Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Identyfikacja substancji - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Identyfikacja substancji (/showthread.php?tid=1048)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Identyfikacja substancji - Czarnahexx - 31.08.2022

Beeniepatu no to 5mg


RE: Identyfikacja substancji - horsii - 31.08.2022

A to 10 a to 5 mg a to chuj. Ja znam człowieka który po 100mg 4-cmc (dla większości tutaj całkiem przeciętna dawka, jak nie smiesznie mała) - i to jeszcze sniffem - gościu miał taki sajgon w glowie, że widział jakieś włazy do bunkrów, gacie wiszące na drzewach, podnosił blizej niezidentyfikowane oczywiście nieistniejące przedmioty lleżące na ziemii. Po SGT-151 (bez 5-fluoropentylu) po najbardziej mikrobuchu z dupy jeździły mu  wokół niego tramwaje w środku lasu, a po 1/8 blottera 1P-LSD 125mcg od sejfa (sejf ty kurwo jebana) 18 godzin miał taką jazde jak w betoniarce, przynajmniej tyle że pozytywną bo biegał po lesie i ganiał jakieś światła które go bardzo interesowały.
Wasze 5mg uczuleniówki innego gościa rozpierdoli na atomy. 
Ja w ogóle nie rozumiem jak mozna hehe tajemniczy krix kupować. Jasne, vendor (polski Podobno kultowa ) też mi nie zagwarantuje papierami z analizy GC/MS że jego 3-cmc to 3-cmc ale taki pablo czy ktoś jak mówi że 3 to 3, nie będe pół godziny sie zastanawiał czy to moze przypadkiem kutamax forte w proszku z 8mmc, jest jakieś zaufanie, a nie loteriada. Od vendorów zaufanych b. rzadko robie testy reagentami, ale te wasze wszystkie kamienie filozoficzne z ulicy to powinny być jebane tymi marquisami meckami i ehrlichami i innymi jak pis jeszczse was nie wyjebał.


RE: Identyfikacja substancji - Beeniepatu - 31.08.2022

Dokladnie tak. Ja piszac o 10mg przy MDPHP chcialem tylko zaznaczyc, ze uczuleniowka to tylko mitygowanie ryzyka inherentnego. Nie eliminuje go i zawsze pozostaje ryzyko rezydualne, ze bedzie kuku.Przy nieznanych substancjach powinno sie tylko testowac, a swiadomy uczestnik narkotycznej gry powinien byc wyposazony w taki sprzet. Przy kazdym hobby, ktos wkrecony w temat organizuje warunki by swoje hobby uprawiac. Skoro jestesmy narkotycznymi geekami to badzmy nimi na 100%


RE: Identyfikacja substancji - Szyderca - 31.08.2022

MDPHP lepsze od apihp lub apvp? Bo nigdy tego nie bralem dla szczurów. Z tego co zrozumiałem to 10mg juz jest sztos .


RE: Identyfikacja substancji - Beeniepatu - 31.08.2022

To bardziej funkcjonalny stim - przy malym dawkowaniu. Jak przesadzisz to jest sieczka. Wg alfiarzy nie ma tej alfowej euforii i magii.


RE: Identyfikacja substancji - horsii - 31.08.2022

Szyderca zależy co kto lubi. Alfy robią tartak za duzy w głowie i nieogar dla mnie, a po 25mg MDPHP od jak siadłem do playa 2 nastimowany to w GTA napierdalałem chyba  z 10 godzin, prawie całą grę przeszedłem. Podobno kultowa To też kwestia bardzo subiektywna, jedni powiedzą ze to mdphp to schizy w proszku, inni że alfy, ale generalnie MDPHP to większa skurwielina mocowo-wyjdanosciowo niż a-php i a-pihp w mojej opinii (a rodzaj sieczki w bani, czy mega skupienie 1000000000000% muzgó użyte czy typowe alfo-wapo-acje to wiesz.) Porównania do a-pvp escobarowego nie mam.


RE: Identyfikacja substancji - kot_kreskowy - 31.08.2022

Szyderca w zależności od tolerki.
Nie chcę uogulniać, ale mdphp może być kilkukrotnie silniejsze od apvp🔥


RE: Identyfikacja substancji - horsii - 31.08.2022

Kurwa a co dopiero jakby MDPV wjechało... przecież 10mg to juz było przedawkowanie Podobno kultowa
 kot_kreskowy


RE: Identyfikacja substancji - kot_kreskowy - 31.08.2022

horsii ja tego nie waliłem tego mdpv, bo zawsze stracha miałem🤐🔥🔥🔥🔥


RE: Identyfikacja substancji - Białykot - 31.08.2022

Jak zmasz umiar i rozsądnie podejdziesz do tematu to mdphp fajne