Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? (/showthread.php?tid=1050)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - DonSzczurek - 31.12.2022

Syntetyczne kanna.
Mega wciągające - może pochłonąć bezreszty


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Szatan69 - 31.12.2022

3cmc 4cmc feta chyba to bralem najwiecej razy


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Kostek - 07.01.2023

Marihuana Smile To jest mój jedyny nałóg


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Dystruktor - 07.01.2023

Marihuana
Hasz
Ekstazy
Amfetamina
3CMC


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Ludeczka - 08.01.2023

Ekstazy - to były fajne czasy Cool


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Zkittlez - 10.01.2023

Ziółko , feta , emka , koks , hex ,nep ,3mmc , 3cmc.


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Kapitan - 10.01.2023

4cmc Nep


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - DissoEnjoyer - 14.01.2023

MJ - paliłem różnie, 5, nawet 10 g na tydzień - teraz mało pale.
Syntetyczne kanna  - wjebany przez 2 lata, nic nie robiłem tylko paliłem.

Alkohol  - systematycznie od 6 lat, obecnie planuje rzucić to paskudne (za przeproszeniem) gówno.

Ketony - miałem z tym troche do czynienia, dużo klefedronu, troche trójki (w tym ten dziadowski sort za 5 zł). Rzeczy typu alfa tylko próbowałem

Opio - kodeina przez 6 lat, potem od dila brałem oxy. Po 8 msc przerwie zacząłem brać majke iv. przez 2 lata

Empatogeny - szczerze ? bardzo sporadycznie

Dysocjanty - kocham i uwielbiam je. Nie jestem fanatykiem jakims, ale bardzo lubie fazkę po dyso Smile

Psychodeliki - Lubie al-lad, bo ma delikatny headspace. Psychodeliki nie są dla wszystkich, i trzeba mieć ułożone w głowie by je brać. Lubie jeszcze grzybki, bo kwasy za bardzo spidują.


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - mati54 - 20.01.2023

3cmc od blisko roku wpada regularnie


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - RaeminGhos - 20.01.2023

Witam, swoją przygodę zacząłem klasycznie z alkoholem, później jarkiem
Potem pojawiły się pierwsze piguły
Na domówkach poleciały pierwsze sniffy amfy
Pewnej nocy wpadłem na pomysł żeby spróbować krisa, spodobało mi się
Najczęściej brałem 3mmc
Bardzo polubiłem psychodeliki, często mi się zdarza wziąć właśnie karton, ciężko znaleźć grziby, ale też się pojawiły kilka razy
Jeszcze próbowałem benzo, 2cb, z opio zdarzyło mi się wziąć oksykodon, ale to nie dla mnie