Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? (/showthread.php?tid=1050)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Diabełek25K - 28.08.2022

Nazwa substancji:
Marihuana 
Leki uspokajające (benzo)
Amfetamina 
Ecstasy 
Dopalacze 
Jeżeli chodzi o mnie to głównie benzo (koks,amfa,4cmc,3cmc)
A jak to wygląda z waszej strony?


RE: Jakie substancje najczęściej zdażyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - PUDZILLA - 28.08.2022

musialem dwa razy przeczytac, zeby ogarnąć sens xD


u mnie najczesciej to piwo i buch, raz na jakis czas zarzuce benzosa, dyso i psychodelika.


czasem cmc, ale to raczej dla spisania opinii, u mnie moze lezec i sie walać Podobno kultowa


RE: Jakie substancje najczęściej zdażyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Beeniepatu - 28.08.2022

(28.08.2022, 16:39)Diabełek25K napisał(a): Jeżeli chodzi o mnie to głównie benzo (koks,amfa,4cmc,3cmc)

Pierwsze slysze, ze koks, amfa, 4 i 3cmc to benzo... Przypomne, ze nawias stosujemy podajac przyklady zwiazane z wymieniona wczesniej rzecza.


RE: Jakie substancje najczęściej zdażyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Diabełek25K - 28.08.2022

Beeniepatu Źle zrozumiałeś albo źle zostało ujęte to z mojej strony. Chodziło jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać. Wymieniłem takie podstawowe nie miało to na celu rozpisywania wszystkich substancji. Wymienione przeze mnie to było głównie benzo zażywane w znacznych ilościach. A w następnej kolejności koks,amfa,4cmc,3cmc. Benzo było postawione na pierwszym miejscu bo najczęściej jest zażywane przeze mnie plus piwo do tego teraz myślę sprostowana wypowiedź


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Maniek - 28.08.2022

Beeniepatu nie, że źle zrozumiał, tylko zrozumiał w taki sposób w jaki zostało to napisane Podobno kultowa Zresztą kolega wyjaśnił kwestię stosowania nawiasów w tym konkretnym przypadku.

Poprawiono również błąd ortograficzny w nazwie tematu. Piszemy "zdarzyło" a nie "zdażyło".

Kiedyś sporo kanna poszło i mj.


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Diabełek25K - 28.08.2022

Maniek Beeniepatu Sorry za zamieszanie telefon mi się pierdoli pisze poprawie a zmienia na błędy ale dziękuję za uwagę na następny raz przeczytam z trzy razy zanim coś udostępnię 🙂


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Beeniepatu - 28.08.2022

Ja doskonale zrozumialem post. Zawsze jednak bede poprawial bledy gramatyczne Wink
Ja biore od 30 lat i przez wiekszosc czasu byl to koks, mdma, trawa, kwasy, grzyby. Bralem fete w latach 2000 kiedy byla sztosem. Duzo tego. Nie wale bezno, opio, dyso i stymulantow chorych Wink


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Gekon - 28.08.2022

Alfa niestety :d


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Diabełek25K - 28.08.2022

Wszystsko ma swoje plusy i minusy. Rozwaga najważniejsza


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - daniel776 - 29.08.2022

ziolo,amfa