Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? (/showthread.php?tid=1050)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Lifeisbrutal - 29.01.2023

marihuana
•metaamfetamina 
•kokaina
•LSD
•Benzodiazepiny (zdarzają się )
•CMC
Itp wiele by wymieniać


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - KiszczaK - 15.02.2023

Ja w swojej karierze zażywałem już chyba wszystko, oprócz koksu...
Amfetamina, extazy, benzo, benzoRC, Dopalacze(najmilej wspominam cherry coccolino)  ale te że stacjonarek i od kółka.
Teraz nie ma już dobrych RC chyba że tych z amfetamin 3fma,3fpm itd itp. 
Najlepsiejsze to 4f-mph i te lekkie. 
Na razie to półtora miecha bez RC i walczę z tym jak i z opio czyli oxy. 
Niestety benzo dalej w moim życiu uczestniczny, gdyż nie da się wszystkiego naraz odstawić.


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - DissoEnjoyer - 15.02.2023

(skoro wątek odkopany)

- Opioidy wszelakie, opiaty - kodeina, oxy, majka i.v (10 lat uzależnienia)
- Kanna syntetyczne - uzależnienie 2 lata, najpierw nm-2201, potem inne wynalazki i moje ukochanne 5f-2201-mdmb, MDMB-CHICA, próbowałem nawet fub-amb ale beznadzieja xd
- MJ - pale non stop chyba, bez bucha nie ma dnia haha
- Benzodiazepiny - wszystkie chyba od klasycznych-aptecznych po rc. Nie będę wymieniał

dużo tego było  Podobno kultowa


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Lifeisbrutal - 15.02.2023

Nigdy opio nie próbowałem nie licząc kratomu.Jeat to fajne opio pod względem działania.Co do innego opio mam obawy.Poleci ktoś jakieś bezpieczne opio dla początkujących? Oprócz kratomu,najlepiej od razu z źródłem gdzie można to dostać 😄


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - horsii - 15.02.2023

Lifeisbrutal Kodeina. Dostępne w aptece. Podobno kultowa


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Lifeisbrutal - 16.02.2023

horsii Kode też próbowałem przypomniałeś mi o tym w sumie.Kwestia tego,że może być jakieś mocniejsze opio też,ale boje się,że mogę przesadzić więc wolę te lekkie


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - KiszczaK - 16.02.2023

(16.02.2023, 06:46)Lifeisbrutal napisał(a): horsii Kode też próbowałem przypomniałeś mi o tym w sumie.Kwestia tego,że może być jakieś mocniejsze opio też,ale boje się,że mogę przesadzić więc wolę te lekkie

Oxy to spoko rzecz, tolera szybko wzrasta, uzależnia i nawet lepiej tego nie tykać. 
Ja w 11 dni wpierdolilem oxycodon 40mg ok 4 opakowania, czyli 240 sztuk... 

Odstawienie obyło się bez żadnych ceregieli ale nie obyło się bez clona. 

Ogólnie nie polecam, bo tolera rośnie i można się przepierdolić


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Lifeisbrutal - 16.02.2023

KiszczaK To jest chyba lek na receptę o ile się nie mylę.A receptę na to będzie mi bardzo ciężko załatwić.Chyba,że na lewo można gdzieś to dostać.A kolejna kwestia to jestem lekko specyficznie nastawiony po tym co się stało z pewną osobą ostatnio po tym.Także uważaj na siebie 🙂


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - KiszczaK - 16.02.2023

W posiadaniu mam retard 200mg i tym będę się raczył.
800mg zarzucone zobaczymy czy jakiś efekt nastąpi w xD


RE: Jakie substancje najczęściej zdarzyło wam się zażywać z poniższych lub innych? - Mrs.Darkness - 22.04.2023

Chyba wszystko z tych kategorii czyli stimy,euforyki,benzo,dopy typu 3 cmc itd psychodeliki