Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? (/showthread.php?tid=1050)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - kot_kreskowy - 18.12.2023

Najwiecej przerobiłem ciężkich stimów typu alfa/hex, nastepnie wszystko co ma w nazwie cmc/mmc.


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - LOBO - 18.12.2023

Marihuanina MDMA GBL


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - elomaniana - 19.12.2023

RC to skrót od Research Chemicals .. przypuszczam że to retoryczne pytanie ale kto to wie kto co wie


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - RAZZ - 03.01.2024

Najczęściej to zioło. Uwielbiam ten chill 😁


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - dzwudziesty - 03.01.2024

Neurotop dotychczasowo na szczęście już koniec kuracji.
Swego czasu stimy i skończyło się to jak się skończyło... Podobno kultowa


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - LOBO - 03.01.2024

dzwudziesty Neurotop, mowisz o leku, czy chodzilo Ci o nootropy? ;-)

Edit: ...a jaki jest stosunek speed/eufo w %? ;-)


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - dzwudziesty - 03.01.2024

Lek o nazwie neurotop 600 (stabilizator nastroju)

Również pozwolę sobie na edycję, skoro pytasz. Praktycznie sam nep/hex i sporadycznie 3cmc. Bardzo sobie zaszkodzilem hulający dzień w dzień natrukany, nie robiąc przerw zarywajac nonstop maratony bez snu... Na szczęście posiedzialem w ośrodku 4,5 miesiąca i się naprawiłem.


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - hidden - 03.01.2024

jezeli nic, co jest w pierwszym poscie nie jest mi obce, a stanowi to moze z 3% substancji jakie w zyciu przyjalem, to powinienem czuc sie jak najgorsze dno? Podobno kultowa


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - LOBO - 03.01.2024

(03.01.2024, 16:40)dzwudziesty napisał(a): Lek o nazwie neurotop 600 (stabilizator nastroju)

Również pozwolę sobie na edycję, skoro pytasz. Praktycznie sam nep/hex i sporadycznie 3cmc. Bardzo sobie zaszkodzilem hulający dzień w dzień natrukany, nie robiąc przerw zarywajac nonstop maratony bez snu... Na szczęście posiedzialem w ośrodku 4,5 miesiąca i się naprawiłem.

Reasumując, jaki z tego wniosek...?

Skoro przerwales bledne koło i wyzwoliles sie (przypuszczam z pomocą osob 3) z tego prywatnego pandemonium, to może warto nie wracac, w te same rejony?...Tylko swiadczy to o tym, iz straciles kontrole, moze dalej jej nie masz, sam musisz sobie odpowiedziec...

Moze warto zmienic, sympatie co do gatunku substancji. Sa takie, ktore moga doraznie dzialac terapeutycznie, wzbogacac i poszerzac horyzonty., upgradowac człeka. Raczej te wszystkie speedy, mozgogwalciciele, robia z czlowieka papke i chodzace zombi, brane bez rozwagi, w ciagach (oczywiscie sa wyjatki) ale z mego doswiadczenia, kiepsko to wyglada "Miećka";-)...zresztą do chlorow tez mam dystans i nieco pogardy ;-). To jest moje zdanie tylko, subiektywny oglad....


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Biały Miś - 03.01.2024

Dosyć dużo kokainy a 4mmc , pvp , klefa , ketaminy to już w kilogramach mogę liczyć