsii - 27.08.2022

Ludzie mysla ze kwas to jest jakaś mega turbo pizda w stylu mega ekstra eufo z kosmosu MDMA feat 4-MMC x10000000000 a potem są zdziwieni o co chodzi "dzie jes mega ełforia" i zaraz krzywy lot niemalze gwarantowany (bo walą dawki dla zaawansowanych kierowców bo hehe dawaj duzo musi byc mocno hehe) - a potem oburzeni na wszystkich, którzy chwalą lizergamidy piszą wszędzie głupoty że LSD to syf i że jebać kwasiarzy itp.. Psychodeliki nie są dla głupich i/lub bardzo niedoinformowanych ludzi ktorych interesuje tylko pizda jazda auuuuuuuu kwasior kwasior



LSD potrafi byc (odpowiedzialnie uzyte, z s&s etc etc) stosunkowo lekkoduszne, ale bądźmy szczerzy, po zaawansowanych dawkach kwaśnego, to nie jest tak że masz bombę, tylko bomba ma ciebie, w znaczeniu nierzadko skoplikowanej, prywatnej, głębokiej introspekcji. Ja po kwasie potrafiłem przez godzine sam się rozbawiać do bólu płuc ze śmiechu sam już zapominałem, czemu tak wyję, a innym razem przyjmowalem pozycję fetalną i płakałem dwie godziny (w dobrym znaczeniu tj. dla, nazwijmy to wyrzucenia z siebie czegoś bardzo ciężkiego) a po wszystkim czułem się czysty mentalnie jak mało kiedy.

PSYCHODELIKI TO NIE KONCERT ŻYCZEŃ

I podbijam kolege Beeniepatu - to pytanie wlasnie brzmi jakby napisala je osoba którą opisałem powyzej, no offense oczywiscie


RE: Kwas - Beeniepatu - 27.08.2022

Tak niestety jest. Kwas to jedna z najbezpieczniejszych substancji do uzycia. I jedna z lepszych. Tylko nie wybacza nieswiadomosci, ktorej brakuje duzej liczbie uzytkownikow substancji wszelakich.


RE: Kwas - Szyderca - 27.08.2022

Przeciez kwasy są różne eufo , speed , sam kiedys przyjebalem ale speed kwasa pod język to wyjebalo ladnie , ale tak że szło ogarniać itp.


RE: Kwas - PUDZILLA - 27.08.2022

Szyderca blisko jestes, ale to blottery/ksrtoniki są różne ale kwasy (LSD-25 czyli dietyloamid kwasu D-lizergowego 25 i jego pochodne) są zawsze podobne. Kartony moga byc też nasączony fenetyloaminami (psychodelicznymi amfetaminami) i wlasnie wtedy to sa kartony spidujące, jeśli mamy sie trzymac stztywno definicji wystrzelenia Podobno kultowa Na takich kartonach wystrzal jest blizszy hexenowi czy innemu mocnemu stymulantowi, natomiast przy kwasie to wyglada bardziej empatogenicznie i nomen omen "ludzko" - po stimach to mechanika zaczyna wjezdzać.


dobrze te roznice omawia ten artykul https://m.psychonautwiki.org/w/index.php?title=Substituted_phenethylamines&_=


ludzie mylą kwas z kartonem i dla nich kazdy kwadracik o boku 8 milimetrów to "kwas", a to wynika po prostu z niewiedzy, jak sprzedasz komus w temacie "kwasa" a okaze sie to nasaczony kartonik jakims amfetaminowym syfem, to mozesz sie zalapac na przekope


RE: Kwas - Beeniepatu - 28.08.2022

Dodac trzeba, ze np. takie lsd wcale nie musi byc kartonikiem. Jest forma cieczy, proszku czy tabletek zwyklych czy zelowych


RE: Kwas - PUDZILLA - 28.08.2022

Beeniepatu też, pamiętam był taki artykuł, który opowiadał ajk w kolumbii gościu zamiast koko dostał wlasnie lsd w krysztale, wrzucil kilkaset mg i na wozku skonczyl xD


tak, psychodeliki tez moga zrobic krzywde