Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Identyfikacja substancji - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Identyfikacja substancji (/showthread.php?tid=1048)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Identyfikacja substancji - Czarnahexx - 27.08.2022

Maniek 
Co ty na to aby wprowadzić dział identyfikacja substancji ?
Ten kto nie do końca wie jaką dostał substancje wstawia zdjęcia i ten kto wie pisze możliwą sugestie


RE: Identyfikacja substancji - Beeniepatu - 27.08.2022

To moze byc pomocne ale duzo bardziej szkodliwe. Dopuszcza mozliwosc pomyslki i wprowadzenia kogos w kurewsko wielki blad. Towar moze byc wszystkim - zaden Tomasz Kopyra swiata RC nie zastapi testu substancji odczynnikami. To, ze cos wyglada znajomo, wcale nie znaczy, ze jest wlasnie tym. Odroznij ze zdjecia np. ze to nie eutylon(bk-ebdb) tylko efylon(bk-ebdp). Ja osobiscie odradzam cos takiego Smile


RE: Identyfikacja substancji - Czarnahexx - 27.08.2022

Beeniepatu
Po części masz racje ale ewnetulane domysły co to za substancja mogły być ok

Na różowym był taki dział


RE: Identyfikacja substancji - Beeniepatu - 27.08.2022

Tak, tylko mamy tu takich mistrzow co beda przekonywac, ze to na bank jest cos, i takich, co wezma to za pewnik.
Jest to oczywiscie tylko moje zdanie w dyskusji Smile


RE: Identyfikacja substancji - horsii - 27.08.2022

JEstem za, ale tematy w stylu "<fota kryształu>co to jest?" i zero info powinny być od razu usuwane.
Opisać  zapach, kruchość, pochodzenie, cenę, jako co zostało nabyte, czy piecze w klamota (to to juz nie trzeba być detektywem że na 90% ketony chloroaromatyczne) i DZIAŁANIE. Najlepiej i na sobie i na innych. Większa grupa kontrolna. Podobno kultowa

Zacznijcie wydawać hajs na analizy chromatografem zamiast bawić sie w organoleptyczne testowanie "krixu od pszemka z klatuwy".


RE: Identyfikacja substancji - PUDZILLA - 27.08.2022

dokładnie zgadzam sie z końskim


ten dział jest potrzebny, ale powinien miec ścisle kryteria, a najlepiej imo przypięty wzór na post w dziale dla przeglądających i na podstawie tego pisać wtedy co jest 5


wtedy kazdy bedzie wiedziec jak i co opisać, postawie kebsa temu, ktory najlepszy wzor wymysli Podobno kultowa


RE: Identyfikacja substancji - Czarnahexx - 27.08.2022

Najlepiej działanie, zapach ,konsystencja


RE: Identyfikacja substancji - DwDPzN - 27.08.2022

(27.08.2022, 21:32)PUDZILLA napisał(a): postawie kebsa temu, ktory najlepszy wzor wymysli

To ja się zgłaszam


1. Nazwa pod którą substancja została zakupiona: 

2. Opis działania substancji (efekty, czas działania, chęć na dorzutkę, zjazd):

3. Właściwości chemiczne (stan skupienia, reakcja na kontakt z wodą, smak, zapach):

4. Cena:

5. Zdjęcie:

6. Informacje dodatkowe: 


RE: Identyfikacja substancji - horsii - 27.08.2022

DwDPzN to będziemy tego mega rollo na pół zjeść bo duzo z tego juz wymieniłem. Albo chociaż gryza dasz. Podobno kultowa


Edit: dopisałbym  "CZY PIECZE W NOS" i "BARDZIEJ EUFO CZY SPID" bo wiecie jak niektorzy...ale generalnie, no, coś takiego.

Tylko który uliczny krysztalarz bedzie bawił sie w reakcje krixu z wodą itp. xD


RE: Identyfikacja substancji - DwDPzN - 27.08.2022

To weźmiemy na talerzu, frytki i sałatkę oddam, ale mięska nigdy 🐤