Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? (/showthread.php?tid=1050)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - GlasshanD - 03.01.2024

Gdybym zsypal choćby tylko  hexa w jedno miejsce  to stykło by na otwarcie mini osiedlowego  sklepiku  nie martwiąc się przez 3msce  że go  braknie nie wiele gorzej wypada rodzinka alf  i rownie pokaźny wachlarz  chlorów...ojj bylo tego bylo Podobno kultowa,a jakie sorty .. aż łezka się kręci się •Sad


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - dzwudziesty - 03.01.2024

LOBO  Póki co jest pauza cały czas, bedzie to już ponad 5msc Wink
Jedyne co chce zarzucić to duszkowe MMC, które z wiadomych wzgledow przesunęło się na koniec stycznia. 
Stimy to już kompletnie nie moja bajka, moze od biedy pociągnę jedna, mała krechę 3cmc jak ostatnio, no ale wersja, która wybrałem kompletnie nie moja bajka i oddalem. (3g z nagrody za aktywność) Teraz przy jakiejś posiadowce spróbuję innej trojki, również z nagrody. Generalnie mówiąc nie mam już kompletnie ochoty na wojaze i jakieś turbulencje życiowe... No, a teraz wiadomo zimno jest to przy piwku może się dupnie w gronie przyjaciół. Nie mówię tak, nie mówię i nie. Czy kontrola jest? Nie wiem, inaczej na to wszystko już patrzę, nawet jakby jej nie było po prostu szkoda mi tego wszystkiego i nadzwyczajniej mi się nie chce.


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - BlueDragon - 04.01.2024

Alkohol. Maryśka.MDMA. Fetunia


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Szatan69 - 11.01.2024

10 lat marycha 8 lat feta, mefedropodobne,mdma


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - SztywnyMisza - 11.01.2024

Maczany ogólnie kanna no i jakieś cmcki


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - hidden - 11.01.2024

nagminnie to tego pierwszego, a tak to wszystkie wymienione Big Grin


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - 2024 - 17.01.2024

Ziółko ziółeczko nananana
to jest to. Dobry staf robi robotę


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Ryba - 18.01.2024

Fetunia. Ale za czasów jak nie było jeszcze RC


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - myname - 26.01.2024

RC od zawsze. Nic innego mnie nie klepie


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Twilight Sparkle - 26.01.2024

myname klasyczne substancje Cię nie klepią? Proszę państwa mamy tu medyczny cud. Uważaj bo się CIA tobą zainteresuje i Cię zabiorą do Ameryki na badania.